Páči sa mi kolega

30. sep 2022

Poradte mi prosím, velmi sa mi páči kolega v praci nerozpravali sme sa zatial spolu iba sa pozdravime, myslite ze bude blbé ak mu napíšem napriklad na FB ?

sudocek
30. sep 2022

Ja by som sa najprv uistila či nemá ženu a deti. Ale to je môj názor.

autor
30. sep 2022

@sudocek netusim ci ma , ale na soc. sietach nevyzera aby mal

sudocek
30. sep 2022

Ono tam ich mať nemusí.Teda ak má.

elenka74
30. sep 2022

Najprv si zisti, či nemá manželku a potom sa o neho zaujímaj

pukina
30. sep 2022

a co tak sa s nim najskor blizsie zoznamit osobne alebo si o nom nieco zistit od druhych kolegov? vsak nadviaz rozhovor ked sa uz pozdravite, co by ste bez tych fejsbukov robili niektore ozaj :D

zmrzlinka2021
30. sep 2022

A co mu napises na tom FB?
mne by bolo trapne pisat niekomu, s kym sa neviem osobne porozpravat

ysseba
30. sep 2022

@pukina tiez nechaaaapem 🤷🏼‍♀️ na FB napisat to neni problem, ale to iste sa povedat osobne uz problem je? 🤔 zvlastna doba, velmi. Zachvilu aj manzelske “ano” sa nebude hovorit osobne, ale cez FB 😅

ika11123
30. sep 2022

Mne to príde trápne ...skús sa normálne prihovoriť v práci

autor
30. sep 2022

Aj by som sa prihovorila ale nemam ako keďže nemame stsle rovnako smeny a nepracujeme na rovnako oddeleni

ankare
30. sep 2022

Ano, nápis mu,nemáš čo stratiť. 🙂 Držím palce!

liljana
30. sep 2022

Chod okolo, spytaj sa ho na nieco, ze nieco hladas. Neuhryzne ti z nosa, maximalne mu to ak pohladka ego.

dominikak4
30. sep 2022

Nemáš v práci kamarátku/kamaráta, ktorý by vám pomohol prelomiť ľady? Veď na pracovisku sa ľudia medzi sebou poznajú, tak skús porozmýšľať či nemáte spoločných obľúbených kolegov. Kamoške sa raz na pracovisku páčil kolega, s ktorým som si ja celkom rozumela no a hanbila sa ho, tak som ich vzala na spoločný obed a celkom si padli do noty, viac ma nepotrebovali....nepíš mu na FB - pripadá mi to trápne, všetko je lepšie ako to.

janka1011
30. sep 2022

Písať na Fb mužovi, s ktorým som sa ešte ani len nerozprávala mi príde totálne trápne a pubertálne. Čo by si mu tam aj chcela napísať?

oli18
30. sep 2022

Zase? Baby, to aby ste sa báli chlapov do roboty púšťať. Tie mladé idú po nich, ako muchy po údenom.😀

sudocek
30. sep 2022

@oli18 Hádam ešte aj horšie ako muchy po údenom 🤷🤦‍♀️.

nataly420
30. sep 2022

Napis ja som napísala raz 🙂 a boli sme na rande nakoniec to nevyšlo ale aspoň som to mohla uzavrieť

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iinuska
1. okt 2022
krisbar
2. okt 2022

Napis. Mne sa tiez kedysi pacil kolega z ineho oddelenia. A ked som z prace odchadzala som mu Napisala mail, stretli sme sa a bum! Bublina praskla. Vobec sme si nerozumeli. Bol hrozny narcis. Ja take sa stava