Podvádza ma?

28. jún 2022

Ahojte už rok rozmýšľam či sa podelím z niekým o svoje pocity s manželom sme sa snažili 7 rokov o bábätko prerabali sme si dom žili sme šťastne tak tiež žijeme šťastné.vsetko sa to stalo keď sme začali bývať v dome manzel chodil na zmeny a po roku a pol som zistila že má podvádza máme 27 a 29 r. Mladý ktorý sa ľúbia a majú veľa sexu otvorené píšem sorry 😂 nejako som prišla na to keď som sa hrala z jeho mobilom mal iný FB účet a vnucoval sa vseliakym babám škaredé malé vysoké tlste proste mu to bolo jedno neraz za to zaplatil vraj má podviedol za ten rok. Pol medzi písaním 4 krát 😂 so všetkým sa mi priznal a chcel sa ,zabiť keď som sa chcela rozviesť dní a nocí sme to riešili a nevedel mi vysvetliť prečo to urobil vraj má veľmi ľúbi ja som mu odpustila lebo bolo toľko nevypovedanych veci Myšľa som si že ho veľmi ráno že nemôžeme mať bábo kôli nemu atď atď atď medzi tým sme chodili do centra asistovanej reprodukcie .on mi povedal že ho ktonu "donútili" kamaráti v robote mal tam bandu hlupákov ktorý chodili za kurvamj a smiali sa z neho že má ženu a je jej verný no keď som prečítala správy a tým jeho kamošom tak mi bolo zle stále mu ponúkal viagry atď. .niekedy mu písal že to nechce že stým chce prestať že mu to prerastá cez rozum a nestíha to robiť aj doma aj s druhými stále sa mu môj manžechxhvastal a kade Jake somariny si vymial.gwraz je taký problém že stále pozorujem keď sa mu nechce somnou späť a radčej si dá lico po ktorom zonsexu nemáme nič .. tak mi vŕta v hlave aký je problém ??? Sme spolu v kuse on bezomna nejde ani na wc stále somnou rieši veci ktoré nemusí a ťahá má k sebe vonku .. do garáže atď tak v čom môže byť problém máme u 2 mesačné bábätko čase máme NATO a ja aj chuť ale on je zvláštny v sexe je dosť taky nudnú. Ale v tom písaní. Druhými bol celý mačo !!! A zakaždým sa otáča A starými "45... Ročný mi nech hociako vyzerajú vraj sa mu nepáčia staršie ani nič podobné a nevie prečo sa otáča "pozerá" ja už neviem čo robiť je medzi nami silné puto! A niesom škaredá som aj sexi baví ma aj že si z toho nič neberie vraj to je taký pid a nevie čo stým

Od vtedy prešli 3 roky a stále to je medzi nami také chladné ja očakávam že sa bude viac snaIt a viac ma neviem ani čo .. nerád sa baví potom ako mi ublizil ale keby že som to urobila ja tak už by to bola iná káva

terezka2911
28. jún 2022

Co? Absolutne som nepochopila.

solange7
28. jún 2022

Strašná hatlanina.

shewinka
28. jún 2022

@terezka2911 a to som si len ja myslela ze som ta blba a nechape

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
28. jún 2022

Čo? V polovici som sa úplne stratila 🤷‍♀️🤷‍♀️

zuzanazu85
28. jún 2022

Tak nepochopila ani po druhom prečítaní,ale neva. 🤣. Ak to vie niekto skrátiť a nájsť pointu, kľudne píšte 😁.

bessie12
28. jún 2022

Nechápem. O co tu ide vlastne ?

shewinka
28. jún 2022

Muz ju podvadzal pred 3ma rokmi, lebo kamosi mu davali lieky a on sukal aj doma aj s inymi + otaca sa za inymi zenami + maju doma dieta no autorka je stale sexy a nechape preco muz sa pozera po inych zenach, aj napriek tomu, ze to
bolo pred rokmi, vzdy je medzi nimi chlad a nudny sex aj ked je medzi nimi silne puto a maju dieta (2 mesacne). Nech sa páči, nie je začo. Rebusy boli vzdy moje hobby 😂

yvanielka
28. jún 2022

Mám viacero otázok 😀 ale teda zatiaľ jedna:
1. Čo je to lico?

pribinak
28. jún 2022

@shewinka wau 👏👏👏 klobúk dolu

amelie2017
28. jún 2022

Riadne hieroglify. Ale zhrnme si to, podvadzal ta, prisla si na to, odpustila, mate dieta, podvadza ta nadalej, lebo ho nutia kamarati a kolegovia, ale teba trapi, ze je v sexe nudny. .Myslis si, ze ak mu to vratis, uz nebude chladny...

Nemnozte sa. Jedno dieta s tymto genofondom a vychovou staci.

shewinka
28. jún 2022

@amelie2017 teraz ju nepodvadza, teraz je len chladny a nudny, pred 3ma rokmi davali kamosi lieky a podvadzal, či?

amelie2017
28. jún 2022

@shewinka ano, mas pravdu, napisala som koment po prvom precitani..aj tak dobre 🤣🤣

shewinka
28. jún 2022

@yvanielka lieky na potenciu, vyplyva to z textu

3petka
28. jún 2022

Si si niečo dala? To sa nedá citát čo splietas…

shewinka
28. jún 2022

@amelie2017 tak to klobuk dole, ziskavas zlateho bludišťaka 🙂

pribinak
28. jún 2022

@yvanielka to neviem, ale mne sa páči slovo
“ späť “ a to neznamená späť ako naspäť, ale spať ako spinkať 🤣🤣

amelie2017
28. jún 2022

@shewinka hlavne, ze tak tiez ziju stastné 🤣🤣

matkahelka
28. jún 2022

nabuduce po sebe precitaj, co si napisala, poopravuj to a az tak to odosli. nema to ani hlavu ani patu, slova domotane. clovek netusi, co si tym chcela povedat.

20erika07
28. jún 2022

@shewinka ty si mega 🤣🤣🤣🤣

yvanielka
28. jún 2022

@shewinka No mne z textu vyplynulo že je to skôr nejaký druh drogy po ktorom z neho "nič nie je"

shewinka
28. jún 2022

dobre a čo ideme riešit? Problem gramatiky? Slovosledu? Alebo nudny sex?

shewinka
28. jún 2022

Myšľa som si že ho veľmi ráno // a toto kto preloži?

yvanielka
28. jún 2022

@shewinka 😀

shewinka
28. jún 2022

@yvanielka pise tam ze zo sexu nemaju nic, podla mna akoze orgazmus, nie ze sex nemaju vobec.

joesvk
28. jún 2022

Mňa najviac prekvapilo, že rok sa chystáš napísať a vyzerá to, že to píšeš počas šoférovania za 3 minúty.

yvanielka
28. jún 2022

@shewinka to bude asi že - myslela som si ho že ho veľmi ranilo že nemôžme mať bábo kvôli nemu
Normálne záhady takto na večer 😀

januska12323
28. jún 2022

Si si niečo dala a vymyslela blbý príbeh?

shewinka
28. jún 2022

@yvanielka wau! mas moj respekt, ja som to citala asi 5x a neprisla som nato.

elizabet173
28. jún 2022

tie vysoké teploty nerobia niektorým ľuďom dobre. Autorka bola asi pridlho na slnku