Prečo sa neviem pri priateľovi vyspať?

6. nov 2020

Ahojte 😄 Viem, že to je asi problém väčsiny..no ja už som z toho na prášky...Mám 19 a priateľ 22 .Chodím k nemu prespať raz za týždeň na noc/dve. Keď spím sama tak pohodka..vyspím sa,žiadne kruhy pod očami, vlasy ako čerstvo umyté. No keď spím s ním tak ráno jak po opici 🤪. Môj priateľ to isté...ako kedy.
Prvý problem u nás je že ja bývam v byte kde máme takú polozimu..ale som na to zvyknutá. On býva v doma a tam úplne teplo. Keď som chcela u neho na noc otvoriť okno, tak on povedal že to nebude dobrý nápad, lebo je haklivy na zimu a ľahko mu nachladnú kosti, potom sa na ďaľši deň nemôže hýbať. Tak sme spravili kompromis..pred spaním vyvetráme na polhodku a potom celú noc zavreté okno. Ďaľši problém je spánok..obaja ho máme uplne ľahký. Nachvilu zaspime,potom sa zobudime,jeden ide na wc,jeden sa nevie uložiť,druhy sa chce objímať,ja mu vraj beriem perinu🤣🤣...a mohla by som pokračovať. Keď sa ráno zobudíme tak ja čo mam normalne kruhy pod očami jak take vrecka sa mi dvojnasobne zväčšia..a jeho zase štípu oči. Obaja polomastné vlasy (priasteľ ich má po plecia ,ja po zadok...čož nám obom normalne vydržia čerstve 3 dni keď nespime spolu). Potom sme obaja zvyšok dňa nevyspaty,podraždeny....nejske typy,rady,triky?😄😄

ujanka
6. nov 2020

Tak to nezavidim 🙂 s teplotou nepomozem, ale ja som tiez taky typ ze sa ma nikto nemoze dotykat ked spim, to mam hned po spanku. Mame preto manzelsku siroku postel 180 cm tak sa na mna nikto nelepi, inak by som bola na tom tak ako vy 🙂 takze treba siroku postel a oblecenie prisposobit podla teploty

rumkolka
6. nov 2020

Ja Ti len napisem,ze ja som sa konecne dobre vyspala az ked som sa rozviedla a od vtedy spim ako babätko😉ja viem,to Ti moc nepomoze🙈

denden77
6. nov 2020

a to bud rada, ze nechrape.. to je este len paradicka 😁

kiwi3
6. nov 2020

neviete sa vyspat, lebo nie ste na seba a nove podmienky zvyknuti. po xy rokoch spolocneho byvania to bude trosku ine

elanor
6. nov 2020

V takychto pripadoh pomozu len oddelene splane. Aky ma zmysel sa poriadne nevyspat, len zato aby ste silou mocou lezaili vedla seba. Nato aby ste sa lubili, to nieze az take nutne.
Ja stale vravim - nieje dolezite spolu spat, ale spolu "spat".

dori92
6. nov 2020

Ja síce neviem nejako poradiť, ale len keď si to skúsam predstaviť je mi smiešno 😂ale nemyslím to ale zle.... 😂
Každopádne ja som spavala s mojim mužom dobre, nemali sme problém, teraz pre zmenu spím s malou dcérou a muž skončil so synom v izbe, a to sa teda tiež nevyspime ani jeden😁

ilianalu
6. nov 2020

to je uplne normalne. Ty nie si vo vlastnej posteli, obaja povedome vnimate, ze vedla seba lezite, samozrejme, chcete sa vzajomne jeden druhemu pacit, takze si davate pozor, co ked nahodou zachrapem, co ked ma uvidi lezat divne, co ked si ehm... no... je to uplne normalne, ked budete spolu byvat, tak to prejde samo.. a vlasy by som si umyvala kazdy den, v tom nevidim ziaden problem

marcellka32
6. nov 2020

Ja k tým mastným vlasom...treba u priateľa vymenit návliečky na vankusoch, kúpiť hodvábne (je drahzieu ale kvôli vlasom a pleti)...niektoré baby píšu aj mám akné a netuší z čoho, treba denne vymeniť návliečku na vankúš

leuchtturm
6. nov 2020

spite oddelene a hotovo.

mandarinka555
6. nov 2020

U nás problém ten istý.....ku tomu manžel chrápe....takže ja spím v jednej izbe (ako bábätko) a on v druhej....neobávajte sa dámy....sex máme pravidelnejší, ako niektoré dvatsiatničky 😝

vinetuu
6. nov 2020

oddelene spali aj na kralovskom dvore, tak to budete mat v tom noblesu 🙂

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
6. nov 2020

Tiez som nevedela spat ked som zacala randit teraz uz s manzelom. Ale doslova ze som celu noc bola hore. Nedokazala som zaspat. Normalne 3 dni bez spanku. Nechapala som, lebo som bola stastna s nim ako blcha.
Zistila som ze nemam rada ak ma niekto objima v spanku. Nedokazem sa uvolnit. A moj muz sa rad objima. Tak sme pred spanim trochu polezali v objati a potom sa odgulali kazdy na svoju polku.
Potom prisiel problem so spolocnou perinou. Jednak mi ju bral a jednak mi bolo pod nou zima. Tak mame teraz kazdy svoju perinu (teda ja mam paplon a on taku tenku ako plachta).
Ak spolocne spanie na zaciatku nefunguje, je to v pohode, len treba na tom trochu zapracovat.
To ze sa navzajom budite, skuste vyriesit matracom co neprenasa pohyby.

hankm
8. nov 2020

Oddelene spalne su beznejsie nez si myslis.