Po akej dobe ste sa vyspali so svojím nastávajúcim?

nela22323
5. nov 2023

Po akej dlhej dobe ste sa vyspali so svojím nastávajúcim.
Stretávam sa s mužom, boli sme na rande už asi 4x. Pozval ma k nemu domov. Páči sa mi, chcem to s ním skúsiť.
Išli by ste? Nie je to skoro?
Určite chce s.x inak by ma asi k sebe nevolal že.
Ako ste to mali vy?
Napíšte . Ďakujem

janka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
5. nov 2023

@nela22323 na druhy den po rozchode s byvalym 😂 nelutujem. Sme spolu uz takmer 2,5 roka 🙂

zmrzlinka2021
5. nov 2023

@nela22323 po 2 rokoch, keď bol už mojim muzom

viestta
5. nov 2023

Ked citis, ze je to v poriadku tak sa s nim vyspi. Ak to necitis, tak to odloz. Statistika ti aj tak nepomoze, pretoze kazdy sme iny a kazdy rovnaku vec vnimame inac.

janai1
5. nov 2023

@nela22323 dospelá žena sa bojí napísať slovo sex? 😀

kkovacovak
5. nov 2023

@nela22323 4 rande je ok. Musíš ty vedieť či sa na to cítiš či ti za to stojí.

stellarstar
5. nov 2023

@nela22323 hneď na prvom rande a odvtedy sme spolu

daniela2202
5. nov 2023

@nela22323 podľa mňa je to jedno, aká dlhá doba, keď to chcú obaja, je to len a len o nich dvoch

simsalabim
5. nov 2023

Hned na prvom rande 🙈 Ale boli sme cca 10 rokov kamarati a obom nam bolo jasne, ze to nie je jednorazovka.

marca12
5. nov 2023

@nela22323 nepamatam si,ale dost skoro asi po 3 tyzdnoch,ale videli sme kazdy den,takze mi to nepripadalo skoro. A hlavne bolo to,ze som vedela,ze je to dobry chlap,clovek a nemam sa coho bat. To musis citit,ze to chces. Ak vam to aj nevyjde,nelutuj. Ja nevidim nic zle na tom,keby si sa aj po prvom rande s niekym vyspala. Ked to tak citis a nie si do toho nutena,nie je na tom nic zle

ivkav5
5. nov 2023

Poznali sme sa rok a pol pred tým, ako sme sa dostali na prvé rande. Stalo sa to hneď na prvom rande, sme spolu 10 rokov, rok manželia a teraz čakáme bábo 🙂

januska12323
5. nov 2023

Keď sa na to necítiš tak k nemu nechoď. A na otázku ti neviem povedať sex som mala aj bez nastávajúceho.

gabriela2952
5. nov 2023

Ja som sa smojim asi na 4 deň:D príťažlivosť bola silnejšia :D

anketkarka
5. nov 2023

Raz som počula múdru vetu, že ak si s ním vieš predstaviť budúcnosť a mať dieťa ak by sa náhodou pošťastilo aj napriek vsetkemu, tak choď do toho.

ivangeline
5. nov 2023

Skoro 2 a pol roka. ;D

domkakvet
5. nov 2023

@nela22323 po 4 raze je to podla mna skoro, bude si mysliet, ze das hned kazdemu, baby pisu, ze mali sex na prvom rande, ale je to ine, ked sa pred tym dlho poznali.

blondinka95
5. nov 2023

Tretie rande ale neľutujem

topgabo
5. nov 2023

@domkakvet
Muz si bude mysliet presny opak: v minulosti dala kazemu a teraz ma problemy doverovat. Jasne nechajte toho spravneho cakat nech odide sam.

Ak mna ako muza by nechala zena cakat a nedala by na 3. rande tak by som seriozne rozmyslal, ci to ma vyznam, ci sa mu vobec pacim.
Ako muz presne to takto vnimam: zeny v nejakom bode zivota dali muzovi na prvom stretku, rande na diskoteke ako tu pisu viaceri... Ked mna nechas dlho cakat tak nejsom ten spravny muz. Ci na vzah alebo na sex.

vroni
5. nov 2023

Na prvom rande. Videli sme sa prvýkrát v živote. Pred tým sme si asi desať dní písali (dobre, popísali sme si román, ale ze by sme sa "poznali", to tvrdiť nemôžem). O chvíľu budeme mat výročie. Sme spolu 20 rokov.

jana0215
5. nov 2023

Cca po dvoch týždňoch vzťahu, počas tých 2 týždňov sme spolu boli skoro denne, ale poznali sme sa dlhšie (5-6 rokov) a asi 3 mesiace sme sa intenzívnejšie stretávali ako kamaráti v rámci partie (cca 1-2x do týždňa).

bbshop
6. nov 2023

Poradím asi len to isté čo ostatní, že rob ako cítiš..ale nemyslím si, že sa na to cítiš, keďže vôbec vznikol tento príspevok a máš problém napísať slovo sex.

matkahelka
6. nov 2023

@nela22323 na 1 rande. a sme spolu 16 rokov.

hankm
6. nov 2023

Ako pise @topgabo, tieto "strategie" kedy ano kedy nie su jasny kroky k neuspechu. Zena to jednoducho prekombinuje. Jedina moznost je, ze je upenlivo presvedcena (aj on) ze az po svadbe. Rovnako, ak je zoznamenie virtualne, a neprimaju pozvanie na realne zoznamenie, jedno, druhe.... ale same od seba to neukoncia, kedze cela ta komunikacia je zbytocna ak druha strana uz navrhla realitu. No ale tazko sa dobrovolne zbavuje pozornosti a sukromny komik zadarmo sa vzdy zide. 😁

konikmodry111
7. nov 2023

Na druhom rande 😂 sme spolu už skoro 20rokov 😅