Nie som už panna?

15. máj 2021

Dobrý večer prosím vás o radu blbé komentáre si nechajte pre seba prosím vás vopred.. mám 17 rokov s priateľom sme malý styk asi 8 krát ale vždy ma to bolelo krv žiadna príjemne mi to nebolo no včera mi prvý krát začalo byt trošku príjemne dnes sme skúsili zas a zase má to bolelo ale potom som si sadla na neho a videla som krv čo si myslíte odpanil má len dnes ? Máte stým skúsenosť poznáte niekoho kto tak mal tiež ? Kamarátka hovorí že ma odpanil dnes len lebo pri každom styku bola len bolesť aj keď som bola vzrušená prijmeme mi to nebolo.. a dnes sa objavila krv zľakla som sa tak bolo trošku toho viac na papieri.. ale nič hrozne nechcem preháňať. Neviem čo si mám myslieť aja si myslím že ma odpanil asi len dnes lebo pri každom styku bolesť príjemné nič a žiadna krv ... Môže to byť tak? Že ma.odpanil dnes ďakujem za všetky rady

oblecenie99
15. máj 2021

Ten vyraz "odpanil" mi strašne bije do očí, prepáč 😀 ináč, ja som to Vzdy brala tak, že pannou žena nie je od prvého pohlavného styku, bez ohľadu na to, kedy sa technicky preruší panenská blana. Ale môže byť, že až teraz došlo k prasknutiu. Máš odvtedy nejaké bolesti?

autor
15. máj 2021

@oblecenie99 ospravedlňujem sa som v strese hah
Nie nemám bolesti aj keď je to divné ale stále som sa cítila ako panna keď sme malý styk pretože ma to stále bolelo a príjemné mi to nebolo mali sme polohu len misionara a ešte takú z boku ..no včera a dnes sme skúsili už viac naraz a dnes sa objavila krv trošku som sa zľakla ale asi naozaj došlo k pretrhnúťiu len teraz

oblecenie99
15. máj 2021

Ak teraz si ok, nekrvacas, nemáš problémy a bolesti, tak by to mohlo byt tým, že naozaj ti pretrhol tu blanu. Nemusíš sa ospravedlňovať, to len my staršie sme si už odvykli od tých termínov, ale jasne, aj my sme kedysi riešili podobne veci, len až teraz som si to uvedomila, že to už bolo dávno 😀

autor
15. máj 2021

@oblecenie99 aha chápem 🙂🤗každý si spomenie na také časy ..) len dnes som krvácala asi pred dvomi hodinami nebolo to hrozne len som cítila taký tlak trošku ťahalo má dačo dole cikať sa mi chcelo tak som sa potom vycikala a videla som trochu krvi krámy mám mať 20 teho už aj ráno som cítila trošku bolesť v podbrušku ale krámy to neboli 😁na začiatku som sa nevedela uvoľniť vôbec lebo ma to veľmi bolelo tak sme mali len misonarsku polohu ale to asi trvalo len 2 minútky alebo 3 nemali sme dlhu predohru a dnes som si sadla na neho prvý krát tak a potom už bolesť trošku prešla už nekrvacam len ma trošku boli v pod brušku ale to asi a toho že za 4 dní mám mať krámy

miadi
16. máj 2021

Podla mna Ta to boli Lebo nie si dost uvolnena /vlhka. Mali by ste dat dlhsiu predohru alebo kupit lubrikant. Ak to bude dalej boliet chod ku gynekologicke,

izabela181
16. máj 2021

Môže to tak byt, ja keď som mala sex prvýkrát, tak tiež nič ale nebolelo ma to nejako veľmi a až na druhy alebo tretíkrát som pocítila trosku bolesť a videla som aj krv 😊 takze si myslím že keď teraz budete mat styk bez bolesti a bez krvi tak to bude v pohode, a môže byt že panenská blana sa nepretrhla na prvýkrát 😊

autor
16. máj 2021

@izabela181 Ďakujem pekne ♥️

hviera81
16. máj 2021

ja som nemala ziadnu krv

thebigbacon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thebigbacon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz