Partner je o 2 - 3 cm nižší

4. okt 2022

Akceptovali by ste nižšieho partnera o 2-3 cm, ak by vo všetkom inom vyhovoval aj láska by bola, alebo hľadali iného? 😂

zojazoja
4. okt 2022

Opačne to funguje ako si napísala.....akceptujes, tak vznikne láska..keby neakceptujes, nevznikne laska

fodorka
4. okt 2022

cely zivot kazdy moj partner bol vyskovo ako ja presne alebo o 3cm vyssi 🙈... cize nevyradila som na zakladde vysky....ale teraz co mam ma takmer 2metre tak prvy krat mam radost 😀 je to ine....ale ako vravim moj exmanzel vyskovo plus par cm navyse a potom partner vyska uplne rovnaka....takze ak ste si sadli hor sa do toho

evamea
4. okt 2022

A aká láska to teda je, keď rozmýšľaš, či 2-3cm výšky ťa dokážu odradiť a vieš toho človeka opustiť..

buberova
4. okt 2022

Jasné že akceptovala

autor
4. okt 2022

@evamea ľúbim ho, ale keby si môžem vybrať, pridám mu aspoň 5 centi 😂 Neuvažujem nad opustením.

deti95060810
4. okt 2022

nemám rada nižších chlapov...a ak je ešte ku tomu aj štíhlejší - koniec...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyberk
4. okt 2022

jooj no ja som raz chodila s jednym, co bol nizsi, snazila som sama seba presvedcit, ze mi to nevadi.. ale vadilo :D a tak to aj dopadlo 😅

minenkas
4. okt 2022

Môj manžel je o 12cm nižší ako ja a v pohode

kiki68
4. okt 2022

Tie 2-3cm si nikto nevsimne. Aj muzi mozu mat hrubsiu podrazku na botach a u sa to dorovna. By som neriesila

zobaka
4. okt 2022

mne sa nizsi muzi pacia, aj moj ked si vezmem opatky je nizsi, lebo je vyssi odo mna len o 3 cm

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka1
4. okt 2022

Ja mam 178cm a muz 173, sme spolu 20 rokov a nikdy mi to nevadilo, ani jemu.

ivik4
4. okt 2022

Ale to je zbytocna otazka ked kazda sme ina povaha. Ja som sa raz riadne zapierala ze mi vyska ( a to bol rovnako vysoky) vadit nebude ale jasne ze vadilo . Ked to nejde,tak to nejde

marca12
4. okt 2022

Jasne,ze akceptovala. Mne sa vzdy pacili nizsi a mam vyssieho 🤣

zuzubb007
4. okt 2022

Bud si nastavena, ze chcela by som vyssieho, alebo ti to jedno, ina moznost nieje, mne pride, ze trochu ti to vadi to sa nikdy nezmeni

germaniawerks
4. okt 2022

Pokiaľ si od neho menšia / útlejšia / štíhla, tak áno. Poznám veľa takých dvojíc. Ak si silnejšia a celkovo väčšia, tak nie.

sense
4. okt 2022

Už cez 3 roky akceptujem a nesťažujem sa....

petka1982
4. okt 2022

Určite iného,veď to je hrozne 😃😃😃bodaj by toto bola najhoršia vec na mužovi...

autor
4. okt 2022

@germaniawerks áno našťastie má veľké svaly a ja sa snažím stále udržiavať 😊

germaniawerks
4. okt 2022

No vidíš, tak najlepšou odpoveďou na to je súlož a ako sa pri tom cítiš.

lilyianka
4. okt 2022

Mne sa nižší chlapi nepáčia, resp ma nepritahuju. Vždy som mala o 15-20cm vyšších

timilv
4. okt 2022

Mne sa nižší chlapi nepáčia... Takže u mňa by to bola stopka, ale to som ja 😅 môj muž je odo mňa o cca 20cm vyšší a je to pre mňa ideál ♥️ mám dostatočnú rezervu aj v prípade, že mám obuté topánky s vysokými podpätkami 😂

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fotoarch
4. okt 2022

NIeje to o vyske, veku ani vahe - je to o chemii . ( Jasne o povahe, spolocnych zalubach atd .) K veci - bud tam tie fakle v ociach su , alebo niesu . Bodka . Toto jedine sa neda odžubať.

thoughtfulweirdo
4. okt 2022

Je mi to úplne jedno. Neviem si predstaviť, ako inak to má fungovať. Chémia medzi dvomi ľuďmi sa neodvíja od centimetrov 😜 keď je, tak je a keď nie je, tak nebude ani keď narastie 15cm za noc. Nehovorím o nejakom extréme, keby mi bol po plece, ale 2-3 cm je nič.