Podozrenie, že ma podvádza

marsumka
7. mar 2024

Ahojte dievčatá idem sa požalovat alebo skôr poprosit o radu!
Mám velmi silnú intuíciu že ma muž podvádza. Nemám priamé dôkazy… Chodí z práce domov neskoro vraj sa zdržal ale to zdržanie trvá 2-3hod. Je strašne divny neviem sa v tom vyznat lebo on vie velmi dobre klamat to mu ide na 100% takže neviem sa v tom niekedy orientovat ale velmi divne sa správa , včera som ho pristila pri po*** bola som z toho fakt smutná že radšej toto ako sa milovat somnou. ..Potom v noci prišiel z tym že sa chce milovat neviem možno svedomie alebo čo ?!no ja som uz nechcela… Baby je 7.marec a my sme sa milovali 2 x tento rok .. je to normalne ? Skryva mobil vzdy ked som pri nom radsej ani nezoberie mobil do ruk aby som nieco nevidela . A ked som dalej od neho a ma mobil v rukach tak to poste skryva.. Ked sa ho na nieco spytam tak sa ako keby “bál” hovorit aby sa niecim neprezradil ani sa mi nepozerá do oči radsej niekde inde a odpovie mi jednoslovne .. strasne strasne divny je proste ho poznam a viem ze sa takto nikdy nespraval .. do noci je hore a skryva telefon … opytala som sa ho ci mi nieco taji alebo ci ma podvadza ,samozrejme ze popieral. Dala by som ruku do ohna ze tu nieco smrdí !!! Čo poviete baby dám na moju silnú intuíciu?? Co mam robit?

janobrza
7. mar 2024

@marsumka posledné mesiace ma niečo naučili. Niekedy je lepšie nevedieť nič. Čím viac sa človek “rýpe” v týchto veciach tým je to horšie. Ublížiš sama sebe, keď to bude riešiť, všímať si to a podobne. Ak to tak je prídeš na go tak či tak a potom len odist 🙂

marsumka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata27322
7. mar 2024

@marsumka ak skrýva telefón, správa sa divne, pravidelne sa zdržiava v práci a nemilovali ste sa veľa, je to dosť možné že ťa podvádza. Ale to idem z vlastnej skúsenosti iba 🙂 neviem, ako ti poradiť, ja osobne by som skúsila konfrontáciu s tým, že o tom už vieš, alebo sa popýtať niekoho, ak sám nie je ochotný ti to povedať. Určite nerobiť scénky. Alebo si spolu sadnite že sa potrebuješ úprimne porozprávať, povedz mu aké máš pocity a ak hovorí, že tá nepodvádza, tak mu povedz, nech ti to dokáže. Ak sa vytočí, nedá telefón, neukáže správy alebo sa začne správať príliš defenzívne a zvyšovať hlas, tak máš odpoved. Ak mu milovanie ani nechýba, keďže ako píšeš ste to mali 2x tento rok, bolo by to podozrivé aj mne, pretože chlap, ktorý nemá inú a nemá čo skrývať, by sa chcel milovať so svojou partnerkou stále. Držím palce 🙂

muchacici
7. mar 2024

@marsumka Nooo, určite to znie nejako podozrivo... 😔 to skrývanie telefónu znie veľmi divne. Dalo by sa za nejakých okolností pozrieť, čo tam má? Možno keď bude v sprche alebo zaspí? Ja by som teda tiež chcela vedieť, čo sa deje. A prečo vravíš, že ak ťa podviedol (a ty sa to nikdy nedozvieš)? Nie podvádza? Myslíš, že už to aj skončilo?

marca12
8. mar 2024

@marsumka ano podvadza. Neskore prichody a skryvanie mobilu su jasny dokaz

daniela2202
8. mar 2024

@marsumka intuícia je správna 😊, keď pôjdeš prať, všimni si aj oblečenie ako vonia, mobil stále pri sebe - to je 1. , normálne si ho raz vonku počkaj a v zátišií odsleduj kam pôjde.... mne sa to podarilo 😁😂😁👍👍👍

denisa0504
8. mar 2024

@janobrza takže je lepšie podľa teba nechať zo seba robiť hlupáka, nechať sa podvádzať a klamať? Strata dôvery, lásky,to je nič? Alebo teraz má roky žiť ako keby sa nič nedialo kým ju napríklad niečím nenakazi? Je lepšie vedieť pravdu a to čím skôr. Ak ju podvádza, treba takého hneď opustiť a nie ešte starať sa o neho a žiť pre neho 🤦‍♀️

kiki68
8. mar 2024

@marsumka a co brani tomu, ze pojdes a checknes si, ze kde teda z prace ide. Aspon budes vediet na com si. Ten sexualny zivot mate naozaj na bode mrazu. Ale podla mna to uz dlho hra vsetkymi smermi. Hlavne ten sex zrazu a ten Telefon mi pride dost podozrivy. Moj ex toto robil tiez a hovoril, ze musi pracovne to a ono. Si myslel, ze v Londyne ho nikto neuvidi blbca 🙈😂 Lenze co cert nechcel byvali styria kamosi nie daleko od jeho prace. Hadaj ci ho nevideli ked isli na nakup do potravin 😂🤷‍♀️🙈 Svet je maly.

nazli24
8. mar 2024

Tak jasné že s niekým chatuje. Minimálne..a veľmi zanietene.
Sex dvakrát a je marec fúha iná káva to by som nedala.
Ďalšia vec že to že sa správa odmeriame je tiež hnus
A potom to ako vážne o 2 hodiny neskôr dôjde z práce a do noci na mobile ?to už je moc okate..jasné že nejakú Bali

domkakvet
8. mar 2024

@marsumka urcite v tom nieco bude a bude tam asi niekto dalsi.

aurinia
8. mar 2024

@marsumka sleduj ho...povedz ze si ides lahnut, ze ta velmi boli hlava.. a šup, pockaj si ho po praci. Neviem ake mas moznosti, pozičat si auto od kamošky....prichyt ho pri cine ...ak mas decka, nech ti kamoska zatial povaruje ....mobil moze mat na otlacok, tam sa nedostanes ....

wildria
13. mar 2024

Tak ten ma na 1000000000% inú. Alebo iného 🤣 ale nie...zahrala by som mu divadielko, po jeho prichode by som si ho pekne pockala rovno pri stole, usadila by som ho a povedala mu ze uz o vsetkom vies ze si vsetko zistila, a ze ci mu mas zacat vytahovat dokazy alebo sa prizna sam 😌 takyto vymyslený natlak ti podla mna zaruci ze sa sam od seba prizna ⭐ ja by som to urobila tak. Proste uhrat to ze vsetko vieš a vytlacit tak z neho informacie ⭐ ak nieco skrýva tak sa tak vylaka že sa napokon sam preriekne.

A tebe prajem vela sil, toto asi nebude lahke 😊

dadis
13. mar 2024

@marsumka Mozno ano a mozno nie 🤷‍♀️. Otazka je, co chces s jednou alebo druhou informaciou robit. Ty mas zaujem o takyto malo kvalitny vztah, aj keby za tym nebola ina osoba?