Podviedla som partnera

24. sep 2024

ahojte... musim sa vypisat nakolko mi je naozaj otrasne
bude to uz mesiac co som "podviedla" partnera
boli sme na, nazvime to party alebo po nasom (kedze som este mlada) houske, co to sme popili a spali sme tam, v tento den som sa chytala chlapca ktoreho som sa proste chcela dotknut, mojmu priatelovi som to tak aj povedala, neboli to ziadne dotyky naheho tela, dotkla som sa ho 2x
vyjadril sa k tomu tak, ze uz tam nikdy nepojdeme ale nakoniec sme tam predsa isli, dvakrat sme ich isli pozriet (dva dni po sebe) , treti den som tam z tvrdohlavosti ostala
ide o to zw moj partner je velmi ziarlivy, naozaj az prilis a mne to neskutocne vadi, vsetko mame vydiskutovane ale neda sa s tym nic robit, ja nemam kamaratky, kvoli vztahu ani kamaratov, pred vztahom som sa kamaratila najma s chlapcami, v zivote som sa bavila dokopy s 3 dievcatami, bohuzial sme si nesadli, takze si rozumiem viac s chalanmi, so zenami si v mojom veku neviem najst nikoho, s kym by som si nasla temu alebo nieco zaujimave, nesedim na kavach, nechodim na nechty alebo do kadernika, nenakupujem oblecenie a ani nechodim do fitka...take tie klasicke aktivity u zien
takze ked uz sa dostanem k nejakym chlapcom mam radost, nie ze by som isla flirtovat alebo podobne, len sa pri nich citim komfortnejsie a viem si lahsie najst temu na rozpravanie
takze....ostala som tam, moj partner isiel (so slzami v ociach domov), ja som pila, mala som tahsie obdobie, vieme vsetko s partnerom komunikovat ale tu som nemala co, proste mi bolo az depresivne, pila som tak ze som vzala flasu a vypila naraz aj dve deci a to niekolko krat, nakoniec som si pozicala plavky a isla sa okupat do virivky, to je vsetko co si pamatam
potom si pamatam ako som sa zobudila doma, rano, s tym ze mi psrtner rozpraval ze ma zaplakanu priviezol a ze som plakala ze chcem ist domov
o par dni som sa rozpravala s chlapcom u ktoreho som pila, ze co sa vlastne stalo, preco som plakala a pod. tvrdi ze sa nieco stalo ale nechcel povedat co, iba ze som to iniciovala ja a ze som sa jasne vyjadrila ze mam svojho partnera v p*ci, na otazku ci sme spolu spali mi odpovedal nie (samozrejme, nemozem tomu verit)
odvtedy ma to neskutocne trapi, nepresiel den co by som nad tym nepremyslala, zaspavala som s placom a rovnako aj vstavala
nakolko si nepamatam co sa stalo, partnerovi som to nepovedala
dnes prisiel den kedy som mu to oznamila, chcela som sa este stretnut s dotycnym ale vie prist az zajtra
mojmu partnerovi som otvorene povedala vsetko, co o tom viem, co mne bolo povedane a ze sa chcem s dotycnym stretnut pretoze neviem zit s tym ze sa nieco stalo (uz len s tymto) a ze neviem co
je mi to naozaj luto, neviem sa s tym zmierit, nie som typ ktory sa pozera po ostatnych alebo nieco, svojho partnera milujem, je prvy ale verim, ze ak nie navzdy, tak aspon na niekolko rokov
nedokazem mu klamat v nicom, preto som mu to musela povedat, ani som sa tak nebala toho, co si bude o mne mysliet ale toho, ako velmi ho to zlomi
teraz, ked uz to vie, je naozaj zdrveny, comu rozumiem
dufala som ze mi bude lepsie ked o tom bude vediet avsak nijak sa to nezmenilo, je mi stale rovnako zle, citim sa ako posledna ku*** aj napriek tomu ze si na nic nepamatam a podlahla som alkoholu
neprosim o rady ani nic....len som sa chcela vypisat, nemm nikoho, komu by som to mohla povedat tak aspon takto, viem ze si za vsetko mozem sama aj si to uvedomujem

freepalestine
25. sep 2024

Neprosis o radu, aj tak ti jednu dam. Nielen kvoli tomu, co sa stalo/nestalo.. Dievca, nepi!
Uprimne, vazne.. vyhnes sa alkoholu=vyhnes sa problemom, vyhnes sa zlym rozhodnutiam, vyhnes sa ludom, ktorych ti netreba a vyhnes sa aj estetickemu a zdravotnemu poskodeniu, ktore alkohol pomaly ale isto sposobi.
Vsetko dobre 💚

ovaaa
25. sep 2024

V prvom rade potrebuješ aj inú spoločnosť ako partnera. Druhá vec, keď nevieš piť" nepi". Tretia, ak pokukuješ po iných mužoch, mala si nutkanie sa iného dotknúť, nie si spokojná s tým čo máš a láka ťa spoznať niečo nové. Celkovo si myslim, že si neni spokojná so svojím životom..samotou, robíš veci a potom ich ľutuješ, trápiš sa..... A k nevere nedošlo......Trošku si uprac svoj život a priority, čo chceš v živote, aby si neubližovala inymm a hlavne sebe.

viera
25. sep 2024

RADA-Daj sa dokopy

ibrunova
25. sep 2024

Načo sa s tým druhým stretávať? Aj tak to nemusí byť pravda, čo ti povie. Nepi toľko a o problém menej.

arianna25
25. sep 2024

Celkovo nie si spokojná. Zacnomeniť veci okolo seba. Začni od seba. popremyslaj čo by si chcela. Partner- pouvazuj nad ním, keď ťa obmedzuje tak neviem, ty vieš či ti stojí za to. A už keď máš partnera - toho alebo neskôr nového - tak buď slušná 😊
Kamošky, vychádzky, zábava - kebyže si single tak si robis čo chces, alebo kebyže máš tokwrantneho partnera tak neexujes alkohol z trucu a neporobis debiliny. Asi sa ti nazbierala "para v tlakovom hrnci"
Lenže popri Tom všetkom nezabúdaj že si žena a niekde vonku si daj len dva drinky a veľa vody radšej, aby si nerobila sprostosti.

katy084
25. sep 2024

🤦‍♀️

autor
25. sep 2024

@freepalestine urcite, pijem iba prilezitostne aj ked to z prispevku nevyplyva, nehladam v alkohole vykupenie alebo pod. veci, len vtedy som nevidela inu moznost

@ovaaa nemam potrebu pozerat po inych muzoch, to co sa stalo bolo iba spontanne, neviem si to vysvetlit ale nic ine som za tym nehladala

lizatko1009
25. sep 2024

Rada :dospej a zacni sa spravat ako zena. Aj ten ktoreho si sa chcela dotknut, to kolko mate rokov? Lebo tiež musi byt nevyzrety. Za mna nie je nic horsie ako sex s opitou zenou, to niekoho normalneho vzrusuje? Venuj sa sebe a pracuj na sebe.

freepalestine
25. sep 2024

Autorka, nemusis byt alkoholicka (zavisla na alkohole) aby si mala problemy s alkoholom. Zial, ty ten problem mas. Aj ked si len prilezitostne (nech aj raz za rok toto bolo) vypijes, tak sa az tak opijes, ze si nepamatas. Toto je nebezpecne nielen pre tvoje fyzicke a mentalne zdravie, ale aj pre tvoju povest, dostojnost a akekolvek medziludske vztahy. Krok 1 k stastiu - nedaj si ani kvapku nicoho.

unicornlady
25. sep 2024

Mne už nie je jasný ani ten začiatok. Nerozumiem, prečo si sa chcela dotýkať cudzieho chlapa. Ak by sa tvoj priateľ dotýkal cudzej ženy, lebo proste chce sa jej dotýkať, bola by si s tým ok?
To ostatné už bol asi len následok toho, že si podvedome podviesť chcela. A ten chalan tiež nie je úplne charakter, veď vedel, že si zadaná.

januska12323
25. sep 2024

Máš problém s alkoholom, so žiarlivcom aj sebakontrolou. A vôbec nechápem tomu dotýkaniu, to si ho objímala, držala za ruku alebo niečo iné? Keď dospeješ pochopíš prečo si to spravila, nie si šťastná v súčasnom vzťahu a nechceš si to priznať.

zuzanita1609
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanita1609
25. sep 2024

Nepi,keď robíš hlúposti a partnera nechaj inej,dospeléj žene (Asi v skratke).

greywolf
25. sep 2024

Naco pijes ked to nevies

nenapadnyuzivatel
25. sep 2024

Ja aj ked pijem mam oci len pre jedneho, a to mojho partnera. Alkohol a pod. su vyhovorky bohuzial. Pre mna neodpustitelne, aj keby mas neviem kolko promile.

fido69
25. sep 2024

Už zase? 😅 😅 😅

milos81
25. sep 2024

Tiez si myslim, ze alkohol je len vyhovorka, nestretol som dosial nikoho, co by si absolutne nic nepamatal, slova mozno nie, ale to, co kto spravil si pamatal kazdy.
Vela veci v tom pribehu akosi nesedi, napriklad, po noci plnej alkoholu (a mozno aj sexu), nevies, ci si mala sex alebo nie ? to musis byt ako rozjazdena, ze si nic necitila, no a tiez, ako si sa dostala z tych plaviek a vyrivky ?, dalej, ak si mala sex, to ta vysexovali, osusili, obliekli, zavolali tvojho kamarata co plakal ked odchadzal aby ta odniesol domov ? Este povedz, ze plakal aj ked prisiel po teba 🙈