Partner ma má veľmi rád, ale zamilovanosť zatiaľ necíti

30. sep 2022

Povedala som mu, že ho ľúbim, on mi povedal, že ma má veľmi rad, ale zamilovanosť zatiaľ necíti, že chce to ešte čas. Pokračovali by ste v tom, či nie? Stretávame sa mesiac.

bosorka2302
30. sep 2022

No toto ten moj hovoril 7 rokov 🙄 bol to manipulator. Takze za mna red flag

janetinka27
30. sep 2022

mesiac je este kratka doba, zatial sa iba spoznavate. ale zavisi aj od toho, ako vas vztah vyzera a co od toho cakas. ak chces vazny vztah, potom by som po mesiaci bola aj ja este opatrna, ale ani by som do toho vztahu nedavala nic, co by som nechcela (napr. sex)

anjelicek26
30. sep 2022

Tak po mesiaci chciet skutocne realne - milujem ta - je absurdne...tie pocity sa musia prehlbit a na to treba cas...

autor
30. sep 2022

@anjelicek26 áno v podstate s tým súhlasím, ale aj tak ma to trápi. Ja viem, že realne ma nemôže milovať, keď ma nepozná do hĺbky.

autor
30. sep 2022

@anjelicek26 ale ja mám aspoň ten pocit, že ho milujem 😀

melanta
30. sep 2022

Ak ty máš pocit po mesiaci, že ho miluješ, tak fajn. Ale netlač ho do toho, aby po mesiaci miloval aj on teba. Tým dosiahneš skôr opak.

anjelicek26
30. sep 2022

Len normalny clovek vyslovi "milujem ta" ked to tak skutocne citi na kazdej urovni vztahu... osobnost, sex, spolocne hodnoty, spolocne ciele v buducnosti... to ste nemohli vsetko prebrat za mesiac...tak ho do toho nejako netlac, nechaj vztah sa rozvinut... ked po roku bude stale hovorit, ze nevie, co k tebe citi, to uz je ine...

autor
30. sep 2022

@melanta áno už si to tiež tak myslím, ale neubránila som sa tomu, povedať mu že ho ľúbim, spätne viem že to bola chyba, mala som počkať, kým to povie sám, aj keď sa tak sprava.

vahcaac
30. sep 2022

No, tak za mna by bol manipulátor, keby ti to povedal a necítil by to. Ja by som sa skôr zľakla, keby mi niekto po mesiaci povedal ľúbim ta. Ale tak chápem, že take emócie môžeš cítiť, ale ľúbim ta je asi moc silne

barbora0308
30. sep 2022

Mesiac je strasne kratka doba. Slova "mulujem ta" a "lubim ta" maju velku vahu a je uplne v poriadku, ak to niekto este po tak kratkej dobe neciti, daj tomu cas. Mne je praveze sympaticke, ze bol k tebe uprimny a nepovedal ti to iba "zo slusnosti".

fliacik
30. sep 2022

Zažila som niečo podobné, stretávali sme sa ale dlhšie, niekoľko mesiacov, bolo nám spolu dobre, ale stále som cítila, že niečo nie je OK. Proste, to žena vycíti, bolo evidentné, že ja dávam viac ako dostávam, stále to bolo také skôr kamarátske ako zamilované. Vybuchlo to na Valentína, kedy dal prednosť kamarátom s odôvodnením, že je to sviatok ľudí, čo sa majú radi a on má rád aj svojich kamarátov. Na druhý deň som ho dokopala k vážnemu rozhovoru a povedal mi niečo podobné ako Tebe, že ma má veľmi rád, rád so mnou trávi čas, ale stále ma nemiluje, že dúfal, že to časom príde, taká tá iskra, ale nič sa nezmenilo. Chcel odo mňa, aby sme boli spolu, ale nie spolu (v preklade, všetko bude ako doteraz, ale oficiálne spolu nechodíme, nič viac odo mňa neočakávaj). Ukončila som to, viem, že by som sa trápila, že milujem niekoho, kto mi lásku nedokáže opätovať.

autor
30. sep 2022

@barbora0308 áno v podstate je to dobré. Páči sa mi jeho úprimnosť. Povedal že ma nechce klamať, lebo to nemám rada, že nebude mi klamať, že ma ľúbi, že zatiaľ si tým nie je 100% isty.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
salamistka
30. sep 2022

V každom prípade zamilovanosť na začiatku by mala byť, možno myslel to, že nie je zaľúbený...

daniela2202
30. sep 2022

Nepokračovať, vždy ťa bude mať iba rád..... osobná skúsenosť

zooeynka
30. sep 2022

...ked stretne tu pravu tak jej lasku vyzna aj za tyzden. To, co vravi su len laskave omacky a nechce ti ublizit, ale buducnost s tebou nevidi. Zatial inu nema, tak je pro forma s tebou,ale ked stretne tu do ktorej sa zamiluje tak teba velmi rychlo zrusi. Mozes za tym hladat jeho opatrnost, pomalost v citoch, ale cele je to iba o tom ze z jeho strany nepreskocila iskra. Motyle v bruchu pociti pri inej.

autor
30. sep 2022

@dominika1988 áno pol rok je taký zlomový. Tiež som lásku cítila až po pol roku, v predošlom vzťahu. No pri tomto mužovi som mala pocit, že je môj vysnívaný a dokonalý. Mala som taký dlhy zoznam na ideálneho muža a on všetky body splnil 😂 ale samozrejme mám v tom aj city, nielen parametre jeho vlastností a správania.

autor
30. sep 2022

@zooeynka je to možné

barbora0308
30. sep 2022

Daj tomu cas 🙂 zatial sa chalan zachoval spravne, uvidis ci sa aj na jeho strane casom tie city posilnia. Ale urcite opatrne, tak ako pisali aj vyssie, pokial by ti toto hovoril dlhodobo, tak by bolo mudre to ukoncit este vcas, kym sa na neho uplne nenamotas.

kliatana
30. sep 2022

ale ved mesiac je este velmi kratka doba, este by som to nezahadzovala 🙂 vies kolko ludi zacne citit lasku az po nejakej dobe? moze to prist. avsak, aj nemusi. a ak to bude aj vas pripad, potom to ukoncite, tam uz jednoducho nebude o com, taky vztah logicky nema cenu.

autor
30. sep 2022

@barbora0308 no on mi prejavoval city dávno predtým. Sám od seba mi hovoril, že ma má tak veľmi rád, že sa to slovami nedá opísať. A zároveň povie, že mi nepovie že ma ľúbi, lebo si chce byť 100%ne istý a že všetko má svoj čas a vývoj.

salamistka
30. sep 2022

Inak je jedno, ako to niekto pomenuje, buď je tam láska alebo nie je...láska nie je veličina, nedá sa odmerať....v maďarskom jazyku to majú jednoduchšie, tam je na to len slovo "szeretlek", v slovenčine mám ťa rád, ľúbim ťa, milujem ťa a potom niekto môže mať pocit, že nevie čo cíti a nevie či to stačí alebo nie

zooeynka
30. sep 2022

Osobna otazka, uz ste spolu spali? Ak ano, tak je to riadne vychcany typek, ma sex bez zavazku. Ak nie, tak urcite by chcel, ale tiez bez zavazku....sikovne to ma vymyslene. Vidi ze ty ho chces, tak preco by to nevyuzil.

7miriam77
30. sep 2022

Je ine milovať a zamilovat sa...clovek sa vacsinou zamiluje na prvý pohľad... proste ho ta osoba očarí, zacne mu silnejsie buchat srdiečko. Ak toto neciti na začiatku vzťahu,tak podla mňa uz ani nebude. Mozno ta bude brat viac ako kamaratku casom

autor
30. sep 2022

@7miriam77 povedal len že si pomyslel že som veľmi krásna keď ma uvidel 🤷

7miriam77
30. sep 2022

A nie je sklamany z predošlých vztahov a proste sa snazi drzat city na uzde??

autor
30. sep 2022

@7miriam77 tak mi to zdôvodnil

autor
30. sep 2022

@zooeynka toto je také... Aj mnoho manželiek sú väčšia len slúžky a berú si ich vychcaní chlapi.

zooeynka
30. sep 2022

Je rozdiel tak fungovat po 25 rokoch manzelstva a nie prvy mesiac. Takze tipujem ze ste spolu uz spali a on si nechava zadne vratka, lebo ved"on ti vravel ze ta nemiluje". Alibizmus. A ze sklamany z minulych vztahov a opatrny - toto je to najvtipnejsie. Nie je opatrny a zdeptany minulostou. Len nie je zamilovany a nemas od neho cakat viac ako sex

7miriam77
30. sep 2022

V tom prípade by som este vo vzťahu nejaky cas pokracovala a netlacila na neho.... mesiac je málo...uvidis co sa bude diať.