Pomoc s citmi

28. mar 2022

Ahojte 🙂 Kamarátka má menší problém a poprosila ma o radu - no ja som mala iba jeden vzťah , ktorý trvá dodnes tak som prišla sem, možno vy jej poradíte viac. Opakujem. Ona žiada o radu, nie ja sa jej starám do života 🙂
Spoznala jedného muža, ktorý jej povahovo nesadol. Nejavil extra veľký záujem, na dospelého muža sa vraj správal veľmi detinsky a podobne. Fyzicky ju priťahoval o to viac a tak sa rozhodla vyspať sa s ním. Ja som o všetko vedela ale ani jedna z nás nečakala, že začne mať city. Veď ako človek sa jej hnusí. No vraj od vtedy čo s ním spala, nevie myslieť na nič iné. Čaká kedy napíše a či sa ešte stretnú pritom aj ona si uvedomuje, že je to blbosť. Sama povedala, že si s ním ešte stále nevie predstaviť nič važné a stále to cíti tak, že je to detinský chlap bez budúcnosti ale dúfa, že ešte ju zavolá von, že ešte napíše, sleduje kedy bol online.. Jedná sa podľa vás o vážne city alebo pobláznenie? Ako jej pomôcť ? Čo má robiť?
Nevyznám sa do tohto ale podľa mňa ide len o to, že jej padlo dobre to čo zažila s ním a cítila sa dobre no je to len pobláznenie, ktoré prejde do týždňa ak sa nekontaktujú.

monkasponka
28. mar 2022

Fyzicka pritažlivosť opadne, resp. ustupi a potom keď jej ostane len jeho povaha, ktora jej nesadla, bude to chciet ukončit.Z kratšej cesty zísť...

7lenka11
28. mar 2022

nech dá tomu čas, zrejme sa len namotala a musí z toho "vytriezvieť".. nech nerobí nič neuvážené... možno za týždeň sa nad tým len dobre zasmejete.. povedzme si úprimne, ženy sa dokážu rýchlo a ľahko namotať