Neverím si v sexe

7. apr 2022

Ahojte. Vopred sa ospravedlňujem za túto diskusiu, idem si hlavne pre radu pripadne sa môže nejaká žena v týchto riadkoch nájsť... Mám 25rokov. Mala som 2 sexuálnych partnerov ( s tým 2.mám dieťa) Zistila som, že ma podvádza no a dieťa vychovávam sama už 4.rok. Bola som sama celé 4 roky, mala som dosť starostí, nemala som čas na nič, prosto som sa musela starať aby malo dieťa všetko čo potrebuje... Začala som pracovať a stretla som muža. Poznali sme sa aj predtým, rozumieme si, ako človek je fakt dobrý. Začali sme spolu randiť a ocitli sme sa v posteli... No a tu je kameň úrazu - nedokážem si veriť v sexe. Som žena krv a mlieko, žiadna 50kilová. On mi povidal ze postavu vôbec nerieši a že robím zbytočne zo seba 150 kilovu ženu a pritom som sexi... No hlava mi hovorí opak. Pri ex som skúšala všeličo možné v posteli, nepatrila som do skupiny žien ktoré boli v posteli drevo. A pri tomto som. Ležím, bozkávanie, hladkanie, vzdychanie alw hneď ako idem na neho mám blok, neviem sa hýbať. Mali ste to niektorá?? Hlavne sa pýtam žien, čo boli dlho samé....

diamond007
7. apr 2022

Nelutuj sa ale naopak, nakopni sa 😉

karolinakr
7. apr 2022

Ked raz chlap povie, ze mu to nevadi, tak ho nepresviedcaj o opaku, lebo tomu uveri a začne si vsimat nedokonalosti, ktore doteraz prehliadal

w123
7. apr 2022

ved mu povedz to co nam ze je ti to neprijemne a mas blok a nerob to, casom ked sa viac spoznate sa mozno uvolnis a mozno nie ved je milion inych poloh

marcellka32
7. apr 2022

Kúp si pekné spodné prádlo, parfém a všetko bude ok ;)

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
7. apr 2022

Ved mu povedz, ze s touto polohou mas problem, co je na tom?

liljana
7. apr 2022

Ked hovori, ze je vsetko v pohode, tak v com je problem. Ci je on tintitko a bojis sa, ze ho prilahnes? Tak sup do sportu.

kliatana
7. apr 2022

inak tolko clankov a diskusii co som ja uz citala ohladom tohto, ze my zeny sa viac riesime v posteli ako je potrebne a pritom chlapi si to vobec nevsimaju :D hrozne

klarik707
7. apr 2022

riesis toto zbytocne, ked chlap povie, ze mu to nevadi, tak proste mu to nevadi, netrap sa a uzivaj si to, mysli na prijemne veci, skus si to uzit 🙂

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sszuzu8
7. apr 2022

ja mam tych 50 kil ktore spominas ze nemas a tiez si prestavam verit :D

marseillefan
7. apr 2022

To je irónia, lebo ja ako chlap si zasa myslím, že zodpovednosť za dobrý sex je na mužoch... a že poriadny chlap si to má v posteli zrežírovať tak, aby bola aj žena spokojná, aj on... žena vôbec nemusí byť aktívna

ketrint
7. apr 2022

Ja som bola skoro 7r sama. Akoze sama sama 😉) Bloky som mala aj predtým (som síce 50kilova, ale toto súvisí so sebavedomím a sebaprijatim celkovo), a touto pauzou sa to samozrejme prehĺbilo a ten stres a bloky boli obrovské… no, a keď prišiel ten správny človek, čuduj sa svete, fakt to šlo samo. Teda… on to veľmi potiahol a mal taký správny pristup, že ma vedel aj postrcit, nastaviť, ale zároveň som necítila tlak ani nič proti vôli…
Ale úplne Ta chápem, ja to čiastočne stále mám, že sa hanbím sama pred sebou a som taká zaseknuta (chvíľu, potom to prestanem vnímať a už neriešim).
Držím palce, fakt sa len uvoľni. ✊✊