Posiela mi intímne fotky

6. feb 2024

Priateľ mi občas pošle fotku svojho prirodzenia stým že ma chce "potešiť" a ešte mi k tomu napíše že "iba tvoj" :D mne to príde strasne primitívne a pod úroveň. Povedala som mu to a on to vzal tak, čo nechápem ako, že on také posiela iba mne lebo ma ľúbi 😃😃 ako keby som zato mala byť ešte rada. Klesol na dno úplne týmto. Či mne šibe ?

veronkaxxx
6. feb 2024

Podľa mňa to je trápne, nikdy mi frajer neposielal nahé fotky možno keď som mala tak 15 ale nie v dospelosti😀.

autor
6. feb 2024

@veronkaxxx však toto že má po 30tke ja mám 28 a príde mi to detinske

kvadrinkaaa
6. feb 2024

Za mňa to tiež nie je úplne ok. 🙈

esther100
6. feb 2024

A čaká, že ti mu pošleš zas svoju

anjelicek26
6. feb 2024

Máš pravdu, ale jemu to asi nedojde😅🤣Keby poslal fotku,ze navaril som ti večeru alebo prisroboval policku do kupelne, získal by 10x viac bodov😅

nikaeli
6. feb 2024

Normálne by som mu povedala, aby mi také fotky nneposielal.. to, že ťa ľúbi, ti môže dokázať aj inak 🤷🏻‍♀️

petulda333
6. feb 2024

Myslim,ze nezalezi na tom,co si my myslime. My sme si take posielali a aj teraz obcas a nic primitivne na tom nevidim ani pod uroven. No musia s tym byt v pohode obaja. Ak sa ti to nepaci,mal by to respektovat

rorino
6. feb 2024

Ja som myslela,že má fakt 15🤦🤦🤦

viestta
6. feb 2024

@rorino Dnes je "iba tvoj" ale dokedy? (za mna taky clovek musi mat riadny prievan v hlave, ked toto povazuje za vyznanie lasky)

misiak7777
6. feb 2024

No neviem, ale samé odpovede od suchárok 😃😃 mne na tom nepríde nič trápne ani detinské. Ja tomu hovorím korenie v intímnom živote. My máme 40 a tiež si občas pošleme pikantnú fotku 😃😃

marcellka32
6. feb 2024

@misiak7777 a vieš ty kde skonči taká fotka? Áno viem čo napíšeš, že fotku bude mať len tvoj partner....nikdy nevieš

nikaeli
6. feb 2024

@misiak7777 Nie každý má rád čili 🤷🏻‍♀️
@marcellka32 presne tak

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulda333
6. feb 2024

@marcellka32 no,my mame 95% fotiek kde tvar nevidno. Tak sa nebojim

misiak7777
6. feb 2024

@marcellka32 bude príčetná žena alebo muž posielať intim fotky krátkodobej známosti? 🙂 V pevnom vzťahu nevidím problém 🙂

viestta
6. feb 2024

@misiak7777 to nie je o sucharkach. Toto je elementarna zalezitost bezpecia a sukromia vo virtualnom svete. Obzvlast ak toto je len priatel. Este aj v 20-rocnom manzelstve sa moze kadeco s cim neratas stat. (jo a na zivo je to stavnatejsie ako fotecka na mobile, aj pre sucharku)

misiak7777
6. feb 2024

@viestta myslím že fotky bez tváre sú najmenší problém čo sa týka bezpečnosti. Ja v tom vidím formu erotiky vo vzťahu.

thereisabear
6. feb 2024

Ani náhoodu by ma to nepotešilo a ešte to podľa mňa nerobí prvýkrát. Ktovie kto každý má jeho fotky...

cecilia29
6. feb 2024

Môj priateľ by už teda on nebol. Mne by to vadilo.

hsjdudhdbd
6. feb 2024

Tak kazdy mame iny vztah 😁 keby vsm to nevadilo je to v poriadku ale ked sa vam to nepaci tak by ste mu to mali nejak jasnejsie vysvetlit ˇˇˇ ono je ine ked sa to paci obom partnerom ved su vselijake veci vo vztahu niekomu to pride divne niekomu sranda ale ak vam to nerobi dobre skuste nato nereagovat odpisat uplne na inu temu mozno stym prestane

walentina7
6. feb 2024

Mne by taký ikváč vadil.

hsjdudhdbd
6. feb 2024

@walentina7 nemusi byt hned ikvac zsto ze svojej partnerke posiela nahe fotky

lenka.25
6. feb 2024

My si s mužom toez sem tam pošleme nahé foto , nevidím na tom nič divne , nechutne , ani nemáme o koliesko menej . Mame aj par spoločných videí aaaa? No teda , uz aj keby sme sa rozišli a môj muž sa zachová ako totálny chrapun a niekde to zverejní , fakt už len cely svet je zvedavý na moje nahé prsia 😀 .
Ale teda ak ty s tým nie si stotoznena , treba mu to povedať , že si nezelas , aby to posielal svoje nahé foto ,

misiak7777
6. feb 2024

@lenka.25 na mňa niektoré ženy pôsobia, že ešte aj na fajku by si zobrali príbor 😂😂😂

lenka.25
6. feb 2024

@misiak7777 tak zas každý pár má hranicu intimity niekde inde a je to v poriadku keď to obom vyhovuje .

maranta_leuconeura
6. feb 2024

Mne to pride zlate, chcel ta potesit no 😄 tiez si sporadicky take s muzom posleme, bez tvare samozrejme. A ze by to niekam siril v pripade rozvodu? No nech sa paci, by som sa velmi cudovala, keby ma ludia spoznavali na ulici podla prirodzenia 😂😂😂

janinah
6. feb 2024

On asi nebude primitiv len v tomto....či?

domkakvet
6. feb 2024

Je to trapne, co ma v hlave iba sex, ale co.

tenerifka
6. feb 2024

Chlapi rozmyslaju inak ako zeny. Preñho je uzasna predstava vidiet tvoje nahe fotky, preto si mysli, ze u teba je to tak tiez a chcel ta len potesit. Pre nich je velmi dolezity sex, ovela dolezitejsi ako vsetko ostatne, aj do chomuta idu vacsinou s vidinou celozivotneho nekonecneho sexu so svojou manzelkou.
Staci si precitat niektoru z knih na styl Zeny su z Venuse a muzi z Marsu, vela veci je tam vysvetlenych polopate, ale humornym stylom.
Ano, z pohladu zeny je primitivne, ak jej muz posiela fotku svojho udu