Pisanie si s mužmi o sexuálnych praktikách

25. jan 2023

Ahojte, mám taký problém. Vždy ked si začnem písať s mužom, a neskôr prejdeme na nejaké sexuálne veci a témy,začnú mi hovoriť,čo všetko by so mnou spravili, akoby sa so mnou pohrali pod. A ja neviem prečo,ale automaticky začnem byť otrávená pretože by som bola rada,keby hovoria veci iba všeobecne, nekonkretizujú a keď naozaj príde na niečo,tak potom mi to ukázať. Chcela by som mať hlavne prekvapenie,nechcem vedieť čo so mnou porobia a čo nie. A potom keby bolo po, tak by dom im povedala,že či sa mi to páčilo alebo nie. Nwm čo mám robiť? Myslite si,že sú aj muži, ktorí si tieto veci nechávajú naozaj do postele a nikdy o tom ženám nerozprávajú, pretože chcú,aby bola prekvapená ? Dakujem za odpovede a sprosté odpovede si nechajte pre seba☺️

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
25. jan 2023
solange7
25. jan 2023

Evidentne sa nechavas zneuzivat uchylakmi. Akonahle by mi nejaky chlap zacal vypisovat taketo sracky, hned by som ho blokla. Ved je to nedostojne, ubohe a primitivne komunikovat s nejakym nadrzanym honibrkom. Taketo konverzacie vyustia max k jeho uspokojeniu a nie k stretnutiu a vaznemu vztahu.

autor
25. jan 2023

@estrella5 nie je to iba o vypisovaní

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanka777
25. jan 2023

A o čom to je??? nechceš nám povedať že sa s väčšinou tých chlapov aj stretneš kvôli sexu.....lebo to už potom mi fakt hlava neberie!

mikadooo
25. jan 2023

Napísala by som, že vieš čo, nechcem aby si mi to písal, chcem mať prekvapenie, keď to budeme robiť naživo. Snáď ťa potom pri sexe nevyfacká, alebo ťa nepriviaže k radiátoru 🤷.

zanka777
25. jan 2023

@mikadooo 😂😂😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gladys_07
25. jan 2023

Ja neviem, ale podla mna je dirty talk jedna vec a ked pride na lamanie chleba, nemusi to byt presne to iste. Ci ma vedla postele polozenu jednu A4 a ide podla scenara co si vopred odobrila?

malacibulka
25. jan 2023

No, pisat si s chlapcami o sexe, to uz zvladas. Teraz prichadzame k druhej casti - nastavenie hranic. Nejaky naznak tu a tam je fajn, ale ak sa sama nezastavis pri nejakej teme, nemozes sa cudovat ze sa chlapci citia posmeleni pokracovat - v tej chvili sa to uz pre nich stava sexom cez internet. V pripade ze nemas o to zaujem, tak staci povedat: Dakujem ale tu ta stopnem kym nezajdes pridaleko. Aj v realnom zivote nenechas chlapa robit cokolvek sa mu zapaci, len preto ze nevies povedat nie - alebo?

rony2255
25. jan 2023

Tak na čo vôbec začínaš tému o sexe? 🤷

20erika07
25. jan 2023

Mozno budes nakoniec prekvapená, lebo chudacisko akoze predstavy môže mat všelijaké, ale realne sa mozno zmôže na 2minutovy misionar ,popripade odzadu a aby si citila kus toho chlapa co opisoval, potiahne ta za pramen vlasov. Toto by si dopredu asi vediet nechcela, tak sa snazi zaujat no 🙈 a skus si s chlapmi nepisat o sexe, potom sa nic nedozvies a budes spoko, mozno dojde aj na to stretko

viestta
25. jan 2023

A o com to je, ked nie len o vypisovani? Asi som divna, ale keby chlap, ktoreho som v zivote nestretla mi zacal vypisovat svoje sexualne predstavy, tak by si ich musel predstavovat bezo mna.

nikpa
25. jan 2023

Treba to tým mužom presne takto napísať ako sem. Že to nechceš vedieť popredu a chceš mať prekvapenie. Veď je to úplne jednoduché 🤷

bajka16
25. jan 2023

Ja som si myslela, že táto doba je už dávno za nami a ženy vyspeli. No asi nie.. neviem si ani predstaviť, že ja dospelá žena, matka si teraz idem vypisovať takéto intímnosti s niekým cez internet. Po prvé, nikdy nevieš kto to číta a po druhé, je to celkom uchylne na muža nie to ešte na ženu. Čo z toho máš tak keď chceš sa s niekým stretni za týmto účelom a vybavte si to osobne. Nevidí to žiadna tretia strana, a neprispievaš uchylakovi matrošom na naťahovanie káčera. Veď skús, uvidíš možno ten chlap sa ani nebude chcieť stretnúť, lebo o to mu ani vôbec nikdy nešlo. A ináč, 89% z toho čo ti píše by sa v realite ani nestalo. A to vrátane jeho centimetroch, tak tie tam neboli nikdy. 💀👋

kvetinka75
25. jan 2023

@bajka16 natahovanie kacera 🤣

viestta
25. jan 2023

@bajka16 autorka nemusi byt matka. Tak ci tak si neviem predstavit, ze akakolvek zena necha dojst veci az tak daleko? Kde ma svoju hrdost? Kde ma svoju sudnost? Kde sa podela jej sebeucta? Preco sama dobrovolne zo seba spravi handru pre nejakeho nadrzaneho trtka?

bajka16
25. jan 2023

@viestta mne sa najviac páči, že sa jej to nepáči ale odpíše ďalej. Pritom je to úplne jednoduché neodpísať, bloknúť. A ešte sa nad tým zamýšľať a pýtať si radu na fóre. Veď nepáči sa mi, tak ho pošlem do faka.

kvetinka75
25. jan 2023

@viestta staci sa pozriet co sa deje v mediach a zeny si myslia ze je to normalne. Mnohe sa prezentuju ako take k...y

viestta
25. jan 2023

@bajka16 najhorsie je, ze taketo zeny bez hrdosti a sebeucty su schopne si zacat s hocijakym "pripadom", len aby neostali same, porodia mu zo dve deti, nechaju so sebou zametat... Tam kde niet ani hrdosti, ani sebeucty, ani rozumu sa dari takym, o ktorych by si kompletna zena ani hrdzavu kolobezku neoprela

zuzanka.zuzu
25. jan 2023

ty si sklamaná, že také veci píšu? no počkaj keď príde na lámanie chleba a zistíš, že veci čo písali a posľubovali nevedia spraviť, vtedy ešte len budeš sklamaná 🙊😂😇

bodka70
25. jan 2023

Tejto činnosti sa hovorí sexting...čiže sexuálne reči za účelom sexuálneho nabudenia, vzrušenia...su to len predstavy, ktoré sa môžu a nemusia celkom tak realizovať. V podstate na tom nie je nič zlé, veď snívať a vzrusovat sa môže aj takto, prečo nie. Len by som to robila s mužom, ktorého poznám už dovernejsie, osobne a máme nejaký, aj intimny vzťah. Môže to byť zaujímavý doplnok vzťahu, ak sa nedá vždy stretnúť, ale nie ako začiatok vzťahu s neznámym mužom. Nie si predsa žena na sex po telefóne, či?

bodka70
25. jan 2023

Čiže z môjho pohľadu nie je problém, čo robíš; ale s kým to robíš a to , ze to robíš nedobrovoľne. Čo ti bráni, aby si mužovi povedala presne to, čo si napísala v prvom príspevku? Že ťa otravuje, vadí ti to atď. A v pripade, že to nerešpektuje, čo ti bráni ho bloknut a prestať si s ním pisat?

bajka16
25. jan 2023

@viestta samozrejme. Potom sa čudujeme že niekto dokáže odpustiť neveru, násilie atď. Tie ženy nevedia kde majú samé hranice. Muži si ich nevážia a ony ostanú, lebo robia tomu chlapovi doslova bábku. Nevedia povedať chlapovi nie, nevedia mu povedať dosť aj keď idú samé cez seba. Osobne takýmto ženám odporúčam od chlapov bočiť kým nezačnú byť svojprávne. Naučiť sa povedať nie, toto sa mi nepáči, nepáči sa mi čo robíš.

janetinka27
26. jan 2023

tak na nete sa kazdy moze hrat na supermilenca, ale v konecnom dosledku ak je to obycajny chlap, ktory ma "nastudovane" praktiky z filmov pre dospelych, tak v realite to bude fiasko

dadis
26. jan 2023

Ved si s cudzimi muzmi taketo veci nepis a vybavene 🤷‍♀️

toskanka
26. jan 2023

Mne istý muž len raz napísal, že ako si predstavujem ideálny sex a už sme aj skončili s komunikáciou 😂😂😂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
26. jan 2023

Ja by som im neverila ani nos medzi očami...lebo za Pc sú samozrejme všetci hrdinovia. Realita je potom úplne iná. Veď vyskúšaj.