Odblokoval si ju na Instagrame

31. aug 2023

Na instagrame som partnerovi zablokovala jednu ženu ( vedel o tom mame prístup k svojim mobilom Takze veci prečo načo začo nie sú podstatou tohto príspevku, ďakujem) a behom dňa bola naspäť odblokovana. Urobila som to takto viackrát behom hádam 3 dni aj 6x a on mi zakaždým tvrdí že on to neurobil 😃 tak ja len či máte skúsenosť že si Instagram robí čo chce pri takýchto veciach 😊pretože mne sa nič podobne nestalo a ani pri nikom inom či už keď som si niekoho zablokovala ja sama a podobne tak je prinajmenšom veľkou záhadou že sa to deje práve jemu a práve pri nej 😃 jasne že ju už neblokujem bolo to len tak od nervov ale ja neviem čo mám na toto vôbec povedať akože čo nejaký škriatok mu chodí na Instagram ju odblokovať ?😃

ariannazara
31. aug 2023

Jasne ze ju odblokoval ;)

lindous
31. aug 2023

Keď mu ju môže chodiť škriatok zablokovať, tak asi aj odblokovať 😅 jedna vec je prístup k mobilu, druhá robiť si na jeho sociálnych sieťach čo chceš …ale okej, viem, na toto si sa nepýtala, takže k veci - mne sa nikdy nikto sám neodblokoval, ani nemyslím, že by sa to stávalo, odblokoval ju... ale nehovorila by som na to asi nič, problém je inde, nestavala by som to na tomto

jenny224
31. aug 2023

Nič zázračné IG nedokáže a už vôbec nie odblokovať niekoho 😉 robí to vedome partner. Ľudia, ktorých tam mám zablokovaných, sú už roky, napriek update-om atď. Proste toto sa nemení.

dskjhfdlkdjhl
31. aug 2023

Mate zaujimavu hru-ja zablokujem, on odblokuje😀 A takto sa mozete hrat do nekonecna a zaroven hladat toho skriatka zaskodnika😝 Ach jaj, kolko mate rokov?

veronikaszabova
31. aug 2023

@dskjhfdlkdjhl vela urcite nie 😂 neskutocne detinske spravanie

diewcatqoo
1. sep 2023

To co je za vztah, ze ja ti zablokujem, ty si odblokujes naspat? To vazne niekto dospely toto robi? 🙄

autor
1. sep 2023

@veronikaszabova zato vy ste asi tetinka prežitá cez 100 rokov bohvie čo riešite doma so svojim manželom vy ak nejakého máte pripadne ako dlho ho máte 😃 každý nech robí čo chce otázka bola iná
Keď sa opýtam či robiť palacinky z hladkej alebo polohrubej muky je maximálne odveci napísať že palacinky sa v roku 2023 už nerobia alebo ich robí len istá veková kategória ☺️

autor
1. sep 2023

@ariannazara veď mne je to uplne jasne len som chcela ešte nejakú tu podporu😃

autor
1. sep 2023

@jenny224 presne mám tam kopu ľudí ktorých som si dávno zablokovala a sú tam 😊

mamamasama
1. sep 2023

Detom by som telefony zakazala!

dskjhfdlkdjhl
1. sep 2023

@veronikaszabova tak tu bude vek najmensi problem, tu to hrka a hrka😉

autor
1. sep 2023

@dskjhfdlkdjhl a vy sa pri rannej kávičke chodíte sem utvrdit či náhodou nemajú niektorí väčšie problémy ako vy doma aby ste mohla byt spokojná 😂tu zákernosť cítiť aj cez písmena 😂ale žiaľ my ich veľa nemáme a ako vidíte ani toto celé neberiem nejak vážne

dskjhfdlkdjhl
1. sep 2023

Autorka, podla Tvojich reakcii, si presne taka, ako sa tu snazis prisudit druhym. Vies, ale aj keby si to 100-krat napisala, tak sa Ti neulavi😉 Si tak akurat na smiech, aj s tym blokovanim, aj odblokovanim😉

galganka
1. sep 2023

Na instagrame blokujem iba pseudoprofily s falošnými výhrami ajfónov a darčekových kariet, takže ich neodblokovávam. A nie, za x rokov, sa neodblokoval samovoľne ani jeden. Treba na to viac, než jeden klik. Takže, vo vašom pripade to tiež nebude samoodbklokovanie, ale tzv. partneroodblokovanie a nasledné blbohranie. 🤣 Som zvedavá, akú dospelácku hru si nájdete ako ďalšiu. Napadá mi trebárs "todieťaniejemoje", alebo "bozkavanieniejenevera", prípadne "boluexibananavstevu" a moja obľúbená "akohozmením"... 💪🏻

autor
1. sep 2023

@dskjhfdlkdjhl pretože na ľudí ktorí do niekoho rýpu a keď sa im dostane potom rovnaká odozva už sú zhaceni mám svoj názor, s takými sa nedá ani nemienim sa takými zapodievat 😃 tak prispievate radšej do diskusii kde aj dostanete odpoved nech to má nejaký úžitok 😊 vy musíte ľudí vo svojom okoli naozaj baviť poznám takých veľa čo len skáču do iných ale im už nikto nič nemôže 😂a nakoniec nemajú pri sebe nikoho, ani chlapa 😊celkom sranda že toho môjho mám už 17 rokov jedného a toho istého a čím ďalej tým sa mame radšej ☺️

galganka
1. sep 2023

...kurňa na najlepšiu hru som zabudla "mámespoločnýfacebooklebosaľúbime" 🤣🤣🤣

autor
1. sep 2023

@galganka čudujme sa svete ale po dlhých rokoch nášho vzťahu sme neriešili nikdy ako možno každý tu z komentujicuch a ani nebolo treba meniť vzťah 😊a ja som len vďačná že som nemusela nikdy riešiť nič vážne 😊 asi už nikto ani nevie citát dajte si silnejšiu kávu na prebudenie ale písala som že je mi jasne že to on odblokoval 😃 iba už neviem čo na to povedať normálne som mu povedala viesco asi založím diskusiu a opýtam sa či niekomu sa už stalo že by sa dačo samé odblokovalo a na to sa potom pozrieme 😊😊

dskjhfdlkdjhl
1. sep 2023

No, tak vidis, uplne presne sa chovas tak, ako sa, podla Teba, chovam ja😉 A bud v klude, ja mam toho svojho uz 30 rokov a takymito talafatkami, ako Ty riesis, sme sa nastastie nemuseli nikdy zaoberat, lebo sme mali vzdy nieco zaujimavejsie na praci😉

galganka
1. sep 2023

Ďakujem, kávu nepijem. 🤷‍♀️ Tie dlhé roky vzťahu je pekné spomínať dookola. Hlavne, ak sa za ne vzťah prakticky neposunul a ste v jednom bode, či skôr podľa tejto témy aj jemne cúvate vzad.

autor
1. sep 2023

@galganka ja byt vami sa veľmi nesmejem 😃 v nikom nemáme istotu na cely život a poznám veeelmi veľa mužov v okoli ktorých ženy sa správajú podobne nad vecou, veria na milion % neriešia veci ako ja bolo by pre ne ponižujúce sa aj spýtať kto je ta cudzia žena ktorú si zdravil a ich muž to patrične využíva 😂😂😂 sú chlapi ktorí si cenia aku slobodu dostávajú a sú takí ktorí robia všetko pre to aby bola žena spokojná tým pádom ona nepochybuje a oni majú úžasný priestor na podvádzanie a aj tak robia 😊😊 a vy nikdy nezistite ktorý ste prípad keď budete v tej škatuľke môj taký nie je lebo sa tak nespráva 😊 ako hovorím poznám taku nejednu ženu či muža ☺️

autor
1. sep 2023

@dskjhfdlkdjhl nie nie nemýlte si pojmy a dojmy , ja som pridala slušný príspevok kde ste vy hbed rypla ja som dala odozvu a ta sa vám nepáči 😊ja v mojom živote toto nepraktikujem že do niekoho rypem a skacem radšej si len pomyslím ale chovám sa k ostatným slušne
Nezabudnite lajkovat videá dojímavé o peknom správaní a písať komentáre ach Jaj dnešná doba prečo sú ľudia takí, mám radšej psov a podobne 😊

veronikaszabova
1. sep 2023

Joooj moja zlata, ja mam chlapa uz 17r a 3 deti 😂😂😂😂 mna nejaka šťanda z MK nerozhodi 😂😂😂

galganka
1. sep 2023

Ale ja sa nesmejem z dóvodu istoty si svojim vzťahom. Ja sa smejem z teba, milá anonymka... 🤣 po 17 rokoch vzťahu riešite blokovačky Instagramov, v stagnujúcom vzťahu, ale si pri tom tak nad vecou, že o tom zakladáš tému a ak ti niekto napíše, ako to žiaľ je, tak to točís proti nim, s biednym pokusom o zosmiešnenie druhých a utvrdenie sa vo svojej pravde.

dskjhfdlkdjhl
1. sep 2023

Autorka, Ty do nikoho nerypes, Ty len rada druhym blokujes😀 Ty si sa uz cela zamotala, chcela si tu citat, ze sa mu to same odblokovalo, aby si sa uistila, ze on si ju schvalne neodblokoval, nuz, ale same sa to neodblokovalo, tak to bohuzial nefunguje. A mozes sa ist o zem zadkom hodit a mozes tu kazdej vypisovat, co len chces😉

veronikaszabova
1. sep 2023

@dskjhfdlkdjhl inak mna by zaujimalo, co ju viedlo k tomu, ze blokuje chlapovi niekoho na instaci. Ja osobne ani neviem, koho moj chlap sleduje 😂 on instagram ma, ja nie 🙂 a ani na FB nesledujem, koho ma v priateloch

dskjhfdlkdjhl
1. sep 2023

@veronikaszabova No, to vies, oni idu po ulici a ona mu asi oci zakryva, aby nevidel ziadnu inu. A doma mu blokuje druhe baby. Toto ak niekto robi po 17 rocnom vztahu, tak to je fakt diagnoza😉

autor
1. sep 2023

@veronikaszabova bože môj tak to že vás niečo nenapadne neznamená že neexistuje, normálne sme sa bavili o jednej žene pravdepodobne asi teda nie cudzej z ig, povedala som že nechcem aby bola v nasom živote žiadnym spôsobom ani len vidieť jej meno niekde a keďže mi vadilo že bola v jeho vyhľadávaní prvá pod písmenom jej mena bolo mi jasne že bola častejšie vyhľadávaná . Tak som povedala chcem aby bola zablokovaná a uvidíme potom po čase či tam bude zase prvá lebo ak áno tak vieme presne čo to znamená 😊keby bola zablokovaná trebárs mesiac a viac tak po odblokovaní by už nemala čo byt prvá v hľadaní.. o toto šlo vôbec som nemala záujem tu niečo rozpisovať otázka bola iná ale zase každý je len zvedavý čo ini doma riešia . Normálna vec

veronikaszabova
1. sep 2023

Inak chlap s tym asi OK nie je, ked mu ju furt blokujes. Tak co sa na to nevyprdnes? Pises, ze mate stabilny vztah. Tak ta nejaka zena z instacu nemoze ohrozovat a nasierat, nie?

autor
1. sep 2023

@veronikaszabova to že ho máte neznamená že to tak zostane alebo ste za ten čas jediná 😂 ja aspoň neperlim takou istotou, za seba ani za iných. Pre istotu si nakúpte zásoby vreckoviek už teraz ak by náhodou raz ,, z ničoho nič “ vás sklamal a nebudete rozumieť ako a prečo keď nikdy ste si nič nevšimla 😊

veronikaszabova
1. sep 2023

Joooj, ked bude chciet ist inde, sak nech ide 🙂 snad si nemyslis, ze budem rumazgat doma za chlapom, keby ma podvedie 😂