Po styku ju vysprchoval

6. apr 2022

Pekný večer. Kamarátke sa stala taká vec a ja jej neviem adekvátne poradiť.
Bola s chlapom na byte (bola som tam aj ja) a išli na izbu. Tam mali styk bez ochrany a zrazu chlap navrhol aby išli do kúpelky. Nie na sex (aj ten tam bol) ale predtým ju vraj postavil do sprchy a vysprchoval zo spodu. Zas nebudeme predpokladať, že zapáchala ..mne to skôr príde tak, že mu niečo ušlo a snažil sa to vymyť. Nevidím iný dôvod počas styku postaviť ženu do sprchy vymyť jej vagínu🤷🏻‍♀️ Hlavne jeho komunikácia po tom. Kamarátka si uňho nechala veci tak mu písala, či môže skočiť za ním a hneď začal , že čo sa deje, čo mu chce povedať, nech to nenaťahuje a povie hneď ..
Aký máte názor?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. apr 2022

@viestta Práve je čas ešte na tabletku po , čo som jej radila i v prípade , “že mu nič neušlo” . No ona to v tom prípade nechce ( to je jej vec, nemôžem ju do ničoho tlačiť..) ale možno ak aj podľa vás išlo o to, že sa mu stala nehoda a snažil sa to napraviť, tak si tú tabletku dá

jjanulienka
6. apr 2022

Mne sa veľmi páčia tieto príbehy: moj kamarát, moja kamarátka 😅😅😅

autor
6. apr 2022

@jjanulienka Nemám dôvod ťa presviedčať o niečom 🙂 Kľudne to môžem napísať i tak, že ja - ak sa ti to bude páčiť viac. Pointa spočíva inde a nemení to nič na situácií

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. apr 2022

@viestta To už neviem, práve tomu nechápem ani ja ale pravdepodobne menšia šanca

eeffka
6. apr 2022

Normalne mam niekedy dojem ze na rozmnozovanie by sa mali skladat nejake IQ testy 🤦‍♀️

liljana
7. apr 2022

Nazor? Ked si bola na tom byte aj ty, tak si mohla uz na nich dat pozor, nech nerobia blbosti. 🙂

diamond007
7. apr 2022

@liljana kriste to sú zastaralé názory...nie je ich matka 🤦 a keď to bola súlož chcela tak čo riešiť? 😑😒

iwesska
7. apr 2022

"ju postavil do sprchy a vysprchoval"?!?🤨 Dufam,ze kamaratka nema 13r..Lebo si neviem predstavit,ako by 50-60kg zenu chlap po sexe len tak bez vysvetlenia prehodil cez plece,hodil do sprchy a zacal jej sprchovat frndu. Divny pribeh..

veronikaszabova
7. apr 2022

@iwesska 😂😂😂😂😂

sipopa
7. apr 2022

:D @iwesska presne, radsej si predstavme ze vsetci su plnoleti a maju dostatok rozumu. inak je to jej vec ak nechce tabletku po ani nic, a hlavne neviem preco je potreba to sem pisat, ked si sama uviedla, ze ona si poradit od teba nenechala.

madeline1
7. apr 2022

ja len nechápem, čo si tam robila ty?

iwesska
7. apr 2022

@madeline1 Dozor😂 Vsak ona bola ta akterka😁

iwesska
7. apr 2022

@sipopa Neverim,ze ta co sa nechala vysprchovat je plnoleta🙄

kiki68
7. apr 2022

No ak ju sprchoval za tym ucelom, ze nieco uslo, tak to malo prave opacny efekt, voda tomu pomoze pekne kde treba a prida vraj rychlost. Vraj je to najhorsi napad. Myslim ze nasledky si ponesu obidvaja a tak nech to aj zostane.

stanulienkat
7. apr 2022

Ty si ale dobrá kamarátka, keď na nete riešiš takéto hovadiny inej osoby.🤣

alina765
7. apr 2022

@stanulienkat Ale veď to je ona😂😂😂😃

sono2
7. apr 2022

Prečo toto tu riešiš?? Si nejaká uchylačka?

sono2
7. apr 2022

@madeline1 zdržala sprchu 😶‍🌫️😶‍🌫️

ddaassuullaa
7. apr 2022

@iwesska frnda sem, frnda tam😂👌 konecne ma dnes MK rozosmial

marca12
7. apr 2022

Asi panko neovlada biologiu,ked nadejal,ze sprcha pomoze zmyt tu jednu super rychlu spermiu.

l3jdyn
7. apr 2022

😀😀😀😀

zuzanka.zuzu
7. apr 2022

dvaja sprostí, ona sprostá, on sprostý, našli sa, bude bábo, super...
@sono2 umrela som 😂😂😂 že držala sprchu 🙏

sono2
8. apr 2022

@zuzanka.zuzu 😄😄 a čo iné 😂😂 bola tam pre istotu, žeby trebalo asistovať.
Ved si predstav, si v izbe vedľa, čakáš, že čo? Zrazu sa ozve, Zuza chystaj sprchu!
No tak čo? No ideš, nachystaš, a potom napíšeš príbeh.
Alebo je reportérka aj to prichádza do úvahy😆😆
Jáj čo tí ľudia nevymyslia

monka105
9. apr 2022

Bože, zas tu zbehli sledovateľky CSI Miami, ktoré na mamičkovskom fóre ,,odhaľujú úchylákov”. 🤦🏻‍♀️ Teraz sa trochu logicky nad tým zamysli. Ak to bola jednorázovka a ak by tomu chlapovi naozaj ušlo, nemyslíš, že by bolo aj v jeho záujme, aby to kamoške povedal a o deväť mesiacov nemusel platiť výživné úplne cudzej žene? Ja si osobne skôr myslím, že sa bál buď mykózy alebo nejakej pohlavnej choroby. A ako správny de*il ju šiel vysprchovať, keď mu už začala opäť prúdiť krv aj do mozgu. 🤷🏻‍♀️😄