Poznáte serióznu zoznamku?

11. júl 2023

Ahojte . Poznáte nejakú serióznu zoznamku ? Všetko je to za poplatok . Je vôbec možné mať aktívny účet zdarma? Rada by som sa zaregistrovala no príde mi hlúposť za to platiť .
Prípadne žienky ktoré už majú s tým skúsenosť našli ste si partnera? Nebola to stráta času? Ďakujem za každý názor.

vanilkovazmrzka
11. júl 2023

Vsade ti isti ludia, takze uplne ti postaci neplatena verzia tinderu 🙂

tanyag
11. júl 2023

amor.sk alebo single.sk ale ako bolo spomínané, všade tí istí ľudia 😁

lucylaw
11. júl 2023

Nikdy som za zoznamky neplatila,vždy mi stačila tá neplatená verzia,chodila som na Badoo a Tinder,ale ako bolo napísané,všade sú tí istí ľudia a mne sa tam nikoho normálneho nájsť nepodarilo,a to som sa v priebehu roka a pol stretla s asi 14 chlapmi zo zoznamiek,keď už som si myslela,že som našla konečne niekoho normálneho,boli sme spolu rok, z toho 4 mesiace sme spolu bývali,tak sa aj z neho vykľul absolútny kreten..Takže ja už na zoznamky neverím,ale zároveň neviem,kde inde si ako rozvedená matka s malým dieťaťom môžem niekoho nájsť..

tanyag
11. júl 2023

@lucylaw
Ten istý "problém"...síce nie som rozvedená, ale slobodná mamička...zoznamky sú hrozné v dnešnej dobe...
Ale...skús s dieťaťom chodiť na krúžky, do detských kútikov, do knižnice, striedaj ihriská 🙂 ja som sa takto zoznámila s niekoľkými slobodnými/rozvedenými mužmi, ktorí tiež majú deti 🙂 bezdetného si nehľadaj, taký nikdy nepochopí ženu s dieťaťom (vlastná skúsenosť)

lucylaw
11. júl 2023

@tanyag S tým bezdetným máš pravdu,mala som takého hneď po rozvode,ale on bol úplne mimo,mal svoje predstavy o tom,aký by mal môj syn byť a čo by mal robiť a keď to tak nebolo,tak to nevedel pochopiť 🙈 preto som si hľadala už vyslovene chlapa s deťmi,tento môj posledný taký bol a nakoniec sa so mnou rozišiel kvôli jeho deťom 🙈 takže ja už fakt neviem,koho a kde mám hľadať,bez detí zle,s deťmi ešte horšie,už strácam nádej,že sa dá niekto normálny nájsť..

anketkarka
11. júl 2023

Chvíľu som si platila partnernaurovni, ale žiadneho som tam nespoznala. Podapp zoznamka na fcb sa mi zdá celkom v poho, ale všade viacmenej to isté. Na fcb je to tak, že Ti toho čo máš v priateľoch neponúkne, ponúkne ti len nových ľudí a priateľov tvojich priateľov. Môžeš si tam nastaviť aj to, aby zobrazovalo ľudí čo sú v rovnakých skupinách ako Ty a teda sa predpokladá, že majú podobné záujmy a názory. Ale dáva tam veľa ľudí mimo SK. Ale to robí aj Tinder. Tiež nemám šťastie a inde príležitosť na zoznámenie nemám. A už vôbec nie oslovovať a baliť chlapov.

anketkarka
11. júl 2023

A tiež mám pocit, že v dnešnej dobe dobré srdce a normálny zrelý prístup k životu je už rarita u mužov.

dzulli1980
11. júl 2023

Ja som si našla, teraz už manžela, na partnernaurovni.sk ... vtedy bol prvý mesiac od registrácie zadarmo, potom sa platilo ... po 2 týždňoch nás táto zoznamka "spárovala", po mesiaci sme už veselo randili ... osobne si myslím, že všetko je tak, ako má byť ... ak máš stretnúť, stretneš aj na ulici ... moja suseda išla vysypať smeti, spadli jej do kontajnera kľúče, tak sa naň zavesila a hrabala sa v ňom ... išiel okolo chlapík, že či nepotrebuje pomôcť ... tak sa tam hrabali spolu ... už sú 10 rokov manželia.

autor
11. júl 2023

Žienky ďakujem za komentáre. Ja som teda skúsila to badoo. Prišlo mi lúto keď mi bývalý manzel minule rozprával ako si našiel pristelku s ktorou si žije a lúbia sa atď. Spokojne si žijú kým ja som sama , svoj život som zasvätila len práci a deťom . Tak že skúsim , veď by bolo pekné keby ma niekto ,,čaká,, doma s kým sa porozprávam . Registrovala som sa , vybehol na mňa môj bývaly manžel . Nechápem …

ruxandra
11. júl 2023

tvoj bývalý manžel si mohol po tom ako si našiel priateľku, len odinštalovať appku a zabudol zrušiť účet, preto ti ho môže stále ukazovať (alebo sa tam fakt vrátil lebo sa asi tak veľmi neľúbia..ale skôr myslím, že tá prvá možnosť bude správna) ;)

autor
11. júl 2023

@ruxandra nie rozišli sa . On nieje v poriadku . Tak hlada hned nejaku dalsiu .. vies co aj sa to na neho podoba . Potrebuje mat nejaku zenu vedla seba . Len aby mal . Aj ked cez klamstva hlavne ze ma

levkaa
11. júl 2023

Neviem ci to este funguje ale skus este zoznamko.sk. Je to krestanska zoznamka a ja a moje dve kolegyne (ja na odporucanie jednej a druha na odporucanie moje😊) sme si tam nasli partnerov. Jedna je uz vydata, druha 2 deti uz a tretia je vydata a cakaju prve babo🙂. Vsetky tri sme nepraktizujuce krestanky a chlapi tiez. Tak preco prave tato zoznamka? Bola zadarmo, dalo sa tam cosi vidiet uz aj bez registracie a dufala som, ze tam budu hadam slusnejsi chlapi. Jasne ze ked je niekto krestan, nie je to zaruka slusnosti, no nam to vyslo🙂. Drzim palce

tanyag
11. júl 2023

@lucylaw ja som sama už 3 roky 😂 myslím, že všetci normálni chlapi sú už zadaní, ženatí...tak jedine sa zmieriť s tým, že čo má byť, bude...čo má prísť, príde 🙂

tamtamka26
12. júl 2023

My sme sa spoznali na FB zoznamke... 2x sme sa lajkli, z toho raz aj písali a potom to šlo do stratena.. 3x som ju otvorila s tým, ze idem zrušiť účet a budem sama.. Zase mi vyskočil, ze ma lajkol. Hovorím si, kašlem už na neho, asi bude namyslený 😏. Ale niečo mi kázalo dať mu 💗. A už sme vyše roka spolu 😍. Najhoršie v našom veku 35+ je, ze
už máme svoje "maniere" a predstavy a dosť často sa očakáva ideálny chlap... Tiež som si musela zvyknúť na niečo iné, než som mala predtým, spoznať ho, jeho reakcie, rovnako on mňa... A teraz vidím, ze jeho tvrdohlavosť ide pomaly do úzadia, prikláňa sa stále častejšie k môjmu názoru a urobí takmer všetko, co si poviem 😁😁

vanilkovazmrzka
15. júl 2023

@lucylaw ale za to nemoze zoznamka, vsetko to je len o obycajnych ludoch… aj v meste keby si sa zoznamila s takym muzom, z ktoreho sa po roku vykluje kreten, tak to nebude dosledkom toho, ako ste sa zoznamili 🙂 treba proste len hladat… a dufat, ze sa to podari 🙂

vanilkovazmrzka
15. júl 2023

@autorka alebo tvoj byvaly manzel len nie je taky stastny a spokojny, ako tvrdi ;)

veve009
19. aug 2023

Badoo

zaba21
19. aug 2023

Bez poplatku bola aj zoznamka www.partneri.sk. Písala som si s viacerými, aj nejaké stretnutia absolvovala.