Pôsobím antisexuálne?

20. feb 2023

Stále sa mi opakuje tá istá vec so staršími mužmi, povedzme tak o 10 rokov. Vždy, ak s niekým takým začnem randiť, či už keď som mala 18, 20, alebo teraz 26, je to podobné. Spoznajú ma, obľúbia si ma, sú veľmi trpezliví, snažia sa, aby nič nepokašľali, na nič netlačia, do ničoho ma nenútia ani čo sa týka intímnej oblasti.
Sú veľmi milí, ochranárski, radi do mňa podrypujú, ale len v takej miere, že sa im páči, že sa mierne odujem a to im príde hrozne milé.
Ja neviem, je to láska? Nevedia sa viac prejaviť? Pôsobím nejako chladne, či antisexuálne? Už naozaj neviem.
V minulosti mi len zopár z nich povedalo, že mám v sebe niečo zvláštne, čo nevedia pomenovať, že sa takto správajú. No vidím tento "scenár" zase, a neviem, kde už je chyba, že ma títo muži takto vnímajú. Iné povedzme, vrhnú sa na nich hneď, a pri mne sa správajú, akoby som bola z porcelánu...

pribinak
20. feb 2023

Nie, to nie je láska. To je vzťah mladá milenka a starší skúsený chlap
Skús vzťah s menším vekovým rozdielom

autor
20. feb 2023

@pribinak ako môžem byť milenka, keď som napísala, že ma nenútia do nejakých sexuálnych vecí, t. j. nič také sa nedeje...? 🙂

pribinak
20. feb 2023

Však nútiť tá nemusia…..tomby hraničilo s trestným činom

autor
20. feb 2023

@pribinak ja mám na mysli to, že nespávam s tými chlapmi vôbec 🙂

pribinak
20. feb 2023

🤷‍♀️

bajka16
20. feb 2023

Mme sa to tiež stávalo pri starších mužoch. Nevidela som v tom zmysel, nehyhalo sa to nikam, ani do vzťahu, ani do kamarátstva. Správali sa ku mne tak ako k tebe, ale mne to prišlo skôr že má neberú ako sebe rovnú. Miestami som sa cítila ako malé decko. Tam to už stratilo vážnosť a teda aj môj záujem.
Teraz mám muža o rok mladšieho a tam to už vidno, že má berie inak. Sme na rovnakej vlne. Kdežto tí muži.. neviem ani o čo im vlastne išlo. Maznať sa môžu aj so šťeňaťom.

reanda
20. feb 2023

a preco randis so starsimi muzmi?

bessie12
20. feb 2023

mne to povedalo zopar ludi a neboli to starsi muzi. Dokonca aj zeny mi to povedali 😀 Vraj som vtedy "krajsia". No neviem co je na tom pekne, ked je clovek hoc len trochu nastvany 😅

simona2001
21. feb 2023

A otázočka? Prečo randis s takými co sú od teba o 10 rokov starší?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakawah
21. feb 2023

Lebo ťa berú ako kamarátku. Nie je medzi vami Priťazlivost, iskra. Keby bola, tak sa na " teba vrhnú ". No ale to sa nedá takto na100% povedať, lebo ta nepoznáme

tosomja
21. feb 2023

No keď sa odúvaš, rozprávaš ako dieťa, správaš sa tak, tak čo čakáš? Nenapísala si ako trávite čas, čo navrhujes ty, čo oni, akú máte konverzáciu, ako dlho sa poznáte, a hlavne prečo si 26rocna hľadá skoro 40rocneho.

melanta
21. feb 2023

Ak toto riešiš vo veku 26 rokov, že ťa bavia starší chlapi, ktorí okolia teba skáču ako havkovia, tak nie si dospelá žena, si ešte decko. Keď dospeješ, takéto veci nebudeš vyhľadávať, lebo ti budú smiešne a trápne. Budeš chcieť tráviť čas s normálnym mužom, s ktorým budeš môcť pracovať na normálnom vzťahu.

beata_k
21. feb 2023

Preco asi? No lebo si chcu narazit mladu milenku a ty s nimi nespavas. Na co im je taka milenka?

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrykonik33
21. feb 2023

A potom to ukončia? Či na čom to stroskotá? Lebo podľa tvojho popisu sa im páčiš, asi nevidia záujem z tvojej strany?

hankm
9. apr 2023

@autorka, muzi, generalizovane, nemaju potrebu travit cas so zenou/zenami ak neplanuju sex. Obcasne vynimky, tvoj pripad to nie je. Rozpis viac detailov. Tu nieco nie je normalne. Ale skor u teba....

katka700
9. apr 2023

Ak ti ti chlapi kupujú veci alebo prispievajú na nájom niet sa na čo sťažovať, ideálny sugar daddy 😆
Ale vážne bola by si radšej sexuálny objekt keby s tebou chodili len kôli sexu a inak ťa mali za nič? Niektoré ženy v mužoch vyvolávajú ochranitelske sklony. Mozno si jedna z nich, nauč sa s toho ťažiť.