Nezvyčajné sexuálne praktiky

anonymanonym
5. aug 2023

Vzhladom na jednu temu tu vo fore sa mi naskyta otazka, zo zvedavosti 🙂 To naozaj je vacsina zien (jasne, ze nie vsetky) nastavena tak, ze vsetky nezvycajnejsie sexualne praktiky zavrhnu, a keby muz pride s nejakou tuzbou, resp ze ma nezvycajne preferencie v sexualnom zivote, tak sa "zgrcnu", oznacia ho za uchyla a zbalia mu kufre? Pride mi, ze naopak vacsina muzov je otvorenejsia, a keby s niecim pride zena, tak sa to mozno tiez neuskutocni, mozno tiez by to skoncilo rozchodom (ak by tam bola fakt velka nezhoda), ale neoznacili by ju hned za zvrhlu uchylacku, z ktorej sa idu dozvracat. Aspon ja to tak vnimam. Aky je vas pohlad? 🙂

petamich
5. aug 2023

tak ak by muz prisiel a povedal, ze chce vyskusat nieco nove a bolo by to napr. tantricku parovu masaz, trojka, swingers...tak to prediskutujeme, riesila by som urcite aj preco a pod. a teda rozhodla by som sa nejako (to len ilustracne priklady), ak by muz prisiel, ze chce, aby sme sli do podniku, kde neviem co crazy si vymysliet ako priklad, napr. sulozia so zvieratami a ty sa pozeras/pridas - tak ano asi by som sa zamyslela, ci je moj muz "uchyl", rovnako ako by som zvazovala co dalej, lebo takato vec snad ani napadnut niekomu nemoze

stanulienkat
5. aug 2023

@anonymanonym urcite to tak nie je. Nevidis kazdej do spalne, mnohe baby na take prispevky ani nereaguju. Vsetko, s cim obaja suhlasia, je pripustne. Nijaka baba sa ti tu nebude chvalit, co doma stvaraju. Ja za seba ti viem povedat, ze by som nerozdychala pri sexe dalsie osoby. Ani keby mi muz ponukol trojku s dalsim chlapom.😁 (alebo, ze by som si to este premyslela?🤣🤣😂)
A potom sj tu panbickarky, ktore nesulozia. Iba pri plodeni deti, potme.🤣

petamich
5. aug 2023

@stanulienkat podla toho kto by bol ten dalsi chlap 😂 len to neviem, ci by sa muzovi pacilo

anonymanonym
autor
5. aug 2023

@petamich
@stanulienkat vdaka za reakciu aj za popravenie nazoru 😅 lebo ja ako zena som nikdy nemala problem muzovi povedat, ze po niecom tuzim nech to bolo cokolvek, ale ako som to tu citala, tak mi naozaj prislo, ze muz to ma asi tazsie (s vacsim rizikom odsudenia) odkomunikovat zene ako opacne.

lindous
5. aug 2023

Ja mám práveže pocit, že často je tu názor, že čo vyhovuje všetkým zúčastneným je v poriadku a nikoho iného do toho nič, čo je super 🙂 aj keď jasné, pre niekoho je úchyláčina už aj sex pri svetle, ale určite by som tu z toho nerobila nejaké závery, že kde je väčšina, aj keď áno, muži zrejme otvorenejší sú...

mamamasama
5. aug 2023

Ja som par túžob mojmu povedala a on sa zasmial, lebo si myslel, ze si robim srandu. O tych dalsich som uz pomlčala. Myslim, ze chlapi sa boja podobnej reakcie :(

viestta
5. aug 2023

Kazdy ma svoju No Go zonu. Aj chlapi aj zeny. Najdolezitejsie je aby sa tie No Go zony aspon z velkej vacsiny prekryvali, potom je vsetko v najlepsom poriadku. Co nie je v poriadku je vydieranie v sexe, nech by sa uz dialo na akomkolvek zaklade, aj odopieranie sexu je vydieranie

h2
5. aug 2023

@anonymanonym A ktorá téma to bola? Nie náhodou táto: "Partner objednal zo sex-shopu erotické prádlo, ale mne ho nikdy nedal."? (Už je zmazaná, tak nemá zmysel pridávať link.) Lebo na tej mi u toho chlapa vadilo to, že počas krízy vo vzťahu vyhľadával na zoznamkách iné baby a ak aj mal nejaké sexuálne preferencie, že o nich partnerke nepovedal, hoci boli spolu niekoľko rokov (už si nespomínam, koľko).

zuzanka.zuzu
5. aug 2023

tak my už máme zopár takýchto uchylovin za sebou 😀 jedná sa mi brutálne páči, jedna bola v pohode a pár krát sme zopakovali, ďalšiu len raz skúsili a mužovi sa páčila ale mne nie (no ale už ju má odfajknutu), ďalšia sa nepáčila nám obom a aj muž zhodnotil že to je blbosť... za mňa prečo nie 😉

zuzana9393
5. aug 2023

@zuzanka.zuzu no mňa by velice zaujímalo čo za uchyloviny to bolo 🤣

ropucha6
5. aug 2023

@anonymanonym tak myslim, ze fer je, ak s touto “tuzbou” dojde pred svadbou, nie po nej 🙂

maranta_leuconeura
5. aug 2023

Neviem teda, my mame s muzom tiez urcite asi nie vacsinove preferencie, aj vieme, ze zas ine maju kamosi, ved je super, ked sa taki ludia najdu ☺️

A samozrejme, ze je medzi nami dovera, ze ked jeden nieco navrhne, druhy ho nevysmeje ani neodsudi (to naozaj nejaki dospeli ludia urobia?!), ale tiez kazdy z nas ma pravo mat na to svoj nazor: vies co toto sa mi nepaci, nechcem to; k tomuto som neutralna, mozeme skusit; zaujimave, zistime si o tom viac a potom sa rozhodnem; teraz sa na to necitim; zrejme nikdy sa na to nebudem citit atd... Uchylmi sa volame len navzajom, ale nie v hanlivom vyzname 😆

maranta_leuconeura
5. aug 2023

@ropucha6 myslis, ze sexualita sa nevyvija? Ze co sa ti nepacilo v 20ke sa ti nezacne v 40ke? Takze po svadbe uz svojej najblizsej osobe nesmies povedat co by sa ti pacilo inak ako pred? 🤔

ropucha6
5. aug 2023

@maranta_leuconeura no smiet smies, ale je fer ratat, ze ta s tym moze poslat aj dokelu

maranta_leuconeura
5. aug 2023

@ropucha6 nastastie mam otvoreneho muza, ktory ma neposlal do kelu 😉 ale ved preto som si ho brala

ropucha6
5. aug 2023

@maranta_leuconeura tak asi to nebolo nic za jeho no go zonou ;)

maranta_leuconeura
5. aug 2023

@petamich tak ale to je tyranie zvierat, to je trochu ina kapitola... Mnohym by vadil aj anal, sex na verejnom mieste/s obecenstvom, trojka ani nehovorim (ale na to treba mat kvalitny vztah bez ziarlivosti a nastavit si pravidla, co by vacsina aj tak nezvladla). Pre vacsinu su chylaci aj ludia co ssexuju v latexe alebo kostymoch 🤷🤷🤷
Je tu problem nevrazivosti a netolerancie voci sexualnym mensinam aj praktikam, pritom sa na tom ti co im to vadi vobec nemusia zucastnovat 🤔

hipuska
5. aug 2023

No, ja si myslím, že nemáš pravdu. Skôr by som povedala, že to je problémovými vzťahmi a neschopnosťou komunikácie medzi dvoma partnermi. Pretoze, často sa stretávam s tým, že jednoducho nevedia komunikovať. Preto aj akýkoľvek návrh nemusí byť prijatý.( Samozrejme v rámci medze)

maranta_leuconeura
5. aug 2023

@ropucha6 ta zona sa meni, to sa ti snazim povedat. Mame veci, ktore sme nechceli a uz chceme alebo chce len jeden a druhy nie (este nie a mozno aj nikdy nie) co je tiez v poriadku, sme k sebe otvoreni. Ale mame aj take, ktore sme oblubovali a uz nechceme/nepotrebujeme dalej rozvijat. Ak by sme sa zasekli v stave dna svadby, to by bolo pre nas dost smutne 🙂

matkahelka
5. aug 2023

@anonymanonym kazdy ma mantinely niekde inde. pre mnozstvo zien je uz aj fajka ci spolocne pozeranie pecka nepredstavitelne. ja som sa asi 2 roky dozadu zapojila na zdravotnom fore do diskusie, kde zena chcela dat obrezat syna, lebo muz je obrezany. viacero zien jej tam pisalo, ze obrezanec si nevie tak vychutnat oral, co bola aj moja skusenost. ona nam uplne posmesne napisala, ze to ju nezaujima, lebo ona v zivote muzovi penis nechytila ani do ruky, nie to do ust a kedze je oral pre nu vrchol hnusu, tak aspon jej buduca nevesta jej za to podakuje, ze to nemusi robit. a tu na MK som v nejakej diskusii napisala, ze mame radi s muzom rychlovky napr. v kuchyni na stole, na co mi par zien poslalo vygrcaneho smajla s komentom, ze ako na ten stol potom mozem polozit jedlo a posadit k nemu deti. cize opakujem, fakt je to o mantineloch.

heidi4
5. aug 2023

@h2 skor podla mna ta baba mlada, co preferuje anal a chlap bol oznaceny za uchyla a pod. Aspon teda myslim, ze na tuto temu naraza, ale mohlo ich byt viac. :D

doriiis
5. aug 2023

Ono tu na MK je to tak že teraz sa tu každá bude predbiehať,ktorá je viac otvorenejšia tejto téme a ako všetko s mužom diskutujú.
A pritom tie isté osoby písali tej autorke so sexi obleckom,že jej muž je úchyl a nech mu už bali veci.A pamätám si jak ma v jednej téme dávali akože ,,dolu" za to,že som povedala,ze análny sex je dobrý.Tolko k tomu.Povrchnost a dvojtvarnost.

anonymanonym
autor
5. aug 2023

Hlavny podnet na tuto temu bola ta diskusia o priatelovi s erotickym pradlom, ale vsimla som si to uz vo viacerych diskusiach.

A presne ako napisala
@doriiis pride mi, ze ak je to len vseobecne vyjadrenie tak su tu zeny otvorene, ale akonahle sem pride niekto s niecim konkretnym, tak vacsina komentarov je o tom, ze je to uchyl a fuj hnus ble.

doriiis
5. aug 2023

@anonymanonym ....to,čo mal ten týpek s tým obleckom je pomerne bežná sexuálna praktika,kde práve muži ( väčšinou) vysokého postavenia a ti,čo majú všetko vo svojich rukách často majú.Drviva vacsina.Hra na submisivneho a dominu je stará ako ľudstvo samo.To len zeny z MK označujú každého,kto vybočuje z ich mnohokrát fadneho sexuálneho vybavenia a skúsenosti za uchyla.

ropucha6
5. aug 2023

@maranta_leuconeura vsak v poriadku. Ja mam svoje no go zony, ktore sa proste nemenia 🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
5. aug 2023

@heidi4 Ahá, tak toto som nevidela.

gabika0825
5. aug 2023

@anonymanonym podľa mna dosť záleží aj na tom ako to muž/ alebo aj žena tej druhej strane povie respektíve sa s tým zdôverí. Lebo ak to dáva spôsobom návrhu hneď na začiatku vzťahu, alebo pred vzťahom a je to v nevhodný čas tak mne napríklad by to došlo tiež nepríjemne a neviem či by som s takým človekom chcela ďalej nejak rozvíjať vzťah a podobne. Asi by má to odradilo. Ale ak je to už v nejakom bode, ten vzťah myslím a už sa obe strany dostatočne nejak poznajú, a tieto veci sú riešené inakším spôsobom, tak prečo sa o tom neporozpravat a neprediskutovat to. Každý má niečo v živote, každý sme individuálny. Čo ja beriem ako normálne, partner tak brat nemusí a opačne.

anonymanonym
autor
5. aug 2023

@doriiis ved prave. Ze aj taketo relativne bezne veci a hlavne neskodne a hned sa tu grca. Vyjadrit, ze to nie je moja salka kavy je samozrejme normalne, o to nejde, len ten opovrhujuci sposob zhnusenia ma prekvapuje.

h2
5. aug 2023

@anonymanonym Úchylka na dámsku spodnú bielizeň, ak ju má oblečenú chlap, je síce pomerne neškodná, ale pre mňa je teda chlap v dámskom sexi prádielku antisexi. Keď sa mu páči pekná dámska spodná bielizeň, OK, super, aj mne sa páči. Ale budem to mať na sebe ja, nie on. 😁