Nevhodná otázka na prvom stretnutí

3. mar 2023

Ako by ste brali keby sa vás chlap na prvom stretnutí opýta ,,A môžem ti dať otázku na telo? Koľko vážiš?" :/ ako by ste to brali...
(voľná diskusia)

panelacikova
3. mar 2023

že by to bolo aj posledné stretnutie. pokiaľ by to nebolo zo srandy.

lazzo
3. mar 2023

A ty "tam dolu" koľko meriaš? 🤪

autor
3. mar 2023

Znelo to seriozne

autor
3. mar 2023

@lazzo 😂

tykat
3. mar 2023

Opytam sa ta rovno, si tucna?

A inak... asi by som sa ospravedlnila a odisla.
Alebo keby som chcela byt extra hnusna tak by som sa ho opytala akeho ho ma dlheho. A aj tak odisla. 😁

modrykonik33
3. mar 2023

Hm ťažko povedať 🤔 pýtať sa na výšku nie je v spoločnosti také kontroverzné, ani váha by nemusela byť... Inak si pri tele alebo plnoštíhla?

koniarova
3. mar 2023

Ty si tu už raz písala, že?

autor
3. mar 2023

@koniarova Nie, nepísala o tomto nie

anjelicek26
3. mar 2023

Fuha tazko povedat... vacsina chlapov ked zenu vidi nie je slepy, ci ma viac-menej kil, nepotrebuje vahu... ta otazka sa mi nezda realna 🙄

koniarova
3. mar 2023

Opýtala by som sa, načo tento údaj potrebuje vedieť.

anjelicek26
3. mar 2023

@koniarova mozno planuje tandemovy zoskok a musi to zapisat na papier pre lepsie planovanie instruktora 😂

sense
3. mar 2023

By som mu povedala, ved vidíš... Ospravedlnila by som sa a odisla

tiezjedna
3. mar 2023

ak to nemá v oku, tak je to amatér😉

autor
3. mar 2023

Ja som sa reagovala len tým, že ,,Prečo sa pýtaš?" a on iba ,,Len ma to zaujíma"

loyda
3. mar 2023

Viac ako je dĺžka tvojej pýchy.
Odišla by som🙂

autor
3. mar 2023

@loyda ježiš :D

koniarova
3. mar 2023

A máš teda nadváhu? Vyhybas sa odpovedi,tak zjavne máš problém, odpoveď na tento typ otázok.

autor
3. mar 2023

@koniarova Predstav si, že nemám, vážim primerane výške

luccija
3. mar 2023

Tak mu povedz primerane k výške🙂

autor
3. mar 2023

Mne je to skôr divné lebo, akú to má výpovednú hodnotu

autor
3. mar 2023

A aj tak ved sme boli v čajovni, nemala som na sebe vetrovku, ale tričko, rifle a videl

dzulli1980
3. mar 2023

Tak zrejme sa mu zdáš, pre neho, tučná, nič viac, nič menej za tým nehľadaj ... asi sa mu páčia modelkovské typy ...

lindous
3. mar 2023

Zvláštna, hlavne keď ťa videl, to číslo nijak nezmení ako vyzeráš 😅... ale nemala by som problém odpovedať.. Možno ho zaujímala tvoja reakcia 🤷‍♀️

autor
3. mar 2023

Vedel od začiatku ako vyzerám, čiže keby sa mu vrcholne nepáčim tak načo by chcel ísť von so mnou a pozývať ma niekam

katka700
3. mar 2023

Povedala by som že v závislosti od gravitacnej sily 😂

dzulli1980
3. mar 2023

Však si písala, že Ťa videl "na živo" prvýkrát ... monitor zrejme zoštíhľuje ...

nafka0483
3. mar 2023

Aj mne sa zda ze si tu uz pisala - najprv sa to pytal online, teraz to vyzera, ze ste sa stretli a pytal sa zas 🤷‍♀️

kaca222
3. mar 2023

Mne by to neprekážalo, váha je pre mňa len číslo a otvorené sa dokážem na túto tému s mužom baviť. Ale viem, že väčšinu žien táto otázka zarazí

mikadooo
3. mar 2023

Povedala by som mu, že moja váha sa hýbe v rozmedzí 56-62kg, v závislosti na aktuálnych okolnostiach a životnom štýle. Ak je zrovna táto informácia pre neho podstatná, nech ju má. Ale tiež by som sa opýtala niečo "na telo", čo je podstatné pre mňa. Napríklad, čo si myslí o ženách, ktoré počas vzťahu priberú 😉. Nech viem, či do toho vzťahu vôbec liezť. PS - ja sa vážim tak maximálne na preventívke u doktorky, takže naozaj netuším koľko práce teraz vážim, takže fakt by som mu vedela dať len orientačný interval 😂.

autor
3. mar 2023

Tak ja tiež presne neviem, lebo tak ako ty len na preventívke u lekára som sa vážila