Prekvapenie pre manžela

24. aug 2023

Ahojte máme s manželom 3 deti.
3,5 - 1,7r a 4 mes ( chalani )
Poraďte mi napadlo mi pre neho urobiť prekvapenie .. sexy spodné prádlo večera ktorú si želá , napadlo ma žeby prišiel zaviazala by som mu oci .. posadila na stoličku , s tým že mám spodné prádlo na sebe..
urobila niečo previedla 🤣🤣🤣 len tak ho potešiť , predtým alebo potom by si dal večeru to by sme sa dohodli 🤣🤣🤣 sviečky , len som chcela nech to ma hlavu pätu a nejaký názor že čo poviete na toto 🤣🤣🤣
Chcela som že dáme napríklad deti spať a pojdeme na západ slnka keď viem že spinkajú pekne a tam zbytok večera jedlo domáce len stoličku sa mi tam nechce brat a ani sviečky 🤣🤣🤣🤣 názor ? Pripadne rady ? ;) príklad fotku pradla🤭🤭

domkakvet
24. aug 2023

Tak zalezi aky ma tvoj muz vkus, za tie roky ho lepsie poznas ale deti by som same doma nenechavala.

galganka
24. aug 2023

Bod 1. Dajte deti k babkovcom. Bod dva. Robte čo sa vám páči.

mimka1402
24. aug 2023

Úplne mimo, ale takého prádlo máš na sheine, za pár drobných a vyzerá, že to čo si poslala je to isté aké majú tam. 😀

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienkazuzu
24. aug 2023

Neporadim,ale klobuk dolu,ze pri 3 detoch a este tak malych ti take cosi vobec napadne 🙂 akokolvek to urobis,bude to prenho krasne 🙂 aj vecera na balkone/terase pri zapade slnka isto potesi

drake122
24. aug 2023

Názor je, že si dobra manželka.
Rada je, že toto rob častejšie.🤣

zuzanka.zuzu
24. aug 2023

hlavne mu nezavazuj oči, muži sa radi pozerajú 😉 skôr ho rovno pri večeri obsluz v tomto prádle 😉 po večeri nech ho strhne 😀

zuzubb007
24. aug 2023

No tak take male deti by som nenechala doma same ani na 15 minut to ako moze niekoho napadnut po prve a po druhe nepozname tvojho muza

h2
24. aug 2023

Zmazala som svoj predošlý komentár o tom, že by som deti samé nenechala, ani keď pekne spinkajú, lebo som si uvedomila, že večera v sexi bielizni asi nebude niekde mimo, ale zrejme u vás doma, na dvore, alebo na terase. V tom prípade je to v pohode, zrejme máš nejakú videopestúnku, takže deti budeš mať stále pod dozorom. Užite si to, krásny večer želám. 😍

domka222
24. aug 2023

@h2 aj ja som išla písať, že deti samé. Ale ma aj napadlo,že ak v rodinnom dome na dvore,tak budú mať možno aj susedia vzrušo 😀

h2
24. aug 2023

@domka222 Toto by mohla autorka upresniť, že kde tá večera pri západe slnka vlastne bude.

janickacrazy
24. aug 2023

@domka222 možno sú na samote u lesa 😁

autor
24. aug 2023

@domkakvet nechcem názor či ho poznám a či sa mu ro páči chcem názor či je to super nápad 😍🥰🥰

autor
24. aug 2023

@galganka to je asi problém keďže rodičia majú nad 76🙂 rokov takže sama by ste také malé deti nedala im led ledva chodia a sú radi že prejdú par krokov a majú klud 😍😍

autor
24. aug 2023

@lienkazuzu cute 🥰❤️❤️❤️

autor
24. aug 2023

@h2 veď niekde na kopci 🤣🤣🤣🤣 nie v lese samozrejme 🤣🤣🤣🤣ale myslím vonku 🤭

autor
24. aug 2023

@zuzanka.zuzu myslím to keď ma uvidí v tom spodnom prádle ;) len chcem názor či doma na stoličke a že wauuu večera hento , poznám si ho .. len oto mi ide vás názor že či doma keď deti zaspia a viem že budú spať či vonku 🙂

autor
24. aug 2023

@janickacrazy nebývame ešte sami🙂 bývame na dedine u mojich rodičov 🙂 sťahujeme sa pred vianocami ;))

galganka
24. aug 2023

No, tak niekoho iného poprosiť. Jedno z detí nemá ani pol roka. Také dieťa som nenechávala samé ani na zbehnutie ku kuriérovi v byte. Dupľom v noci. Vstane jedno, zobudí ďalšie, vy nimde, zachvátia paniku a nešťastie je na svete... miesto erotiky.

maryetta
24. aug 2023

Fuha mas teda odvahu nechat deti same. Ja som prvykrat nechala ked som mala poradnu. Na pol hodky. Ale to maju 6 a 9 rokov. A boli na telefone. Z tu pol hodku som im 3x volala. Spia ci nie ja by som sa ani na muza nevedela sustredit.

michelle567
24. aug 2023

Veď deti neostanú samé doma keď bývate u rodičov

autor
24. aug 2023

@michelle567 máme kameru 🙂 ktorá ma veľký dosah 🙂

autor
24. aug 2023

@michelle567 rodičia vždy spia 🤣🤣🤣

autor
24. aug 2023

Tak teda to bude doma ❤️❤️

foterlotor
24. aug 2023

Palec hore za pradlo. Mne by sa pacilo toto ako muzovi: jemne namalovana, pekne spodne pradlo, pekna vona, spolocna vecera v meste, laskovanie, zvadzanie, pripadne mu posepkat v meste, ze nemas nohavicky... roztrhne mu trenky 😀 niekde ho zatiahni do tmavej ulicky a daj mu ruku do gati, daj mu ochutnat broskynku prstami.. toooolko napadov existuje.

autor
24. aug 2023

@foterlotor Joj ďakujem ❤️❤️ keďže máme tri deti 🤣🤣🤣 občas som rada že máme čas pre seba a môžem sa mu povenovat 🤣🤣 a preto chystám nie o lebo chodí na 3 týždne od nás preč 🥹🩵

domkakvet
24. aug 2023

Ano je to super napad, len to este nejako dories s detmi, same byt nemozu.

autor
24. aug 2023

@domkakvet veď ja neutekam nikde 🤣🤣🤣 budeme doma už to nejako vymyslím😍

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz