Nevidím zmysel v sexe

25. feb 2023

ahoj, mám menši problém, kt. sa týka sexu, prosto nevidím v tom žiaden zmysel..nič z toho nemám, to chvíľkové potešenie mi nič nedáva..nechápem ako niektoré myslia na sex xy krát za deň.. prosto zasexujeme si a hotovo..to potešenie zo sexu trvá pár minút a nijak nepocitujem žeby mi to zlepšilo náladu alebo podobne... počas dňa ani len na sex nepomylím, nemám naň ani chuť pretože viem, že nič z neho nemám...ako mám objaviť to čaro sexu ?? ako si navodiť tú chuť naň? som jediná taká divná ? :D

paty277
25. feb 2023

Prichádza to vekom neboj nespeješ

reanda
25. feb 2023

tak nesexuj, nie je to povinne

zuzanka.zuzu
25. feb 2023

sama sebe si vieš urobiť dobre? lebo asi nikoho by nebavilo len roztiahnuť nohy a byť použitá

bajka16
25. feb 2023

Ako to myslíš že z neho nič nemáš? Podľa mňa ten sex asi nemáš dobrý, keď v ňom nevidíš zmysel. Ako netvrdím že to tak nie je, každý to máme predsa inak ale keď je ten sex dobrý, tak vidíš aj na druhý deň ako veľmi na ňom záleží. 🤷🏻‍♀️

danyelia
25. feb 2023

Ahoj, asi ho nepraktizuješ s tým ,,pravým,, a nie si zamilovaná...

viestta
25. feb 2023

Počkaj na toho správneho chlapa. Keď si na neho ešte nenatrafila, tak tvoje pocity sú na mieste. Keď natrafí, zistíš o com je láska aj sex

deedol
25. feb 2023

alebo mozno si asexualna, aj taki ludia su.

caroline_
26. feb 2023

A kde je problem? Preco si chces navadzat chut,ak ti to takto vyhovuje?

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terry658
26. feb 2023

Ja som si vravela to isté kým som nevymenila chlapa. Niektorí muži sú prosto sebeckí. Nič s tým neurobíš. Môžeš sa s ním skúsiť o tom porozprávať ale ja som z takého rozhovoru vyšla vždy ako nadržaná krava, ktorá nemá nikdy dosť.
S terajším partnerom je to úplne niečo iné. Sex dokáže byť úžasný a chápem prečo niektorý ľudia preň vraždia.

karolinakr
26. feb 2023

su citluve body a erotogenne zony stimulovane, hladka ta po celom tele draždi, maš všelijake uhlypri sexe, alebo bez predohry na sucho penetraciu, tak ze ani nemaš z čoho byt nadržana? lebo sex može byt uplne zly a uplne dobry .s jednym chlapom tak a s druhym inak. a nie je pravda, ze vsetci muži sexuju rovnako..kdeže..to treba vediet robiť

lavinis
26. feb 2023

Tak asi si nájsť partnera, ktorý ti to potešenie dá. Alebo partnerku, možno ťa len nebaví sex s mužmi.

monika2012
26. feb 2023

Na sexe je najkrajšia tá psychická stránka. Intimita, vzájomné prepojenie dvoch duší. Nie to fyzično. To fyzično to iba dotvára. Človek potrebuje mať hlbokú dôveru k partnerovi a cítiť úplné odovzdanie a jednotu aj v iných veciach v spoločnom živote, aby túto naplňujúcu a "dobíjaciu" rovinu sexu bol schopný zažiť. Ak to nemáš, vnímaš iba mechanický sex, čo je možno iba 30 % z celkového plnohodnotného milovania.
Viem to, lebo som zažila dvoch partnerov. S jedným to bolo vždy dokonalé - takmer na úrovni Božského splynutia, a s druhým to je, žiaľ, iba to prázdne fyzično, čo človeka ani nenapĺňa, nedobíja či nepoteší (resp. to človeka ani nebaví).

lavinis
26. feb 2023

@monika2012 čo ja viem, ja som mala super sex aj bez lásky. Ono každý to ma inak a niekto naozaj potrebuje to, čo popisuješ ty. A tak je to v poriadku

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
26. feb 2023

Ked na to nemas libido, tu chut, tak v tom nikdy nejak velky zmysel a tu tuzbu po tom vidiet nebudes. Je to normalne na jednu aj druhu stranu. Dolezite je, aby bol partner podobne nastaveny. Ze si nevezmes nejakeho, co to chce denne aj tri krat.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jujala
1. mar 2023

neviem tvoj vek. Ale ja mam po rozvode a spoznala noveho chlapa /mame nad 45r./, zalubeni obaja a sa ma spytal na zvlastny pocit v bruchu pri milovani, pri obycajnom dlhom pohlade do oci, pri jemnom a dlhom bozku hoc i na ulici...proste to nechapal. to je laska, chemia, vzrusenie, prijemny pocit, ze si s niekym komu doverujes, koho potrebujes a milujes. Takze, to ze nemas ten pocit, ktory ocakavas....to zazijes az ked sa Ti bude tocit hlava a nebudes chapat, co sa s Tebou deje ale hlavne s tym pravym, ktory moze prist i nemusis. Nezufaj ale dufaj, ze raz....

foterlotor
4. mar 2023

Ono je to tak, ze vela muzov si mysli, ze sex je dnu a von. A to nie je pravda. Su zeny, ktore maju orgazmus aj tak, ale vacsina s tym asi ma problem. Ak toto nie je v tvojom pripade chybou, mozno si nezazila kvalitny sex a nevies o co prichadzas.

hankm
9. apr 2023

Sex ma jediny zmysel, plodenie deti. Ostatne je cisty bohapusty fyzicky pozitok, sposobeny fyz prejavmi, vyplavenim kokteilu hormonov a nervovymi vzruchmi. Ostatne, akoze laska je socialny konstrukt. A teda aby si vedela, zeny na swingers party v tom tiez zmysel nevidia ale nad ranom nemaju dost a muzi su uz uplne odpalny. Bud ten tvoj je neschopny sa o teba postarat, alebo si asexualna a tym padom sa na sex vyser.

katarinka89
9. apr 2023

@monika2012 perfektne vystihnute