Pokazené rande

14. jún 2023

Ženy ani neviem čo chcem touto diskusiou povedať...
V decembri som sa rozišla s priateľom po 3,5 roku lebo že on nevie čo chce a nechce nič riešiť.
Bola som sama, neriešila nič. Na konci mája som spoznala niekoho na zoznamke. On bol pri písaní prototyp dokonalého chlapa. Spĺňal fakt všetko čo od chlapa čakám.
Išli sme na rande a dopadlo to katastrofálne, v aute bol ticho, potom sa hral na mobile a stále s niekým písal - tvrdil mi že z práce. Celkovo sme tam boli asi hodinu a odviezol ma domov, od nervov som mu tresla dverami.

Na druhý deň som si povedala, že tomu dám šancu a napísala som mu, že teda asi to včera moc nevyšlo ale že by som tomu ešte dala šancu, že mám vymyslený program a šoférujem ja.
On mi na to napísal, že "prepáč ale dnes sa mi ozvala bývala aby sme to spolu skúsili znovu....."

Ja fakt neviem či sa smiať alebo plakať ale teda toto som ešte nezažila 🙄 Pritom jedna z vecí čo sme preberali bola aj to, že ju nechce vidieť a ako mu ublížila. A zrazu zo dňa na deň už mu to nevadí.

A ja si teraz tak plačem doma, že v podstate si s ňou už písal a riešili znovu vzťah a napriek tomu šiel so mnou 😕

Áno, viem, žiadna otázka tu nie je iba kecy ale tak snáď to neskončí urážaním 😅

dzulli1980
14. jún 2023

Vieš, na týchto zoznamkách je to všetko krásne, dokonalé ... proste nič reálne ... chlap Ti povie všetky tie naučené trápne, naivné frázy a my ženy tomu jednoducho chceme podľahnúť ... chvála Bohu, že sa vyfarbil na prvom nevirtuálnom rande ... on vôbec nemá o Teba záujem, proste si len vyplnil voľný čas ... daj sa do poriadku, nehľadaj za každú cenu nového chlapa ... čo má byť bude.

zmrzlinka2021
14. jún 2023

Žiaľ dnes na zoznamkach sa kumulujú sami exoti

mondolina
14. jún 2023

uvedom si, že jeho správanie nesúví s tebou, to sú jeho sra*ky.

maxalla
14. jún 2023

Hm.. ak by mna niekto na prvom rande rozculoval tak, zeby som mala potrebu tresnut mu dverami, tak si neviem predstavit, zeby som "tomu davala sancu" a este iniciativne, bez toho aby to sam nejak navrhol.. asi som menej... zhovievava.

tykat
14. jún 2023

@maxalla ...ze? To by som aka zufala musela byt.

tanyag
14. jún 2023

Myslím, že sa mu niečo na tebe nepáčilo...nebola si možno taká, ako na fotkách...a preto ti "nepriamo" dal vedieť, že nemá záujem...To, že ti napísal, že dáva šancu bývalej, je podľa mňa len výhovorka..možno ti nechcel "ublížiť" tak to takto ukončil.
Aspoň ja mám z toho takýto pocit.

mjk40
14. jún 2023

a možno aj dobre, že to s vami nezašlo ďalej.

akiana
14. jún 2023

@tanyag Ale kde vyhovorka. Zo svojich par rokov na zoznamke viem, ze kopa chlapov si tam riesi rozhadzane emocie po rozchode, miesto aby si dali cas vysporiadat sa s nimi. Potom to bremeno zvalia na inu zenu, ktora si tam v dobrej viere hlada stabilny vztah. Autorka moze byt rada, ze sa to prevalilo hned po prvom rande, lebo tito vedia aj par mesiacov vodit za nos.

tanyag
14. jún 2023

@akiana
Viem viem, tiež som na zoznamke dosť dlho (síce tam len zabíjam nudu a občas sa zabávam na tuposti niektorých ľudí), ale ja som z toho opisu mala taký opis...samozrejme, že viem, že muži to majú rozohrané na viac strán...tak isto ako aj ženy...ale stále mi príde to s bývalou ako výhovorka...

akiana
14. jún 2023

@tanyag No podla vsetkeho si s nou pisal uz na tom rande 😁

tanyag
14. jún 2023

@akiana buď s ňou alebo s xyz ďalšími 😁

liusa82
14. jún 2023

nič v zlom ale aj ty si hned po vzťahu išla na zoznamku po pár mesiacoch od rozchodu ani si si nedala čas na oddych a byť tak nejak sama so sebou a nechať všetko volne plynúť.Tiež mi to príde že si neni ešte vysporiadaná s prvým vzťahom a už hladáš další ako rýchlu záplatu..čo je to 5 mesiacov po rozchode nič.Pre mňa je to moc skoro plátať další vzťah.Nepoviem keby dakoho náhodne stretneš ale takto.A čo sa týka tých zoznamkových casanovov tam je takéto správanie už klasika

pallacinka29
14. jún 2023

ako prepac, ale musis byt fakt zufala uhnat si barskeho… ked po jednom nevydarenom rande za nim doma places…? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

aeruginosa
14. jún 2023

„Išli sme na rande a dopadlo to katastrofálne, v aute bol ticho, potom sa hral na mobile a stále s niekým písal - tvrdil mi že z práce. Celkovo sme tam boli asi hodinu”

Tak toto je priserne.🫣 Nestala si mu ani za to, aby sa k tebe spraval slusne, komunikoval s tebou a mali ste pekne prve stretnutie. Ocividne si sa mu niecim nezapacila, alebo je to nejaky vadny kus. Kazdopadne za takymto ti nema byt co luto a na tych zoznamkach velky pozor. Tam je fakt asi len 5% ludi, ktori stoja za to. Zvysok je cisty odpad od uchylakov az po… ani nechcem vediet co.

lintu
14. jún 2023

Jooj, a to také nepoznáš, že nadávanie na bývalého sa nie vždy stotožňuje s tým, ako to človek vnútorne cíti? Tento pán, napriek rečiam a možno i vlastnému presvedčeniu, mal minulosť zjavne neuzavretú. Škoda prvého rande, ale fajn že sa situácia s ním tak skoro vyjasnila. Aspoň vieš na čom si a môžeš hľadať ďalej.

miadi
15. jún 2023

Ver tomu ze vobec Nebol taky ideal Podla tvojich predstav Ved vykreslit sa vie kazdy krasne. Ale jeho ciny na tom rande to ze si potom tresla dvere.., ty si urobila chybu ze si mu vobec chcela dat druhu sancu. Neplaces teraz koli nemu Ved ho ani nepoznas Iba calamady co ti o sebe napisal, places Lebo sa lutujes ze ti nevysiel vztah 3.5r je dost zabiteho casu.. a teraz si si robila velke nadeje ze si nasla niekoho idealneho a mas pocit ze aj ten ta osral s prepacenim., ze preco ta ti Chlapi nevedia mat radi vazit si ta chciet ta, Lebo v prvom rade sa Musis naucit mat rada samu seba. Neplakat koli blbcom co ta nevedia ocenit. Este ta len caka ta velka zivotna laska. Len si Musis viac davat pozor - talk is cheap sleduj viac chovanie chlapa ako reci. Tuto sa ti jasne nepacilo jeho chovanie tak zabudni na recicky co ti pisal, Nebol pre teba . Asi este pocas toho rande si pisal s ex . A Preto si bola prenho neviditelna . Bud rada ze sa to hnet vyjasnilo . Ale nemala si tomu dat druhu sancu. To prve rande by mal na teba urobit chlap mega dojem. Chovanim charizmou tym ze ta vnima pocuva vysy na kazdom tvojom slove. Ze zabudne na cely svet a ty tiez . Takemu Daj druhe rande. Nie Taketo nanic. To je strata tvojho casu.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olimuc
15. jún 2023

Evidentne si nesplnila jeho ocakavania, tak sa hral na mobile miesto aby ta do 5 min vysadil doma. Po hodi novom Rande zabudnem ako vyzera a nie plakat …vsak to mas to iste ako ked cestujes vlakom a niekto Ti z nudy rozprava o svojom zivote. Vystupis a zabudnes. To co napisal na nejakej zoznamke … Internet znesie vela, aj Quasimodo by vyzeral dokonalo na IG so spravnymi filtrami

moonlight1210
15. jún 2023

Pri pisani bol vyrecny, v aute zrazu ticho? A stale si pisal? Bolo by jedno, ci je to naozaj praca, desat dalsich rozrobenych dievcat na rande, co mal naplanovane po tebe, alebo nevysporiadany vztah s byvalkou.
Dala by som tomu sancu nadhodenim dvoch tem z toho, o com sme si zvykli pisat, a ked nula bodov, po 15 minutach tejto trapnej situacie by som ho poziadala, nech ma zavezie tam, kde sme sa stretli a cau, nestracajme vzajomne svoj cas, toto nema buducnost.

Vydrzala si celkom dlho. Zrejme si bola navnadena na suzvuk dusi z pisania a este sa ti asi aj vzhladovo zapacil. Takze u teba to zarezonovalo, a preto si bola ochotna vydrzat to hodinu, aj tomu skusat dat dalsiu sancu.
Nabuduce takymto typom dalsie sance nedavaj. Ukazal uz tam, ze on nema zaujem. Navyse dost neomalene. A mozno ta len vzal niekam, kde vedel, ze jeho byvalka bude a uvidi vas spolu. Aby si vynutil jej reakciu. A cely cas o nic ine neslo.

Ak mu to s nou zas nevyjde a povie si, ze teda obvola tie dalsie, co mal rozrobene na zoznamke po nej, nie ze mu nadsene skocis do narucia: ja som vedela, ze sa mi vratis, tu ma mas.

Kasli uz na neho. Hladaj svojho pana spravneho.

anita6666
15. jún 2023

To nie je žiadne pokazené rande, jednoducho si mu nesadla. Nie je na tom nič zle,ani pokazené. Akurát chlapec nemal dosť guráže na to,aby ti to hneď povedal,tak ti to dal najavo hraním sa na mobile a keďže si to nepochopila a ešte aj tak sa mu vnucovala ďalší den,použil bývalú ako zámienku,aby sa ťa zbavil. To je celé.

toskanka
15. jún 2023

Nezadany schopný muž a ešte na zoznamke je rarita, skôr stretneš medveďa niekde na prechádzke 😁.

nikolca
15. jún 2023

Miesto toho tresknutia dveri si si mala uvedomiť že si sa mu nepačila,bol zklamany z reality no o nič si neprišla

stanulienkat
15. jún 2023

Je nepodstatne, ci sa mu pacila, alebo nie. Inteligentny, zrely muz si pocas rande nepise na mobile spravy , ale venuje sa partnerke-aj jed len pro forma. Toto bol nejaky primitivny buran. Ze nema zaujem o dalsie rande, sa da povedat slusne a s graciou.

Autorka-pri pisani bol prototyp dokonaleho chlapa?? 😁Kolko mas rokov? Oni su vsetci dokonali, ale max par mesiacov. Pismenka vela znesu...

domkakvet
15. jún 2023

@maxalla presne tak.

tamtamka26
15. jún 2023

sorry, to bola len výhovorka z jeho strany... mal asi inú predstavu o tebe.

liljana
15. jún 2023

Kazde rande nemusi skoncit chodenim. Chod nan s realnymi ocakavaniami. Ze vysledok moze byt aj, ze si v reali nebudete mat co povedat, aj ze si nepadnete do oka,... Netreba tak prezivat to, ze si s niekym po dlhom case vyjdes a nevyjde to. Skusaj dalej, aspon budes mat viac moznosti si vybrat a neskoncis s prvym exotom.

ada_alica
15. jún 2023

Takúto výhovorku som už raz použila aj ja, zdalo sa mi to najmenej bolestivé 🙈, a nie, nebolo to správne, už na rovinu poviem, prepáč nechcem byť ďalej v kontakte

akinomel
15. jún 2023

Pokazené rande je menšie zlo ako pokazený život s podvodníčkom. Nevešaj hlavu!

karolinakr
15. jún 2023

Neboj sa, ked ho byvala odkopne, aj teba zavola..

marcellka32
15. jún 2023

Tak ja som asi náročná, ale keby si na rande vypisoval na mobile, tak odchádzam...nemám to rada aj keď sa stretnem s kamoškami, mobil do tašky, nemám rada keď niekto vkuse musí držať mobil v paprci, a na rande dupľom...