Orgazmus

19. feb 2024

Ahojte mňa strašne zaujíma ako to mávajú iné ženy z mužmi z mužom sme spolu 5 rokov sex spolu milujeme a vždy si nájdeme pre seba čas lenže toto sa mi ešte nestálo mala som strašnú chuť na sex a aj muž robili sme to asi hodinu a ne aké minútky lenže orgazmus som mala až 4 krát a bol tak strasne silný ze sa mi triasli celé nohy muž sa urobil 2 krát mňa zaujíma ci aj niektoré ženy mali toľko krát orgazmus

tundra
19. feb 2024

Gratulujem👍,ked dosiahnes 5x a budu sa ti triast aj zuby daj vediet.

harrisson
19. feb 2024

@tundra závisť?

nataly420
19. feb 2024

Další úchylák

nika3136
19. feb 2024

Keby ti napiseme, kolkokrat ho vieme mat my ostatne, nezaspis od zavisti. Spinkaj uz. Dobru noc

tundra
19. feb 2024

@harrisson Samozrejme,ako inac...mozno aj zemetrasenie na vychode spôsobil jej orgazmus.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
greywolf
20. feb 2024

Hodina a 4x orgazmus? No a? Su zeny co ho maju kazdych 5 minut a to doslova. Si pamatam ze za studentskych cias frajerka na druhy den nemohla vyjst po schodoch co ju tak nohy boleli. Co bolo to bolo, pekne spomienky 😃😉

karolinakr
20. feb 2024
adka176
20. feb 2024

Aký je vlastne problém? Máme v niečom poradiť?
Či máme len plakať, že to opäť nevyšlo tak ako si chcela? Skúšajte ďalej...bude aj horšie...

heisenberg
20. feb 2024

@greywolf no to sú jej spomienky na študentské časy. A ty si vtedy kde bol?? 😁😁

stellarstar
21. feb 2024

Ja každé 2 m, no závidíš

autor
21. feb 2024

@stellarstar nie nezavidim nepitala som sa preto aby som práve tebe zavidela ale len preto ze ma to zaujimalo lebo väčšinou tu ženy a muzi píše ako ho dosiahnuť nemôžu a dokonca ze ho predstieraju chápeš ?

stellarstar
21. feb 2024

Jo jo

eva112014
24. feb 2024

@autorka chudák tvoj muž! Urobil sa len dvakrát?!🤯

minenkak
27. feb 2024

Ako to sa chvalis,sú ženy čo majú mnohonásobne viac orgazmov a neschvália sa ,ale užívajú.