Podviedol vás manžel?

barbora544__
20. máj 2024

Podviedol vás niekedy váš muž ako ste to riešili

renata27322
20. máj 2024

@barbora544__ áno, síce nie sme zobratí a bolo to ešte vtedy ako sme spolu začínali, no preniesli sme sa cez to a už budeme spolu 5 rokov

ssimusska
20. máj 2024

@barbora544__ nie, ale keby sa to stalo tak by som to ukončila.

koniarova
20. máj 2024

Kúpila by som mu čokoládu. 👍

dskjhfdlkdjhl
20. máj 2024

@koniarova Ma na nu alergiu?😉

dskjhfdlkdjhl
20. máj 2024

@sisa_s a preco mi to posielas?

sisa_s
20. máj 2024

@dskjhfdlkdjhl lebo si sa pytala na cokoladu

huxy
20. máj 2024

Rozvodom

katica06
20. máj 2024

@barbora544__ a teba?

dskjhfdlkdjhl
20. máj 2024

@sisa_s Ja som sa pytala len preto, lebo som si myslela, ze ak by ona kupila cokoladu, tak mozno za trest a preto mi ta alergia napadla, ale ak sa tu tahaju cez viac diskusii nejake "pointy", tak ma to zase az tak nezaujima-5 stran sa mi citat fakt nechce😉

huxy
20. máj 2024

@sisa_s neverím alebo nechcem veriť, že existuje tak naivná a hlúpučká žena 🤦‍♀️

lalala2020
20. máj 2024

Ja som nejakú dobu pokukovala po mužovi a neskôr sa ukázalo, že nie je na baby… ak sa mne niečo také prihodí (čo snáď nikdy nie 🙏) a bude to žena, s kým ma podvedie, šoky a nešťastie to teda po tejto príhode nebudú… (neviete si predstaviť, čo to bolo, nie som nejaký homofób, ale tak toto bolo veľa)

ns994
20. máj 2024

@dskjhfdlkdjhl tak v skratke zhrniem: muz ju uraza ( k..rva a stetka tusim ) a podviedol ju s kolegynou ktorej ona nesiaha ani po clenky. Potom jej kupil cokoladu kvety povedal jej zlatko a zrazu je odpustene a miluju sa a veria si. Vraj je chory. No a ta kolegyna mu vraj neda pokoj a vypisuje mu a autorka je nesvoja z toho. Vraj spolu spali len raz. 🤷‍♀️ a teraz zalozila tuto diskusiu.. tak ja neviem us 🤷‍♀️

koniarova
20. máj 2024

@ns994 veď sa priznal. 😂🤷 Zlatý.

zanka777
20. máj 2024

@sisa_s no čítala som to teraz a rozum sa mi zastavil..... Akože nemám slov..... Jedna veta ...neznášam ho končím s ním budem bojovať kvôli malej.... Druhá veta ... Sme spolu kúpil mi kvety a čokoládu(a už sa z toho ide s prepáčením posrat)a sľúbili sme si v dobrom aj v zlom...... No to je jedna katastrofa..... Každý muž určite sníva o žene ktorá je taká naivná a hlúpa a nemá ani štipku sebaúcty a hrdosti....... Ale zas takú ženu môže podvádzať nadávať jej urážať ju ponižovať a kúpi jednu blbu čokoládu a kvet názve ju "ZLATKO" a ona už je v 7 nebi a rozplýva sa a všetko hodí za hlavu...... Takému človeku keď naozaj s prepáčením naseries na hlavu ešte ti poďakuje......... Hrôza

nevenka
20. máj 2024

@koniarova 🤣🤣🤣 aj zlatko by bol a neprestala by si ho bozkavat 🤣

dskjhfdlkdjhl
20. máj 2024

@ns994 nuz, vylozene poklad taky chlap a ona nevie, ze poklady treba kopat😉

enmery
20. máj 2024

Nemyslíš vážne, že zase ty....veď ťa druhý deň po návrate od milenky oslovil zlatko a dal Ti čokoládu, nevedel Ťa prestať bozkávať a Ty mu veríš🤣🤣🤣

zanka777
20. máj 2024

@enmery inak to je už aká logika nazýva ju tučnou že má bachor a veľkú riť a kúpi jej čokoládu 😂👌

zanka777
20. máj 2024

@enmery ale zas taká brokolica miesto kytice alebo čokolády by asi nemala ten správny efekt😂😂😂

enmery
20. máj 2024

@zanka777 U tejto ženy už žiadnu logiku nečakám. Jej treba aspoň odobrať OP a voličské práva, aby nenarobila ešte nejaké škody🤣🤣🤣Niečo tak vymleté som tu hádam ešte nevidela🫣

dskjhfdlkdjhl
20. máj 2024

Tak ale ja mam dojem, ze to sa len nejake deti nudia, lebo tu zase nosi "kroptopy" a postavu vraj na to ma:
https://www.modrykonik.sk/forum/moda-a-oblecenie/vas-nazor-na-kroptopy/

veronikaszabova
20. máj 2024

@dskjhfdlkdjhl 😂😂

zanka777
20. máj 2024

@enmery 😂😂😂😂😂😂😂😂😂aby nenarobila väčšie škody.... Odpadnem 😂👌

oli18
20. máj 2024

Autorka, a teba podviedol? Ako si to riesila?

enmery
20. máj 2024

@oli18 Sisa_s tu dala link....tam zistíš, ako ju podvádza, nadáva jej, ponižuje ju, ide za milenkou a potom sa vráti domov, dá jej čokoládou a kvetinku a povie zlatko a šicko je vporiadku😇

alexis617
21. máj 2024

@barbora544__ NIE keby to spravil už by nebol mojim mužom ale EX

koniarova
21. máj 2024

@enmery ale nooo. Veď je vážne chorý. 😂😂😂 A ona tomu fakt verí. 🤦😁

enmery
21. máj 2024

@koniarova Veď vážne chorí bežne nadávajú manželke, idú za milenkou😄😄😄Som zabudla-presne takto sa prejavuje akákoľvek vážna choroba😁

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz