Partner so mnou nechce spávať

viktoria4747
29. aug 2022

Zdravím, poprosila by som radu, som z toho už na nervy. Som s partnerom 9mesiacov, ja mám 21 a on ma 29. Ide o to že partner je veľmi kresťansky založený ja až tak nie a vždy chcel mať sex až po svadbe no ja som ho presvedčila aby to mal skôr tak so mnou prišiel o panenstvo. Odvtedy nám to fungovalo veľmi dobre vo vzťahu len posledné 2 mesiace sme to mali iba raz a aj to nám nefunguje v posteli ale že vôbec. On sa niekedy urobí, niekdy nie a mňa nevie urobiť ale že vôbec, urobil má iba raz a aj to nevie ako... Ani prstami mu to nejde a odkedy som mu to povedala tak sa sexu so mnou vyhýba. Včera u mňa prespal tak som si myslela že aj niečo bude a aj sa k tomu schyľovalo, bozkávali sme sa a on mi dal moju ruku na jeho rozkrok tak som mu začala honiť a keď som mu povedala nech robí aj on mne tak ho zrazu začala bolieť ruka a že je unaveny, prišlo mi to dosť sobecke tak som sa urazila a potom sa mi ospravedlňoval že ho to mrzí ale že na neho prišla únava. Čo myslíte? Príde vám to normálne? Milujem ho veľmi ale nedokáže pochopiť že sex je pre mňa vo vzťahu dôležitý a potrebujem ho často.

dzulli1980
29. aug 2022

Očividne potrebuješ iného partnera ... on zrejme bojuje so svojím kresťanským presvedčením a Ty proste, bez ohľadu na jeho presvedčenie, potrebuješ sex ... vzťah je kus aj o tolerancii, či?

lalenka33
29. aug 2022

Tak si nájdi ateistu a problém vyriešený. Váš problém začal už vo chvíli, keď si ho musela presviedčať.

janai1
29. aug 2022

Tak ty si dobre sebecká teda.
Nemala si ho vôbec nútiť keď si vedela ako to berie. A veriť že chlapec hneď bude vedieť čo má robiť je tiež dobrá hlúposť. Keď to nevie, máš mu to ukázať a nie čakať, že sa stane zázrak...

a_adamcova
29. aug 2022

Iný partner.... Ste úplne nekompatibilny. A to sa netýka len toho sexu ... Časom prídu aj iné veci, ktoré on so svojím vierovyznaním bude vidiet inak ako ty.
A keď si už teraz nesedite, na čo to siliť? Ja som ateistka a teda úprimne, nezačala by som si s niekým kto je tak kresťansky založený.

cosmic_origin
29. aug 2022

Keď je unavený, tak je unavený. Jediné dve veci čo sa s tým dajú robiť je buď káva, alebo si povedať, že veď aj zajtra je deň. A keď mu to nejde prstami, čo tak mu dať inštrukcie ako na to, aby si z toho aj ty niečo mala?
A HLAVNE, ak si to doteraz nespravila, povedz mu stručne a jasne, že ti vadí, že s tebou 2 mesiace nič nerobil a spýtaj sa ho v čom je problém.

babydesire
29. aug 2022

@viktoria4747 ja si skor myslim,ze problem bude niekde inde - je gay,ma zdravotne problemy za ktore sa hanbi, je frigidny...

babydesire
29. aug 2022

@viktoria4747 a ked vam to uz odzaciatku v posteli neklape - nebude to klapat nikdy a nikde..

Pozn. Prepac,ale chlapci prichadzaju o panictvo,nie panenstvo 🙂

janetinka27
30. aug 2022

@viktoria4747 myslim, ze si ho zneistila, ked si ho skritizovala. to ho mohlo demotivovat. navyse, zensky orgazmus sa "vyraba" najma v zenskej hlave, takze obvinovat ho tiez nebolo najlepsie. a mozno si uvedomil, ze kvoli tebe nespokojnej kriticke sa vzdal toho, co si "setril" pre svoju vyvolenu

terezka1947
30. aug 2022

To je tak,keď jeden druhého do niečoho donúti.
Čo z toho teraz máš?
Keď ho ľúbiš,tak otvorte túto tému,preberte ju a ak je pre neho dôležité počkať do svadby,vydržíš to.
Zjavne má vnútorný blok,že urobil niečo,čo nechcel.

syslik81
30. aug 2022

on sex nechcel .. no podriadil sa .. je novacik nepozera filmy pre dospelycha ty ho zrejme tiez toho vela nenaucis... plus si mu povedala ze mu to nejde a on ma teraz komplex..tlacis nanho a zhodila si ho-co si cakala... on nech si najde skusenu co ho zauci a ty si najdi niekoho ineho tiez.. alebo ak ho milujes najdes sposob ako sa to obaja naucite

tosomja
30. aug 2022

Nie je nič horšie, ako povedať mužovi, že je neschopný v posteli. A čakať potom zázraky 🤔 nie on je sebec, ale ty, pretože "skúsená" má vysoké očakávania od neskúseného, a ešte mu to aj šplechneš do tváre. 😃

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
30. aug 2022

Sex nechcel, v podstate si ho prehovorila, on je neskúsený, ty ho "motivujes" spôsobom, že ho vlastne skritizujes.
Prehod si to opačne, ako by sa ti páčilo keby sa tak správal on? Ze ty povieš, že sex nechces, on ta ukeca, a potom ti povie ze je to vlastne o ničom? Bola by si nadšená a radostne s nim bežala do postele?Pochybujem...
Existujú len dve možnosti. Bud sa budete "učiť" spolu, alr len ak to aj on bude chcieť, alebo sa rozidete a obaja si nájdete niekoho kto bude podobne naladený.
Vlastne ak budeš takto postupovať, že vyhadzovať mu na oči že mu to nejde a ty to chceš a potrebujes často, tak ten rozchod nenechá na seba dlho čakať. Nepasujete k sebe po tejto stránke.On nená skúsenosti, a ty nemáš trpezlivosť

nikky6
30. aug 2022

v tejto otazke sexu sa proste rozchadzate. kazdy mate zjavne na to svoj nazor a mate svoje presvedcenie, tak je na mieste si polozit otazku, ci sa k sebe hodite, lebo toto je dost podstatna sucast vztahu

janinah
30. aug 2022

Nie si zrelá na vzťah.nie je to totiž len o sexe.ty sa nevies správať k mužovi ako treba...

zdenkastanka
30. aug 2022

Odist od neho... ste uplne rozdielny , budete sa trapit.a dakuj vsetkym svatym ze si na to prisla pred svadbou .. toto ja vobec nikdy nepochopim sex po svadbe... no a ked nebudú dvaja kompatibilni tak co?budu sa trapit do konca zivota ?lebo co boh spojil... 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

alberto1
30. aug 2022

@viktoria4747 vraj ho bolí ruka.... 😂. Originálna vyhovorka

zanka777
30. aug 2022

@viktoria4747 no ja v Tom vidím toto ....ty ho zdrbes že mu to rukou vôbec nejde s tebou a potom to od neho pýtaš.....???!ako mu asi muselo byť???že aha.... Zas to má skúsiť a zas nebudeš spokojná zas to bude nanič tak načo to má robiť???jasné že si chlapec našiel výhovorku lebo ti to nevedel takto NAROVINU povedať..... To si vezmi situáciu opačne....on by ti povedal že mu to rukou vôbec nevieš robiť a potom by to od teba pýtal.... No???ako by si sa cítila?išla by si do toho bez stresu a strachu zo zlyhania???asi nie ....

mareri
30. aug 2022

no my ti neporadíme, musíš sa to opytat jeho a riešit to s ním. Sex do vztahu patri a bez neho to nie je dobré