Poslali ste niektorá svojho muža na tantrickú masáž?

1. apr 2022

Kočky poslali ste niektorá svojho muža na tantrickú masáž? Stojí to za tie euráče? A končí každá vyvrcholením? Neviem sa dočítať a rada by som, aby tam bol aj tento bonus. Ďakujem za odpovede

mirkava
1. apr 2022

Celkom som zvedavá, či je tu nejaká žena, ktorá pošle muža na masáž spojenú s vyvrcholením 😁. Nech ide na masáž a vyvrcholenie nech si nechá na doma 👍

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gladys_07
1. apr 2022

Ibaze by to pisal chlap ktory sa boji ze zaplati a pomasiruju mu len chrbat

mirkava
1. apr 2022

@gladys_07 🤣🤣🤣🤣 presne

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenie99
1. apr 2022

@gladys_07 😂👍

sono2
1. apr 2022

@gladys_07 😄😄😄😄😁že jaj? A dole nič?😃😃😃

marseillefan
1. apr 2022

Či to stojí za to je relatívne... niektorým chlapom hej, niektorým nie... je to také hladkanie rukami, pierkami a tak. Ja osobne by som skôr povedal, že to za to nestojí.
Ukončenie sa volá Happy End a obvykle sa robí rukou. Väčšina tantra masérok to robí (lebo povedzme si úprimne, tantra je taká slušnejšia forma prostitúcie), ale stretol som sa aj s masérkami, ktoré happy end nerobia, že vraj to nie je skutočná tantra potom. Väčšina žien by svojho muža na tantra masáž neposlala, ale vzťahy sú rôzne a sú určite aj také ženy, ktorým to nevadí.
PS: Ja som osobne nebol, ale čítal som, počul som..

zuzanka.zuzu
1. apr 2022

@marseillefan čítal som, počul som, kamoši hovorili.... 😉

sszuzu8
2. apr 2022

Sama by som šla 😀 ale mužovi by som urobila ja osobne po osobnej skúsenosti zo salóna 😇
Túžim premeniť náš sexuálny život na štýl tantry ale jednostranná snaha nestačí no. Ale tento štýl sa mi veľmi pozdáva a vidím sa v ňom. Nie tie dnešné experimenty čo hranicia so zdravým rozumom 😂
A nie zmyslom tantry nie je len to vyvrcholenie

vanda323
2. apr 2022

Nieee. Čosi žiarlila by som strašne.

kornelies
2. apr 2022

Proti gustu ziaden disputat. Ja nie, ale su typy ludi, ktorych tato uchylka vzrusuje, ked maju sex s inym partnerom. To naozaj musi ist k zene, ktorej preslo pod rukami xy muzov?

tenerifka
2. apr 2022

To je ako poslat ho do bordelu

mareri
2. apr 2022

sameho nie, ale bud by sme šli spolu, alebo vobec

sisa101
3. apr 2022

Ja som bola a neľutujem 🙂

marseillefan
3. apr 2022

@sisa101 a masíroval ťa muž alebo žena?
a partnerovi to nevadilo?

sisa101
4. apr 2022

Masiroval ma muž, bol to darček od manžela