Po narodení dieťaťa už nemám chuť na sex

viki_izakova
25. jan 2021

Ahojte žienky idem si kvam po radu. Mam dve deti po roku za sebou narodené a po pôrodu mojich detí nemám vobec chut na sex uz ako som bola tehotna som prestala mat na to chut citala som ze ked je zena tehotná tak to nechce a ja som ten pripad bola ale od pôrodu presli 5 mesiacov a mna to stale drží. S manželom spavam ale 3 krat do tyzdna a to tiez sa mi moc nechce ale moj muz by to chcel stale aj kazdy den. Niesom ten typ ze si neviem cas najst na manžela a venovat sa mu aj ked mam dve deti, na sex je vždy cas iba ze uz pocas tehotenstva mi to nechuti. Prosim vas poradte mi nieco alebo ci ste to aj vy mali ? Budem rada za kazdu radu ( nepotrebujem kritiku- idem si po radu)🙂

misickaa4
25. jan 2021
viki_izakova
autor
25. jan 2021

@misickaa4 vysvetli mi to konkrétnejšie 😊

janickacrazy
25. jan 2021

@viki_izakova Kojis? Vtedy nebýva chuť na sex. Mne to po pôrode tiež dlhšie trvalo, kým prišla chuť a po ukončení kojenia to bolo vždy lepšie.

aylinn
25. jan 2021

@janickacrazy súhlasím , ja kojim , maly ma 8m zachvíľku a sex je to posledné načo myslím 😃 keby som nemusela tak ho nemám aj rok 😃

martina1201
25. jan 2021

@viki_izakova ak kojiš môže to byť tým, ak si moc unavená aj tým. Časom by sa to malo zlepšiť. Podľa môjho názoru 3x do týždňa je dosť na to, že na sex nemáš chuť....

karhu
25. jan 2021

manzel ma podozrivo vela energie😈..pomaha s detmi dostatocne? daj mu ich na par hodzin denne, ty oddychuj, relaxuj, jeho chut prejde, tebe mozno pride..stretnete sa v strede🙂

nika23t
25. jan 2021

@viki_izakova wauu... Trikrát do týždňa pri dvoch malých deťoch... Patrí Ti môj obdiv. Ja som mala trojročnú a dvojmesačnu a každý večer pocit, akoby ma prešiel parný valec. Tiež som nemala chuť dlhšie, bola som unavená a vyčerpaná. Ale ja som sa vedela premôcť (doslova) raz za týždeň. Podľa mňa je to normálne. Chuť sa mi vrátila, keď deti podrástli a ja som mala trochu viac času aj na seba a nemusela som po nociach toľko vstávať. Ale poradiť neviem... Nenutila som samu seba, proste sa to časom dostalo do normálu. Našťastie manžel tomu rozumel (teda aspoň sa tak tváril). Ale tiež si myslím, že možno viac zapájať manžela do prac doma a hlavne do starostlivosti o deti, lebo asi ma veľa energie 😉

viki_izakova
autor
25. jan 2021

@janickacrazy nie nekojim práveže

viki_izakova
autor
25. jan 2021

@martina1201 unavena nesom ani pri dvoch detoch práveže a nekojim len proste na to chut nemam keby bolo namne nemala by som to vobec

viki_izakova
autor
25. jan 2021

@karhu pravaze mi pomaha vzdy ked ma cas a nieje v praci venuje sa nam 100% iba ze on ma na to stale cas a ja vobec nie

viki_izakova
autor
25. jan 2021

@nika23t unavena nesom vobec pri dvoch deťoch aj ked v noci stavam manzel mi tiez pomaha stale z detmi ibaze ja nemam vôbec chut na to ja by som bez toho mohla zit tiez sa tvári ze to rozumie len sa bojim ze casom by mu zacalo niečo chybat...

miadi
26. jan 2021

A ten vas sex je dobry aj pre teba ? Mas orgazmus? Ci len tak akoby som to povedala mu das a happy end zaziva len on? ( nie zeby ma to zaujimalo😜len ci to Nie je pre teba nuda ) ci ten problem nie je kvalitou sexu. Ze taka rutina uz . Ci Ta len pouzije na svoje potesenie a na tvoje nemysli?

mrva
26. jan 2021

@viki_izakova za mna, klobuk dolu pred tebou.Absolutne ta chapem v kazdej oblasti. Aj to, ze sa ti nechce, aj to, ze sa prekonas a sex mas. Za mna 👏. Mala som to rovnako. A teda, teraz som v 8. mesiaci a tiez uz chut pominula. Nie na manzela, ten ma bavi stale. Ale skratka nemam vobec potrebu.Tak som si z tohto obdobia spravila obdobie hier. Kupila som nejake hracky - masturbatori, umelu vaginu, pansky vibrator, puta a pod. a aj ked sex vobec nepotrebujem, taketo hry mam rada stale. Tiez tantricke masaze a pod. Len ja manzelovi. Mne urobi dobre skor masaz chrbta 😁 Skus posunut vasu sexualitu v tomto obdobi inym smerom, mozno bude manzel nadseny, ty "nemusis" mat sex ale uzijete si spolu krasne chvile aj tak. Predpokladam, ze ti na manzelovi a maznelstve zalezi, ked si ochotna mat sex aj napriek nechuti. Skoda to kazit. Skus si najst sposoby, ktore budu bavit aj teba. Mozno budes prekvapena, ako to vas zivot ozivi. A pre muza budes bohynou 😊
PS: my cakame piate dieta a po kazdom som mala taketo obdobie niekedy aj rok-dva a veru som to riesila predtym zle- sebecky. Nechcelo sa mi, tak nebolo. Na manzela a manzelstvo som ohlady brala minimalne. Teraz hladam sposoby, ako sa zabavime a uzijeme si to svoje - manzel sex (akukolvek formu) a ja manzela a stastne manzelstvo. Napriek tomu, ze mame pohlavny styk uplne minimalne- mozno raz za mesiac alebo aj menej, uzivame si obaja viac, ako ti nolo za plnej sex. aktivity pocas "mojho nehormonalnej obdobia". Este raz- klobuk dolu pred tebou a hladaj sposoby ako sa zabavit aj ty. Odporucam, aby vas to financne nezruinovalo dat do vyhladavaca aliexpresu: "sex toys man" Vyber bohatyyyyy a za pohodove ceny 😉