Objekty na sex.

strangesoul
30. nov 2022

Má tiež niekto pocit, že dnešné vzťahy z drvivej väčšiny a z pohľadu muža sú len o sexe a keby sa zakázalo sexovať, 98% vzťahov by sa rozpadlo? Pre mnohých mužov je žena len objektom na vysemenenie. Rozhovory a činnosti počas vzťahu sa robia, lebo muž očakáva svoj highlight vzťahu=sex. Keď partnera ako objekt na sex využíva žena, je to so spoločnosťou o to smutnejšie, pretože sme zvyknutí na to, že žena túži po láske. Ale keď túži čoraz menej žien a u sexuálnych predátorov rozumej muž, po láske a duši toho druhého človeka, čo s tým mienime urobiť?? Nemali by sa zobudiť ženy a niečo s tým spraviť? Že keď ide žena po ulici, tak je korisťou pre muža ako srna pre poľovníka? Alebo muž by sa mal zobudiť? Keď je posadnutý sexom a neschopný dať žene cit ktorý potrebuje? A sebe taktiež!!!
A sebe taktiež

amelie2017
30. nov 2022

Daj si lexaurin a chod spat.

muz26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diewcatqoo
30. nov 2022

No ja ti nevim, Karle... mam vo svojom okoli dost ludi (aj muzov, aj zien), ktori miluju, su milovani alebo tuzia po laske a ktori nie su sexualni predatori. Asi sa pohybujes v divnej spolocnosti.

rillwen
30. nov 2022

By si sa čudovala, ako sa vedia muži citovo naviazať, ako veľmi vedia túžiť po láske a intimite. Sex je potom len prirodzeným dôsledkom, nie cieľom vzťahu.

anjelicek26
30. nov 2022

A na zalozenie tejto uchvatnej temy si sa dnes zaregistrovala? Kazdopadne suhlasim s napisanym vyssie, pohybujes sa medzi zvlastnym typom ludi, ked mas taketo nazory 🙄

liljana
30. nov 2022

Ked si niekto nemoze niekoho partnera, tak sa vyplakava, ze zostane sama, bez deti, bez lasky, bez rodiny. Druha sa zase naopak stazuje, ze na nu muzi vraj "poluju". Nemaju muzi zaujem, zle je. Maju, este horsie. Ani tak, ani tak.
Chcelo by to najst si nejaku zmysluplnejsiu aktivitu. 🙂 Lebo ak niekto prebera iba taketo ukrivdene blbosti cely den, tak sa netreba cudovat, ze ho chcu max iba na sex. Co clovek vyzaruje, to vacsinou aj pritahuje.

dreamss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
30. nov 2022

@dreamss esteze mame tych krestanov len so samymi spravnymi hodnotami, lebo my ateisti sme chodiaci problem. Som ateista a vztah mam plnohodnotny so vsetkym, co k nemu patri, zato mam kamaratku krestanku, ktora klati s chlapmi zo zoznamky hlava-nehlava.
@strangesoul co vyzarujes, to pritahujes.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
30. nov 2022

@dreamss a presne z tohto dovodu by som si nedovolila moralku ludi sudit podla toho, ci su krestania alebo ateisti.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
30. nov 2022

@zoro9836 reagujem na @dreamss, ktory postoj ludi k sexu deli podla toho, ci su krestania alebo ateisti, pricom problemy prisudzuje ateistom. Podla teba je to ok?
Ako ateista sa tym citim dotknuta, preto reagujem tak, ako reagujem.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
30. nov 2022

@zoro9836 pozri, ty miluj, koho chces, ja ziadneho Boha milovat nebudem, pretoze nemozem milovat niekoho, kto pre mna neexistuje (je pre mna z kategorie O cervenej ciapocke). A, prosim ta, nepripisuj mi ziadnu vinu, s tym u mna naozaj nepochodis.
A este sa ti vyjadrim k tomuto "esteze mame tych krestanov len so samymi spravnymi hodnotami". Predpokladala som, ze tam budes vidiet ten do oci bijuci sarkazmus, no evidentne ho nevidis, tak specialne pre teba ho zdoraznujem.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
30. nov 2022

@zoro9836 pozri, ak je pre teba vzorom niekto ako Bolek, jeho postavy a jeho vyroky, nie je o com. Ale ako pisem, ver si v co chces, nerozumiem tomu, mozem to len akceptovat. Dakujem za hlboku analyzu, hned mi je lepsie.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
30. nov 2022

@zoro9836 je to pravda, ktoru chces vidiet ty (a, samozrejme, nebavime sa o "onej").

melanta
30. nov 2022

Že keď ide žena po ulici, tak je korisťou pre muža ako srna pre poľovníka?
WTF???

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1117
30. nov 2022

@dreamss och vy dokonalí kresťania, ničím iným sa neviete oháňať, len vašou vierou. Čo to má s tým spoločne ? Takí ste dokonalí, že hneď ateistov vnímate ako tých, čo majú radšej sex ako vzťah a lásku. Pritom podľa mňa oni žijú koľkokrát krajšie , pretože sa neschovavaju za dogmy a nemajú neustále potrebu presviedčať ostatných že sú ti lepší ako to robíte vy kresťania -Dokonalosť sama.

hilda08
30. nov 2022

Ano, muži su primitívne zvierata a zeny citlivé chúďatká…to mi uz je len pohlad na svet…

mandzula
30. nov 2022

@zoro9836 ukoncujem debatu s tebou s tym, ze ty si nechaj vieru v Boha, ja ateizmus a obaja budeme spokojni.

karolinakr
30. nov 2022

Žena sa prezentuje, ako sexualny objekt a podsuva mužom od malička - žena s holymi prsiami n strane 5 novy čas kedysi byvalo- chlapa s holym udom som tam nevidela ešte🤣 , muzsky časopis - zeny iba hole su tam fotene, stranky pre mužov na fcb - iba v suvislosti sexualnymi naražkami su tam rozoberane športovkyne - co ma medzi nohami, aky vystrih atd, v podstate nemaš muzske periodikum, kde sa s oblečenou ženou robi rozhovor atď..takže ano - ked sa žena prezentuje vačšinou v suvislosti so sexom, takže spoločnost je takto nastavena..časopis Playboy..prečo nie su časopisy s holymi mužmi v sexi pozach? mas malo filmov, kde sa čista laska ospevuje, vačšinou sa dvaja stretnu a už v tu noc maju sex a vznikne z toho velka laska...Mužom sa sustavne tlači na pudy..takže nenarobiš s tym nič..
to by museli všetci ppvedat - takto sa nam to nepači, podme to robiť inak..

bodka70
30. nov 2022

@zoro9836 oháňať sa Bolkom Polivkom ako dôkazom o Bohu, to je také...no. Bol to len vtip vo filme, aj to dosť prvoplanovy a primitívny. Ale proti gustu... Na to netreba veľa chochmesu, aby clovek vedel, mal dokaz, že vagina existuje. Nepotrebuje na to vidieť vaginu konkretnej ženy a už tobôž nie všetkých. Zatiaľ čo viera v Boha je len viera, veď tak si hovoria - veriaci. Veriť môžeš v čo len chceš, len by som to nenazyvala pravdou ani skutocnostou.

strangesoul
autor
30. nov 2022

@melanta Je to myslené tak, lebo viem, že muž má "rýchlu" fantáziu a stačí mu pohľad na fyzicky peknú ženu a dokáže si predstaviť, že s ňou má sex. To znamená, že ju znásilní, pretože sa energeticky prepája s niekým koho nepozná a ona s ním sex nechce. A toto mnohí muži robia.