Poníženie a nechuť na sex

helus888
29. mar 2021

Zdravím chcem sa opýtať aký máte na toto názor. Je mi to trápne tak ma neposudzujte.Jeden deň domna priatel od rána dobiedzal dotýkal sa ma stále hádzal pohľady celý deň ma vzrušoval. Už keď sa išlo na vec došlo k oralu a on sa spravil dosť ma to zarazilo ale vravím však dobre. Išiel sa umyť obliecť a ľahol vedľa mňa. Cumela som ako puk že čo teraz . Veď od rána mi robil chute a potom. Sa sebecky urobí oralne. Neviem prečo ale hrozne ma to ponizilo. Je tomu už druhý mesiac a neviem s ním nič mať lebo to nejde

janai1
29. mar 2021

@helus888 no tak on chcel fajku a ty si tiež mala povedať čo chceš 😀

petamich
29. mar 2021

🙈🙈 to nemyslis vazne, to uz druhy mesiac nezijete spolu intimne pre taku neuraz sa ale sprostost? a vy sa doma nerozpravate? by som sa ho hned po tom oralnom sexe opytala resp. povedala a co teraz ja a nie odula sa a dva mesiace s nim nespala a uz vobec nechapem co ta na tom akoze ponizilo

viktoria1425
29. mar 2021

Porozpravala si sa s nim o tom?
Dva mesiace kôli tomuto ste spolu nic nemali? 🙃

helus888
autor
29. mar 2021

@petamich neviem proste mi to prišlo hnusne .citila som sa ako stetka

helus888
autor
29. mar 2021

@viktoria1425 jasné povedala som mu o tom

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
29. mar 2021

@helus888 a odvtedy ste sa porozpravali? jemu nevadi, ze ste spolu dva mesiace nespali? stalo sa to uz pred tym? fakt to nemyslim v zlom ale podla mna je to totalna hlupost, mala si hned zareagovat a nemuselo to takto dopadnut...a hlavne teraz mas aky plan alebo co sledujes tymto?

ninusa221
29. mar 2021

To sa on tak rychlo urobí alebo ho dudleš hodinu?😀

liljana
30. mar 2021

Hovorte spolu. Ak si chcela po tom este sex, preco ste to robili do konca? A ked uz, stacilo povedat. Mam na to tiez chut. Mozes sa mi venovat teraz, alebo trosku neskor. Ak mu to uz nejde, tiez ma ruky, usta ... Miesto toho si sa nastvala na dva mesiace.

betty_image
30. mar 2021

@helus888 Prečo si sa cítila ako štetka, keď si urobila orál vlastnému mužovi, s ktorým žiješ? A to ste mali ten orál prvýkrát, keď ťa to tak ponížilo?

leuchtturm
30. mar 2021

a co on na to, ked si mu to povedala?

hankm
30. mar 2021

@helus888 skus to nabuduce urobit tak, ze najprv urobi on teba, muz po orgazme upada do letargie (je to avsak individualne) a tym padom sa uz extra hned nehrnie na tvoje uspokojenie. Ked mu to spontanne nedojde, zariad to ty tak, aby si aj ty dostala co dostat mas.

sslobodnamama777
30. mar 2021

Nemá Ťa rád.

bobacik88
30. mar 2021

@helus888 nuz,ked vravis,ze si sa citila ako štetka,hm.ako bolo povedane,otoč to.zahraj sa s nim,bud trochu ako štetka,vyobliekaj sa ,nieco sexi,mini,pancusky,vysoke topanky,nieco priesvitne hore a len tak,prechadzaj sa po bute,provokuj ho,neboj,dlho nevydrzi.provokaacne sa nahni cez kreslo,stôl,vystrc prdelku.to musi zabrat,ked nie,,tak snad asi ani nema gule

nevenka
30. mar 2021

No mne to cele take divne pride...Aj to, ako to bolo, aj to, ze sa s nim nebavis. Ja neviem, ci len ja mam takeho super chlapa, parkrat za cely vztah sa stalo, ze som nemala orgazmus a aj to sa citil vinny a ze to "neni ono", najpr mam prednost ja a potom on. Ze jemu sa nerata, ked ja nic...No je to sebecke, neviem, ku mne sa takto nikdy nespraval a tiez by som sa necitila dobre. Ako keby Ta vyuzil a uplne mu je jedno, co Ty...☹

helus888
autor
30. mar 2021

@nevenka presne proste niekto si tu myslí se som sa odula alebo čo ale proste mne to prišlo ako naschvál veď to musel brať ako samozrejmosť že hádam ma nenechá tak to som mu vôbec nemusela hovoriť.

helus888
autor
30. mar 2021

@bobacik88 nemáme problém čo sa toho týka normálne sme spolu spavali. Len toto sa stalo proste

helus888
autor
30. mar 2021

@hankm diky za radu. Rozumna rada 🙂

essenceee
31. mar 2021

ked on si povie že chce oral, tak aj ty mu povedz že chceš, ako sa k tomu postavi, čo spravi a podla toho sa zariad aj ty