Odmietnutá manželom

16. jún 2023

Ahojte idem si po radu alebo skorej názor k včerajšej situácii, ktorá sa odohrala medzi mnou a manželom.Po dlhom čase som si na seba obliekla pekné spodné prádlo,že bude pekný večer.....vyliezla som zo sprchy v župane a prišla som za ním župan mi rozviazal a povedal pekné ...aaa nič...kukal ďalej Rammstein 🙈🙈🙈🙈Tak som si sadla vedľa neho a čakala čo bude.....Po 10minútach som sa zobrala a povedala som mu ,že sa teda idem prezliecť a spať.....Vznikla hádka medzi nami skrz toho ,že čo som sa urazila a povedal mi ,že hádam som nečakala ,že na mňa skočí 😭😭😭😭Skončilo to tak ,že spal urazený (áno on sa urazil)v obývačke. Ráno ako keby sa nechumelilo.....

lenka0305
16. jún 2023

Podľa mňa si mala začať ty ako tam sedel a pozeral na Rammstein...niekedy to chlapovi možno tak nedocvakne... takto ste urazený aj jeden a aj druhý....

unicornlady
16. jún 2023

To kvôli jednému razu tak vyvádzaš? Ani chlap nie je stroj.
Ak by sa to stávalo pravidelne, že ťa odmieta, to by som pochopila.
Ale chápem, niečo si si v hlave vysnívala, že ako ho zvedieš, aký bude celý žhavý po tebe, ako v romantickom filme a on mal v tú chvíľu iné potreby.
Hádka zbytočná.

autor
16. jún 2023

@unicornlady Toto sa stalo už tretí krát 🙈🙈🙈🙈

karolinakr
16. jún 2023

Nemali ste pokračovat po Rammsteine? Jedno po druhom

petulda333
16. jún 2023

A co ti branilo mu rozopnut gate a zacat? A nielen lahnut vedla a cakat.

lenka0305
16. jún 2023

Tak tu treba povedať, čo si konkrétne vadí... a podľa mňa sa problém vyrieši

unicornlady
16. jún 2023

Tak si asi ozaj mohla počkať, kým dopozerá koncert.
A keď za ním chodíš, to len prídeš, alebo aj začneš s dotykmi, bozkami.. a s ním to nič nerobí?

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hankm
16. jún 2023

Ultimatne KO, odmietnut zenu 😀

deti95060810
16. jún 2023

tiež by ma to napálilo - dá prednosť koncertu pred ženou??,

simca06022011
16. jún 2023

Tak nezačínam nič ked chlap pozetw futbal, formulu.. u niektorých sa nezačína nič keď pozerajú koncert. Mňa by tiež neodtrhol od prace napr alebo nejakých oných veci, mohol by aj striptiz robiť v strede izby. Bud keď začneš tak aj pokračuj alebo proste nezačínaj a nechaj to na ňom.

simca06022011
16. jún 2023

@hankm aj keby jedným okom ten koncert pozeral mal sa prekonať, teraz nebude mať pokoja :D

h2
16. jún 2023

Kvôli tomuto takáto scéna?! Čakala si, že hneď všetko nechá a okamžite na teba skočí? Mala si mu povedať, že ho počkáš v posteli a ísť si ľahnúť s knihou. Alebo zostať pozerať s ním. Predstav si, že ty niečo pozeráš, alebo čokoľvek iné robíš, čomu sa chceš práve vtedy venovať a chlap by vtedy od teba chcel sex, ale že už aj.

veselo_neveselo
16. jún 2023

Dokaz, ze aj casovanie je dolezite. Sorry ale ked je uprostred niecoho (pozrra kkncert) tak snad neocakavas, ze otvoris zupan, a on pusti vsetko z ruk a hlavy, a bude sa venovat tebe?

Este si mohla zvodne skusit, ze zlatko, tak ja idem do spalne, zacnem sama, a pridi ked skonci muzika.

Hadat sa o tomto je uplne zbytocne. A ked sa viete dohadat natolko, ze jeden spi v obyvacke, tak mate vacsie problemy nez tento vo si popisala.

martinmmartin
16. jún 2023

@deti95060810 Zenu ma doma Furt , Rammstein je len raz. Matematika nepusti

karolinakr
16. jún 2023

@simca06022011 🤣 ale jednym očkom by si sledovala

vanessad15
16. jún 2023

Tak neviem, ale videla si, že zrejme sleduje niečo do čoho je naozaj zažratý. Mohla si počkať kým by to dopozeral alebo začať sama, a nie len čakať kedy sa na teba vrhne😀A taktiež ten koncert Rammsteinu bol naozaj veľká vec takže sa to dá pochopiť. Možno na ten koncert čakal "celý" život a na sex proste v tom monte ani nepomyslel.. Skrátka zlé načasovanie😅

divokykonik
16. jún 2023

Ja som tiež zopárkrát skúšala dať si na seba niečo sexy a manžela to nenadchlo, proste nie je na to ten typ. Ja už mám svoje osvedčené metódy a aj sa stalo, že ma niekedy odmietol. Ale ja to neberiem tragicky, manžel nie je tak sexuálne naladený ako ja, ja by som aj každý deň, on tak každý druhý. Inak keď som ho ja raz odmietla, to bol riadny šok preňho. 😃

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanessad15
16. jún 2023
bestmate
16. jún 2023

plne chápem muža ... ako nerozumiem myšlienkovým pochodom niektorých žien. U nás opak, muž čaká kedy sa skludním a vrátim do reality ...😂

petulda333
16. jún 2023

@mamula20 tak aj ten tvoj potom je chuj. Ze si toto dovoli povedat o inom. Mna tiez muz par krat odmietol,ja jeho tiez. Neberieme to tragicky a radsej odmietnut ako to robit nasilu. Lenze nato treba normalny vztah,neurazat sa a nerobit dramu z toho

bessie12
16. jún 2023

nic si z toho nerob. Naposledy ja som chcela, ale priatel nie, pretoze bolo prilis horuco a on take tepla nezvlada. Tak som sa na to vykaslala a uspokojila som sa sama. Chapem, ze nie vzdy sa chce, nech uz je dovod akykolvek.

autor
16. jún 2023

@vanessad15 Áno asi máš pravdu...Mohla som počkať...

petulda333
16. jún 2023

Autorka,aj moj muz ked kuka futbal a zvlast jeho oblubeny tim a nejake finale,tak mozem aj hola behat pred tv a nic. On vtedy tusim ani nedycha. Vtedy sa o nic nepokusam. Az nakonci. Bud si vyburi zlost alebo vzeusenie z vyhry. A vzdy to stoji zato 😀😀

viestta
16. jún 2023

@simca06022011 presne toto som chcela napisat. Niektore veci su u chlapov nad podpaplonove radovanky. Sex poze byt aj po finale Pohara majstrov, ale po sexe pozerat pohar majstrov, ked uz vsetci vedia ako dopadol? To u chlapov nedava logiku

belllinka
16. jún 2023

@mamula20 ty na svojho muža skočíš hneď ako príde po nočnej, nevyspatý, rozbitý? 🙄 No chudák, určite je "celý žhavý." Alebo sa ťa skôr bojí odmietnuť 🙂

svokrinjazykmonika
16. jún 2023

Bože, ďalšia dramaqueen. Taký problém sa najprv opýtať či má chuť alebo až neskôr... Mne to pripadá že si to urobila naschvál, či ti dá prednosť pred koncertom. Veď si videla že niečo sleduje. Taká skúška, čo?

oblecenie99
16. jún 2023

Ja keď si predstavím, že po náročnom dni v práci mi konečne večer úspešne zaspí dieťa, ja dokončím hnusné domáce práce a sadnem si na gauč možno s radlerom a popcornom v ruke, zapnem telku a tam pôjde niečo, čo ma naozaj zaujíma a najmä: k čomu som si už sadla a zaujala pohodlie a príde za mnou takto muž v župane, tak mu nepoviem "pekné", ale "heš" :D