Partner je sebecký v sexe

7. okt 2022

Neviem či je to vhodný názov témy a či hľadám zbytočne problémy vo vzťahu... Môj partner chce dosť veľa sexu, nevadí mi to, ale nie vždy má náladu uspokojovať aj mňa, keď máme dosť času napríklad cez víkend, tak áno, ale v týždni, keď už je napríklad veľa hodín v noci a ráno skoro vstáva, tak dá sa povedať, že ma len "použije". Akože páči sa mi to s ním aj tak, ale na mňa sa vykasle. 🤷 Je pravda, že sa cítim potom smutne. Zatiaľ som mu nepovedala ako sa cítim, ale uvedomuje si to aj sám, keď mi povedal vcera, že ja by som iste chcela ešte objatia a tak, ale že on je príliš unavený už. Myslíte, že by som mu mala sex zakázať, v týchto situáciách? 😁 Inak je to milujúci partner a v iných oblastiach sa snaží aby bolo po mojom a bola som spokojná. Čo je asi ešte dolezite povedať, že sa ma snažil vždy uspokojiť, ale trvá mi to veľmi dlho aj hodinu, takže aj ho chápem, že nie vždy má na to energiu.

lily405
7. okt 2022

Vymeniť partnera

autor
7. okt 2022

@lily405 kvôli tomuto? Inak je to môj vysnívaný partner.

zmrzlinka2021
7. okt 2022

A ked si mu povedala co sa ti nepaci, ako zareagoval?

ckocka
7. okt 2022

Hodinu? To sú galeje, nie potešenie, začala by som sama aspoň s polhodinovým náskokom.

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily405
7. okt 2022

Áno je to dôvod na vymenu

syslik81
7. okt 2022

sadnut si a porozpravat .. ono hold zena nieje na rychlovky -potrebuje viac casu .. ale nie vzdy sa da ..ak ti to vynahradi aspon cez vikend aleboi inak je na teba mily cez den hold taky je zivot -ale radit rozchod to uz ozaj vtip dna

queen_mary
7. okt 2022

@lily405 ze vymen partnera 😀😀 tak ty si urcite sama,.lebo ti to s nikym nevydrzalo 🤣

queen_mary
7. okt 2022

Urcite sa o tom porozpravajte. Ja zasa chapem aj jeho. Mozno by som takto na prvu skusila pouzit nejaku lelo sonu alebo nieco podobne, aby bolo dobre aj mne 🙂

sense
7. okt 2022

Tak ho nauč ako ta uspokojí rýchlejšie....

sissy27
7. okt 2022

Tak ja si myslím, že nie je nič zlé na tom, ak je človek občas sebecký - ak je to vyrovnané. Takže za mňa kľudne jeden večer rýchlovka preňho, ak ti to vynahradí cez víkend a vtedy zas bude myslieť prioritne na teba. Veď partnerský život je aj o tom, že občas spravím niečo len pre toho druhého a teším sa z toho, že má radosť (môže to byť sex, jedlo ktoré ja neznášam a on miluje, pozrieť si s ním futbal alebo pre mňa nudný film…). Len teda samozrejme musí to fungovať aj opačne.

lily405
7. okt 2022

@queen_mary a to podľa čoho súdiš prosím ťa?😜😜napísala som jej len to čo napíšu aj mnohé. Ak raz niečo vo vzťahu nefunguje treba to ukončiť . Či tebe vyhovuje byť vo vzťahu kde ťa poriadne nevypraši?😂

anjelicek26
7. okt 2022

Uprimne hodinu pred od-makat pri kazdom sexe nadrzany ako... to je proste strasne dlho v beznom rezime dna... kupte si nejake hracky, ktore ti pomozu sa spravit rychlejsie... ako pise kocka vyssie, cez tyzden je aj rychlovecka fajn, ked vikend ked je cas, tak sa poriadne povenujte jeden druhemu. Vsetko je to o komunikacii.

autor
7. okt 2022

@queen_mary no to navrhol aj on mne, či nechcem použiť aj s ním tie hračky čo používam sama 😁 ale s ním mi to príde také hlúpe

mariska1989
7. okt 2022

@ckocka má normal odrovnalo .dobré si napísala 😂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
7. okt 2022

Tak ked pouzivas hracky sama, tak tam je uplne ina stimulacia, ako s partnerom..potom ti to ak pouziva len jazyk ci prsty trva, taku intenzitu vybrovania ci sania on nikdy nedosiahne...takze bud vyhodis hracky (tzv. detox na znormalizovanie vnimania drazdenia), alebo ich zaradite normalne do partnerskeho zivota... a blbe ti to byt nemusi, ved ti to navrhol aj on...

nerya
7. okt 2022

Sak on nech si urobí svoje a ty sa potom môžeš sama 🤷 mne by sa samej nechcelo keby ma pidlikal hodinu

mariska1989
7. okt 2022

Akoze bez srandy to fakt hodinu ti trvá kým by ťa urobil ? To akože jazyk, palce tam kde majú však ono stačí po klitorise a je behom chvíle vyriešené 😁. No ja byť tebou asi skúsim sama že ako by som bola šikovno hotová a potom len zaparkovať akože byť chlapom sa baviť s babu hodinu prepáč to by som za pol hodinu bola hotová a radšej idem spať. poprípade kúpiť kamoša

queen_mary
7. okt 2022

@lily405 ale ved im to funguje dobre, len potrebuju doladit detaily. Vie ju spravit ocividne bez problemov a vzrusuju sa navzajom ☺️ tak staci drobny pokec o tomto a mozu ist dalej. Ale ty v klude ukoncuj vztahy za kazdu p******* 😀

20erika07
7. okt 2022

Nepouzivaj hracky sama, potom Ti to dlho trva pri partnerovi. Skuste ich použiť len v ramci obohatenia radovanok. Aj to nie vzdy. Skus ich nepouzivat a uvidis

autor
7. okt 2022

Hej no tak možno ešte nie sme zladení, on stále mení štýl dráždenia a mňa to vždy rozladi a začínam odznova a ešte som nehodila s ním reč o tom 🤦🏻‍♀️ hej sme spolu zatiaľ len pár mesiacov.

nurielka
7. okt 2022

Ako ti to môže prísť hlúpe to čo používaš sama?? Čo takto posunúť tu svoju komfortnú zónu? Aj ovca bude celá, aj vlk sýty.

autor
7. okt 2022

@nurielka no aby sa necítil, že ho nie je treba 😁 že ho nahradia hracky...

ckocka
7. okt 2022

No tak to čím skor hoď, kým si nenájde lahšiu robotu.

miadi
7. okt 2022

Tak zacnite vzdy tebou aj stou hrackou alebo oral atd. A potom on nech si vrzne a moze sa potom odvalit a zaspat mrtvy 😉nebudes sa citit pouzita. A teda este nez sa odvali nech si ta prituli na 5minut..

autor
7. okt 2022

@miadi hej to je dobrý návod 😁 ale on mi po 5 min bozkávania povie že on to už nedrží a chce zasunúť 😂

viestta
7. okt 2022

Vysnívaný, nevysnivany, ty si spokojná s tým, že ťa má za nafukovaciu Ancu, do ktorej si len uľaví? Ako sa správa mimo postele? Asi ta nosí celé dni na rukách, keď si s tým co sa v posteli deje spokojná. Teda určite nespokojná, pretože ak by to bo podľa tvojich predstáv, nepísala by si tu.

nurielka
7. okt 2022

Veď ti to navrhol sám, no asi ho nenahradia keď bude pri tebe. Máš super chlapa, ktorému to očividne nevadí. Tým, ktorým to vadí majú problém v 👉💁 Za mňa nemáš čo riešiť. Veď ste pokecali, chce to takto posunúť. Nevidím na tom, že by bol sebecký, skôr cez týždeň viac unavený, dokonca prišiel s návrhom.

autor
7. okt 2022

@viestta mimo postele sa správa ukážkovo, nemám sa na čo zatiaľ sťažovať, uvidíme čo bude ďalej