Pitie, pobozkanie iného muža a následná ľútosť

11. sep 2023

ahojte som rok a pol vo vztahu, no predtym som bola vo vztahu s velmi zlym clovekom nikde som nemohla chodit a byt stale iba vsetko podla neho. Tak uz roka pol mam nohevo frajera, je uzasny aj vsetko ale musim pravdu povedat ze prve dva mesiace moja alska k nemu bola zvlastna stale som myslela na toho ex priatela, tak som zacala pit od zufalstva a pila som do nemozy boli sma na festivale a stala sa taka vec ze ma pobozkal iny muz a ja som bola uplne mimo, no neriesila som to lebo som bola pod vplyvoma a mala som tazke obdobie . no teraz mi to tak zostalo v hlave a trapi ma to ze priatel o tom nevie. No uz nepijem uz cez rok bolo to chvilkove take opustenie sa ked som s ex priatelom nemohla nikde chodit ani nic. Tak som to prehnala parkrat. a teraz to lutujem.

uhgara
11. sep 2023

a bola to teda len pusa alebo sa stalo aj nieco viac? podla mna si proste stale zamilovana do tpoho ex, aj ked teda neviem z akeho dovodu, ked ti hentak ublizoval. mala by si si jasne upratat v hlave a podla toho sa zariadit

kitycat
11. sep 2023

A teraz sa po roku zbytocne opustas. Co bolo to bolo

autor
11. sep 2023

@uhgara nic viac sa nestalo! bolo to rok a pol dozadi a mojho frajera strasne moc lubim strasne moc, a ex je minulost len som isla zo vztahu do vztahu tak to nebolo jednoduche

autor
11. sep 2023

@kitycat len oriatel o tom nevie, a cotim sa teraz za to zle. Ale tak on vie ze prve tie dva emaice naseho vztahu som bola taka uplne mimo a stale pod vplyvom ale nechcela som mu hovorit ze ma pobozkal niekto iny….

patricia255
11. sep 2023

No chyby sa stávajú, ale vždy nás dobehnú. Akože chybal ti ex, mala si iného a bozkavala si sa s tretím...
Alkohol je vyhovorka pre teba, proste byť verný je rozhodnutie každého z nás...
Máš výčitky, a oni samé neodidu a môže sa stať že ťa to časom bude prenasledovať viac a viac

Pozri môžeš na rovinu priateľovi povedať že sa niečo takéto stalo, alebo ho klam a tvár sa že sa nič nestalo...

Alebo mu skús o tomto povedať akože o niečom čo sa stalo kamoške (aj keď sa to stalo tebe) a uvidíš akú bude mať reakciu

littlefiona
11. sep 2023

Ty si tá 18ročná, ktorá tu má aj druhý príspevok. Dievča moje, len toľko ti poviem, že netráp sa preto zlyhanie. Si mladá, stáva sa a ešte môže prísť tých zlyhaní viac a väčších. Ak si si istá, že tento priateľ je tvoj osudový a iný už nebude, váž si to a už minulosť nerieš. Tých blbostí v 18rokoch som narobila kopec, a pozri, teraz som šťastne zadaná a spokojná a ten môj naj chlap prišiel až po 40tke.

autor
11. sep 2023

no baby povedala som mu to, musela som uz som to dlshie nezvladla.

lneviemmeno
11. sep 2023

a co on na to?

patricia255
11. sep 2023

Je to voči nemu fér a ak sa ozaj ľúbite, myslím že to prekonáte. Zas jeden bozk nie je koniec sveta

Tiež ma zaujíma redakcia partnera

autor
12. sep 2023

veri mi že to nebolo lebo sim to chcela ale bolo to cisto z alkoholu ked som vela pila a ze to pre mna andolutne nic neznamenalo, skor si myslim ze ten muz iba vyuzil situacie ze som mimo
@patricia255

sergejj
12. sep 2023

Ked nevies tak nepi.