Pančuchy pri sexe

10. okt 2022

Vadilo by vám, keby partner chcel, aby ste mali pri sexe pančuchy? Rôzne podväzkové alebo samodržiace. Príde mi to také zvláštne, mám pocit, že sa s ním budem musieť kvôli tomu rozísť 🙈 Tak ma zaujíma, že koľko žien by s tým bolo ok. Či väčšina by bola za alebo väčšina proti. Nevyžaduje to vždy, ale baví ho to.

stanulienkat
10. okt 2022

Dalsia tema? Ved si to uz rozoberala.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
10. okt 2022

Uz zase? To mi pripada ako ked psovi povies trhaj😝

bessie12
10. okt 2022

zase tato tema ??

autor
10. okt 2022

Asi tu už táto téma bola, ale nezalozila som ju ja. Netreba byť paranoidný.

slovakboy
10. okt 2022

Keď sa máte radi vyjdú ňu v ústrety je to neškodná úchylka a niektorým ženám sa to aj páči. Aj mojej. No keby som to od nej chcel často tak sa jej nebude chcieť furt obliekať. Potentny chlap by ťa mal pretiahnuť aj v bombarďákoch. Aj ty môžeš niečo od neho požadovať pri sexe nie len on. Povedz mu aby si obliekol on boxerky s mikimausom napríklad alebo policajnú čiapku. Najlepšie je však sa o tom porozprávať otvorene a povedať úplne a uprimne čo ti vadí a čo chceš. Možno nájdete riešenie a harmóniu. To je najdôležitejšie. Na rozchod to určite nie je.

autor
10. okt 2022

@slovakboy ďakujem za normálny komentár.

monillia
10. okt 2022

Pokiaľ nechce mať tie silonky oblečené on,nevidela by som až taký obrovský problém.

koniarova
10. okt 2022

@monillia 🤣🤣🤣👍

stellarstar
10. okt 2022

Skúste skafander ☝️

ankare
10. okt 2022

Asi ho to veľmi vzrušuje, no čo už...

lenvam
10. okt 2022

🤣🤣🤣🤣👍

domka222
10. okt 2022

Však si daj, také retro zimné s dvoma pásikmi na riti.Viac to nebude požadovať 🤣

hilda08
10. okt 2022

Ak je to tebe neprijemne, to ze to povieme, ze je to v pohode nieco zmení? Mne sa to tiez paci, raz za čas. Nevyžaduje to odomna ale ked si dam je značne potešený. A mne lichotí ako sa mu pacim. Ved o tom to je.

simona20201309
10. okt 2022

No keď nie si ta istá autorka, tak potom tvoj frajer spi ešte s jednou😀
Ta jeho druhá riešila ten istý problém asi pred týždňom. Asi obom vám vadí to iste, takže asi ozaj bude vadny. 👈

simona20201309
10. okt 2022

Ešte pripúšťam možnosť, že ty si ten uchyl, ktorý tajné dúfa, že sa tu rozprúdi debata o sexe v pancuskach🤭

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hviera81
10. okt 2022

podla mna to je ok

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nurielka
10. okt 2022

@nika_val moja reč, v teplákoch a vytahanom tričku chodím len vtedy keď som chorá😂
@autorka nie je na škodu ak vyjdes zo svojej komfortnej zóny, veď mu tiež povedz čo sa tebe páči🤷

huginko
10. okt 2022

Ved je to sexy, tak nerozumiem otázke

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. okt 2022

Tak mne nie je príjemné mať pri sexe pančuchy. Je to sexi uznávam, ale skôr si nepripadam že moje stehná sú natoľko v poriadku, do samodržiacich pančuchy, že mám trochu bruško na podvazkovy pás... Ale doma nosim tiež legíny a obtiahnuté veci, aj vo fitku. Na postave chcem popracovať, tak potom asi s tým budem viac ok. Trochu sa hanbím, príde mi zvláštne mať na sebe pančuchy. Vlastne ani neviem, že keď mám tie podväzky a pod tým nohavičky, že ako tie nohavičky si dať dolu 🙈🙊🙈🙉

lindusss2016
10. okt 2022

Mne by to vadilo, ale len preto, ze neznasam nylon a ine umele materialy, ked sa mi dotykaju pokozky 🤮 keby chcel bavlnene, nemala by som problem. Nevidim to ako dovod na rochod

estrella5
10. okt 2022

Autorka - najskôr podväzky, až na ne nohavičky 🙃 A je po probléme vyzliekania 😁 A inak, nevadilo by mi to..

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
10. okt 2022

Nie, aspon zakryjes celulitidu

katka1389
10. okt 2022

Nie nevadi pokial by to nebolo kazdy sex....

kiwi3
10. okt 2022

@nika_val croptopy a leginy? moje krize a organy v brusnej dutine striaslo od zimy. ja mam dost uz ked vidim ludi s holymi clenkami na ulici na jesen