Nový partner a sex

27. dec 2022

Mám nového partnera, sme spolu pár mesiacov. Na začiatku som mala "problém", že je slabšie obdarený, popravde som tenší a menší penis ešte nevidela. Teraz nechcem pôsobiť nejako extra skuseno, ale zopár som ich videla, aj keď ku sexu nedošlo s danými mužmi, prípadne stačí vidieť aj len foto... No k veci. Po pôrode (dieťa mám s partnerom dávnejšie, teda s iným) sa ja sama cítim zial nejaká veľká. Spočiatku som tohto nového partnera ani necítila, keď vnikol. On sám častokrát ani nevedel, či je už dnu a niekedy keď aj zo mňa vyšiel, ani sám o tom nevedel a pokračoval. 🙈 Nie je skúsený. Sex predtým pár rokov nemal a predtým možno párkrát. A teraz mám dilemu. Povedať mu o tom? Že ho takmer necítim? Že jednak ja som veľká a druhak on je príliš malý? Možno by sa mu to viac páčilo s užšou ženou. Ja som kedysi bola veľmi úzka a aj sa mi stalo, že obdarenejsi muž do mňa nevošiel. Ja už popravde za tých pár mesiacov som si aj zvykla a už ani neviem aké by to bolo s "niekým väčším". Ale neviem, či jeho o niečo oberám, či by to mal vedieť. Nemá problém sa urobiť, ale problém máme zmeniť polohu, ešte klasika misionar sa ako tak dá, ale väčšina polôh ani nie je mozna, lebo nedociahne. Neviem čo s tým. Aj ma to trápi, ale neviem či sa s tým s ním zdôveriť, alebo nerozoberat tú tému. Ja si stále myslím, že je úžasný, ale ja som pre neho moc veľká.

ahoj0
27. dec 2022

To že mu to povieš tebe vaginu nezmenší a jemu penis tiež nezväčší, takze hovoriť to takto na priamo je úplne zbytočné. Ak napriek tomu nechceš partnera meniť, hľadajte iné spôsoby ako ťa uspokojí. Napr. rukou, vibratorom, ústami atd.

anjelicek26
27. dec 2022

Co ti poviem, toto problem proste je... nie ste kompatibilny v tejto oblasti a ani nikdy nebudete... Povedat by som mu to nepovedala, ale sa nejako slusne rozisla...inak ti ostavaju usta, hracky, ale tak, ci to staci dlhodobo (?)

123nikolaa123
27. dec 2022

riesila by som to, zial, rozchodom... s tymto sa zit neda...

nely1704
27. dec 2022

Ja si myslím, ze je fér s nim o tom jednať narovinu ale citlivo , už keď to píšeš na verejné forum 😉 nemyslím to zle...ale určite aj tak príde raz situácia keď k tejto diskusii merzi Vami dôjde. Ak Ti za to stojí, hľadaj spôsoby. Niektoré ženy ani orgazmus nikdy nezažiju takže si šťastná žena ak ho vôbec máš 🤞

adka176
27. dec 2022

Veď ak ťa dokáže uspokojiť a dosahuješ orgazmus, tak potom fakt nechápem čo riešiš...a ak sa on tiež nesťažuje tak naozaj nechápem....asi sa ho chceš len zbaviť a hľadáš zámienku či?

patus_2
27. dec 2022

Podľa toho čo píšeš, nemal veľa sexuálnych skúseností. Môžte sa "učiť spolu". Veď je aj toľko iných možností okrem sexu. Zisťujte navzájom čo sa komu páči a užívajte si. Určite nájdete nejaký kompromis kedy budú obe strany spokojne 🙂

sszuzu8
27. dec 2022

Cvic kegelove cviky alebo s yoni vajíčkom a možno rozdiel uvidíš časom. Zatiaľ to nechaj tak

123nikolaa123
27. dec 2022

ja som v 15 rocnom vztahu, po porode mi jeho velkost zacala prekazat, samozrejme, ze o tom vie, lebo som mu to uz viackrat povedala, nejake extra riesenie neexistuje, lebo pre orgazmus skratka potrebujem sex ako taky a penis... hmmm, uvidim ako dlho sa s tym da zit, ci sa to nejako da do normalu

timing
27. dec 2022

Uz si tu svoj pribeh raz pisala, zeny Ti svoj nazor napisali. Naco znovu o tom debatovat?

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinom0077
29. dec 2022

Bud sa s tym vyrovnas ak ho mas rada a rozumiete si a budete si v sex. zivote dopomahat navzdy aj inak- oral… vibratory…atd… alebo rozchod ak ti nejak velmi zalezi ja sexe a je pre teba priorita potom rozchod