Podviedla som priateľa

22. jan 2023

Ahojte. Mnohé ma tu teraz odsúdite ale zaslúžim si to. Podviedla som svojho priatela. Najhoršie na tom je, že to bola moja voľba. Strasne mi chýbala vasen, pozornosť, pocit že ten druhý po tebe túži.. u môjho priateľa to ochladlo/opadlo..
Síce som s tým druhym sex nemala, ale bozkávali sme sa, rôzne dotyky a tak.. vnímala som, že po ňom tuzim ale stopla som to. Sla som domov… je mi zle zo seba, zo zivota, že nedokazem odist z nefunkčného vztahu lebo stále dufam že teraz mame len krizu a prejde to.. som uplne mimo, čo som urobila niekomu s kym zijem a najhoršie na tom je, že stále som mu to nepovedala a nechcem mu ublizit. Aj keď som mu ublizila asi najviac ako sa dalo a zradila ho. Uz ten vztah nikdy nebude okej. Co mam robit, poraďte mi prosím lebo sa zbláznim :( a ublizim aj tomu druhemu, keďže viem že je do mna zaľúbený a ja som ho len vyuzila…

54tinka54
22. jan 2023

Načo zostávaš v nefunkčnom vzťahu? Daj šancu niečomu novému. Terajšiemu priateľovi nemusíš hovoriť čo sa stalo, keď ho nechceš zraniť… snáď to nebude pre neho až také prekvapko že idete od seba, keďže ako píšeš, ten vzťah je nefunkčný.

madeline1
22. jan 2023

rozid sa s priatelom,kedze ho nelubis

viestta
22. jan 2023

Odist z nefunkcneho vztahu

aurorastone2
22. jan 2023

Nehovor mu to načo a teda ako baby píšu vyššie vztah ukončí ak je nanič

paulinam99
22. jan 2023

Máš len 4 možnosti:
- čušať a trápiť sa,
- priznať sa a čakať od partnera, či Ti odpustí,
- opustiť priateľa a ísť k tomu druhému, ktorý ťa ľúbi
- opustiť obidvoch a začať odznova ...

mk2023
22. jan 2023

Ak to nefunguje, treba vztah ukoncit a nie zacinat si s druhym..je to nefer...🤢

zobaka
22. jan 2023

porozpravaj sa s nim, ze by si chcela, aby sa ti viac venoval, ak sa nezmeni, asi to nema zmysel s nim byt

zorkahorka
22. jan 2023

Nehovor mu to.ale porozprávajte sa

h2
22. jan 2023

Buď fér k priateľovi a rozíď sa s ním. Váš vzťah aj tak už skončil.

daniela2202
22. jan 2023

Poraď si sama

7kikuska7
22. jan 2023

Ukončiť. Stalo sa raz, stane sa znova. Zažila som to. Raz nájdeš takého, ktorého budeš ľúbiť a nebudeš mať potrebu ho podvádzať 🙂

maminkadeticiek
22. jan 2023

S priatelom sa rozid,evidentne to nie je to prave,a o nevere mu nic nehovor,naco.Odvahu 😊

ankare
22. jan 2023

@7kikuska7 nemusí sa to opakovať. Ja som to spravila len raz a už nikdy viac.

7kikuska7
22. jan 2023

@ankare och to som si hovorila aj ja, ešte som sa mu aj priznala. Čudovala som sa, že ma neposlal do kelu hneď a všetko mi odpustil(a nie raz)...A nikdy nehovor nikdy....

nika3136
22. jan 2023

Spravila som to, ked som bola mlada a hlupa. Tiez som si myslela, ako po sebe s novym objavom tuzime a ako je moj vztah na prd. Bolo to samozrejme krasnez vzrusujuce, az kym sa to neprevalilo. Zrazu moj priatel nebol taky onicom a moj novy objav nebok taky uzasny. Priatel sa so mnou rozisiel a aj ked som sa strasne snazila a vsetko v momente ukoncila, nebolo cesty spat, vraj mal z toho nocne mory... (bol to uzasny chlap). Lutovala som to roky, zahodila som nieco pre niekoho, s kym som sa odvtedy uz ani nevidela. V aktualnom vztahu som takmer 8 rokov. Samozrejme, ze to opada. Pri detoch, starostiach, domacnosti... uz to nie je take vzruso, taka pozornost, ako na zaciatku. Ale viem, preco mam VZTAH. Co to znamena. A ked si uvedomim, ze to ide z kopca, snazim sa o svojho chlapa. Snazim sa rozduchat vasen VO VZTAHU. Myslis si, ze som nemala XY prilezitosti? Tsh... vymakanejsi, bohatsi, vyssi, milsi... nasli sa rozni chlapi, ktori ma lamali. Ale vzdy som si spomenula na zaciatok, preco som sa donho zalubila. Milujes ho? Tak sa zacni snazit, aby iskra opat zahorela. Najdi na nom to krasne. Ver mi, ze ine zeny by sa onho bili a ty ho mas a pustas ho. Ak ti na nom zalezi a existuje nadej, nehovor mu to, ukonci to s novym objavom, zmier sa s tym, ze sa to stalo (aby ta to netrapilo a nenutilo sa k niecomu priznavat alebo vracat) a bud pri svojom partnerovi. Ak je to nezvratne, rozid sa s nim...

mimka1402
22. jan 2023

Bože dievča ty si tak ideš pokaziť niečo čo môže z dlhodobého hľadiska lepší vzťah než to, kde si.
Načo si v takom vzťahu? Toto ti malo otvoriť oči. Ak by bolo všetko v poriadku tak k druhému nemáš chémiu a nepritahuje ťa. Dni, týždne, roky ti ubiehaju zatiaľ čo si v nefunkčnom vzťahu... Načo? Radšej sama než s niekym kde to necítim na 100%.

gipsy11
22. jan 2023

Nepodviedla ai ho ty ale tvoje podvedomie ...ktoremu cosi chybalo ... Neries, rozid sa a skus to s tym novym .... Ak ten sex bol kvalitny a stal za to.

zuzanka.zuzu
23. jan 2023

@gipsy11 žiadny sex ani nebol 😀

milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sergejj
26. jan 2023

aspon ze mas svedomia, ale pos*ala si to. Rozid sa s priatelom a potom zacni nieco nove nespravaj sa ako kur*a. Alebo si to daj s tvojim do poriadku.