Nie som si istá, či ho stále ľúbim

zoe09
18. jan 2022

No tak zdravím. V prvom rade by som chcela povedat, ze mame krásny 6 ročný vztah, nie sme zosobášení ani zasnúbení. Strasne dlho nad tým rozmyslam až má to donútilo napísať sem a zistiť aj nejaké príbehy od vás.
Ide o to ze som 20 ročná on 22 ročný a ja to už teraz necítim na lásku. Stalo sa paru udalosti, s ktorými som si myslela ja sama ze som sa s nimi vyrovnala ale asi nie.
Neviem si predstaviť ani zásnuby ani spoločne dieta. A neviem zase či to je nejaké štádium vo vzťahu ktoré musí prejsť ale takto vyhorena som ešte nikdy nebola.
Myslím to vyhorenie aj po sexuálnej stranke aj tej citovej. Vytáča má na ňom snáď všetko, čo robi, jak sa povyšuje, jeho rodina.

mimi2018
18. jan 2022

@zoe09 najlepsi bude rozchod, si mladá a času máš ešte dosť vyskúšať niekoho iného a neskôr si založiť rodinu.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoe09
autor
18. jan 2022

@cocolino234 mna skôr vytáča na ňom to, že veľa veci som sa snažila prekusnut že aaaa to prejde
Ale nejako sa to vo mne nakopilo a už nevladzem.
Áno bývali sme spolu 2 roky ale kvôli udalostiam sme sa museli odsťahovať ale je to jedno lebo sme stále rovnako spolu.
Všetko čo mu poviem tak mi to hneď okomentuje nepodporí má, nepovie mi ziadnu lichôtku.
Áno z jednej strany chápem je typ taký čo hovorí len to čo musí, ale mne to nevyhovuje

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
18. jan 2022

fakt "krásny" vzťah 👍

zoe09
autor
18. jan 2022

@cocolino234 lebo komunikácia dopadne stále tak že poviem mu keď mi niečo vadí, chcem ten problém diskutovať a riešiť s ním ale on nie to že ho somnou nechce riešiť on dokonca ani počúvať to nebude lebo vraj riešim somariny
A potom sa už hádame na všetkom

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoe09
autor
18. jan 2022

@cocolino234 stále som si myslela že on je ten pravý a stále to nejako tak presumelo, alebo ja som si povedala svoje on odkývol a problém bol vyriešený. Naozaj strasne zvláštny typ chlapa.
Aj keď napríklad teraz som chcela byt k nemu úprimná tak mu vravim že proste neviem čo sa somnou deje ale necítim to tak k tebe ako kedysi
Tak on si z toho urobil srandu a ešte mi aj vynadal že čo som od života cakala a nechcel sa absolútne na tuto tému rozprávať riešiť a tak

jaskolka
18. jan 2022

Celá odpoveď a dôvod je presne ta veta "mame vzťah 6 rokov, ja mam 20,on 22."
Začali ste spolu ako deti, pubertiaci. . Tetaz ste už dospelí, jednoducho ste sa zmenili, dorastli, úplne sa mohli zmeniť aj vaše pohľady a požiadavky na partnera.
Máloktorá láska vydrží od teenagera do smrti. To je ozaj skôr rarita.
Ste úplne iné a úplne iní. Povedzte si úprimne, že detská láska skončila a každý choďte svojou cestou.
Nechajte si krásne spomienky, bol to úžasný čas prvej skutočne ešte detskej zamilovanosti, ale je čas ísť ďalej.

zoe09
autor
18. jan 2022

@jaskolka asi lepšie by som to nikdy nenapisala 🤝👏🏼 Wau

michaela789
18. jan 2022

@jaskolka toto 👏👏👏👏

ella_price
18. jan 2022

Presne ako sa píše vyššie. Začali ste ako deti a postupom času človek dospieva a menia sa aj jeho pohlady na život, priority, začne mať pohľad na to, ako si predstavuje svoj vzťah, rozvoj atď atď. Na čo to ďalej siliť? Sprav hrubú čiaru a posuň sa ďalej, aby si sa neprichytila ako sa len trápiš v niečom, čo nemá zmysel.

ejmylia
18. jan 2022

Človek sa vyvíja a je to normálne, že sa aj váš vzťah mení. Je rozdiel že ste začínali v skorom veku, preto je to možno iné. Myslím, že ste obaja inde, máte iné priority, iné očakávania.

telusikk
18. jan 2022

Tak ešte si mladá a je fajn asi že to cítiš teraz tak a nie vtedy kedy by už bolo neskoro. S ním si sa o tom neskúšala rozprávať, že čo sa to deje? Neopísala si o aké udalosti išlo, ale pokiaľ sa s tým nevieš vysporiadať a ako si napísala ani manželstvo ani dieťa nehrozí tak si myslím, že v tomto prípade je rozchod na mieste.

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
18. jan 2022

Boli ste vyspelí už ako deti, v 20ke chodiť 6 rokov? Fú ja som chodila 2 mesiace a to bol rekord v časoch puberty