Poznate pár, ktoré zvládli prekonať neveru?

17. nov 2022

Poznate páry ktoré prekonali neveru a teraz sú spokojný spolu?

pininka1
17. nov 2022

Ano, poznam, ale viac je takych ktori akoze prekonali a dennodenne sa o tom hadaju.

pribinak
17. nov 2022

Neviem či zvládli, ale zostali spolu, lebo majetok.
Ale často sa spolu hádajú, urážajú, nie je tam už nič pekne

dominika1922
17. nov 2022

My s manželom. Musím si zaklopať zatiaľ po 4 rokoch odvtedy všetko okej

mandzula
17. nov 2022

Poznam len taky, ktory neveru akoze prehliadal, o spokojnosti sa urcite hovorit neda.

matkahelka
17. nov 2022

dolezite je, ci to bola nevera - jednorazovka v opilosti, alebo nevera dlhodoba, teda nejaky vztah bokom. to prve sa prekonat a ustat da, to druhe za mna nie- nikdy! a poznam pripad, vo velmi blizkom okoli, kde to zvladli, ale bola to jedno "posmyknutie" na firemnom vecierku v opilosti.

zorkahorka
17. nov 2022

Ano, poznam. Ziju uplne normalnym a spokojnym zivotom. Dolezite je nepripominat minulost, urobit za nou hrubu ciaru a poučiť sa z nej.

darkswan
17. nov 2022

ano, su zeny, co sa dokazu klamat, ze vlastne ten ich bol chudacik a zviedla ho nestastnika zla mrcha...uprimne mi je tychto zien luto, nevazia si seba a obcas sa paradoxne tomuto nevernikovi az nechutne podkladaju a samozrejme okoliu vehementne demonstruju ich bozsku lasku az je to smiesne...je to v podstate velmi smutne

zorkahorka
17. nov 2022

@matkahelka a este je rozdiel,ci bol neverny muz akebo zena. Muz sa s tym nevyrovná, maloktory to prekusne. Odpusta skor zena. Napriklad aby udrzala rodinu

martul
17. nov 2022

Poznám, švagor so švagrinou, zostali spolu ale vlastne oni len spolu bývajú, už to tam bude ,, visieť "navždy.
Paradoxom je že ona obvinila jeho že za všetko môže a pritom on je parohač a ešte ona si dala podmienky za ktorých je ,, ochotná" ostať vo vzťahu. On sa o všetko stará, ona príde do z roboty ide cvičiť alebo si ľahne pri telku. Švagor s deťmi sa chodia najesť babke jeho mame. Ale aj tak je najdokonalejší v nich očiach dôležité je že sa nerozviedol lebo to je nekresťanské.
Celé zle.

babababka
17. nov 2022

Áno poznám.On bol jej neverný asi 5 rokov po svadbe.Ona na to prišla po 10-tych rokoch/myslím si,že to bolo jeho jediné šťastie/.Žijú v poriadku,neštúrajú v tom prípade,odpustila mu.

anos18
17. nov 2022

@babababka a ako sa to prevalilo po 10 rokoch? To by ma zaujímalo.

minenkas
17. nov 2022

@zorkahorka nepravdy,záleží to od človeka,nie od pohlavia

mikadooo
17. nov 2022

Áno.

babababka
17. nov 2022

@anos18 Pri pracovnom stretnutí.

pipistrel13
18. nov 2022

moji rodicia

autor
18. nov 2022

@pipistrel13 a ako žijú? Sú šťastní?

evaplev
18. nov 2022

Áno poznám. Žena od muža odišla za druhým, deti nechala mužovi doma. Po roku sa vrátila akoby sa nič nestalo. Žijú spolu teraz normálne v pohode. Poznám ich veľmi dobre tak viem. Je to odvtedy už asi desať rokov.

simca06022011
18. nov 2022

zvladli, prekonali... prisli vacsie problemy :D nie je cas sa vracat k takymto veciam

pipistrel13
18. nov 2022

ano boli,u nich to bola dokonca dlhodobejsia nevera zo strany matky,dolezite je,ci si ten druhy prizna podiel viny (lebo ak sa nebavime o zaletnikoch a pod),vzdy aj druha strana za to moze,ale je pravda,ze moj tatko urobil maximum a toleroval take veci az sa cudujem,ale zachranil nam rodinu,mame sa kde vsetci vracat a aj dozil so zenou,s ktorou bol pravdepodobne stastny,ak by zil boli by spolu uz 43rokov....mama je este mlada,bol medzi nimi 10rokov rozdiel a rohodla sa dozit sama...

andy_sixx24
18. nov 2022

Áno, kľudne napíš ss (môj prípad) ale takto verejne to tu rozoberať nechcem, kde každá striehne ako sup 🙃

slovakboy
18. nov 2022

My. A super. Žiadne výčitky. Zabudnuté nadobro.

anos18
18. nov 2022

@slovakboy ako sa to dá? Toto teda obdivujem

minenkas
18. nov 2022

@anos18 ani jeden nesmie nič vyčítať a ľúbiť sa ďalej

ibrunova
18. nov 2022

Rozdiel je, či s tým skončil alebo to robí ďalej, ibaže si dáva väčší pozor..

matkahelka
18. nov 2022

@slovakboy ale no. staci precitat tvoje starsie diskusie, co si o zene popisal. aj to, ze jej to nikdy nezabudnes, ze si ju nevazis a nikdy uz nebudes

ninelik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slovakboy
18. nov 2022

@matkahelka to si kde čítala? V nejakom Hoaxe?

slovakboy
18. nov 2022

@anos18 nejde to hneď trvalo to tri mesiace a potom ešte nejaký zachvev bol po asi pol roku aké to bolo len asi hodinku keď to na mňa prišlo a od vtedy už nič a nikdy a ani nikdy nebude. Zabudnité. Treba veriť že sa to dá. Chodil som aj k psychologičke vtedy ale len pár sedení asi tri. Proste to musí prebolieť a aj ten druhý partner ten čo ublížil musí spolupracovať. Sypať si popol na hlavu ale zas nie veľa. Niekedy je lepšie byt ticho a nekomentovat. Ten čo žiarli sa musí najprv vyzúriť potom prídu výčitky lamentovanie atď atď má to také fázy.

anos18
19. nov 2022

@slovakboy no obdivujem to,ja by som to nedala, najmä v prípade,keď netreba udržať rodinu kvôli deťom. Možno kvôli deťom by som sa pokúsila,ale asi by to nedopadlo dobre,stále by som sa trápila

any_soj
19. nov 2022

Osobne nie (ale nepoznám bližšie ani taký, ktorý neveru nezvládol). Ale v tomto super dokumente je niekoľko párov čo prešli krízou, aj neverou a riešili to následne tak, ze to ich vzťah ešte posilnilo