Neužívam si sex s priateľkou. Má zmysel pokračovať ďalej?

13. mar 2021

Sme spolu 1 rok a 3 mesiace. Mám 23 rokov, priateľka má 19 rokov. S ňou som prvýkrát stratil panenstvo. Keď sme mali prvý krát sex, spravil som sa hneď, lebo som cítil ten pocit, hádam viete ako to myslím (proste že si to užívam). Ako náhle sme mali druhý a tretí krát a xyz krát necítil som nič, absolútne nič. Doteraz necítim nič, vôbec ma nepritahuje ako predtým. Keď nemám erekciu ona sa snaží ale potom sa nato vykašle. Niekedy sa chová ako decko, keď je nejaký problém, ona sa nato vykašle. Stále hovorí že som agressor, a pszichopat, a ze kričím (nekricim) lebo poviem svoj názor, čo sa jej nepáči, a vie ze mam pravdu a ticho je. A kvôli pravdu mi nadáva do agresora, do psychopata. Mám strašne veľa trpezlivosti. Pri sexe myslím na druhú ženu, aby som sa spravil. Neviem či sa to dá nazvať za "podvod" ale poviem pravdu, že s ňou si vôbec neužívam sex, absolútne. Rozumieme si, máme spoločnú reč, ale v sexe to nefunguje ako by to malo fungovať. Neviem či je chyba vo mne, alebo v nej, neviem vôbec. Ako hovorím na začiatku to bolo úžasné (prvýkrát), odvtedy nič necítim. Neviem čo mám robiť. Všetko klape, len to sex nie. Niekedy ma vie tak vytočiť, že vyčíta mi také sprostosti. Niekedy mám chuť sa s ňou aj rozísť. Stále vyvoláva hádky, hľadá niečo aby som niečo povedal a aby som bol potom ten najhorší. Bývam s rodičmi. Odkedy sme spolu dali dokopy sme spolu každý boží deň. Nebaví ma to už s ňou. Neustále sa odúva, urazi sa. Nemám na ňu niekedy nervy ani trpezlivosť potom hovorím ze rozidem sa s ňou ale neviem to urobiť. Neviem čo mám robiť. Poraďte prosím vás.

petulka2021
13. mar 2021

A čo tak sa o tom porozprávať ? Veď vo vzťahu je práve komunikácia najdôležitejšia

autor
13. mar 2021

@petulka2021 porozprávať sa o čom? Nič necítim pri sexe. Ona je ešte decko očividne a potom ona ma s tým obviňuje že ja som decko. A pritom ona sa tak chová ako sa chová. Aj ja mam chyby jasne.

luccija
13. mar 2021

V ničom si nerozumiete rozíd sa s nou

petulka2021
13. mar 2021

Zdôveriť sa jej, že nič necítiš , že ti jej správanie vadí, a xy veci ktoré mas na srdci , a sám uvidis či sa po rozhovore bude chcieť zmeniť alebo to bude mat v paži a naďalej ti bude vyčítať , obviňovať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunshine_18
13. mar 2021

Keby ju ľúbiš nepíšeš o nej takto a ona si tiež nezaslúži muža ktorý nevie ci s nou chce alebo nechce byť... Rozid sa s ňou bude to tak najlepšie pre oboch

alexk12
13. mar 2021

Tu nepomôže nič len ísť od seba

suzitok
13. mar 2021

Ani ja to nevidím ako perspektívny vzťah...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
13. mar 2021

"Všetko klape, len to sex nie. Niekedy ma vie tak vytočiť, že vyčíta mi také sprostosti. Niekedy mám chuť sa s ňou aj rozísť. Stále vyvoláva hádky, hľadá niečo aby som niečo povedal a aby som bol potom ten najhorší."
Tak klape vsetko, ci neklape vsetko? Takto to vo vztahu, kde klape vsetko, nevyzera. Ver mi.

autor
13. mar 2021

Nie raz som sa s ňou porozprával aby sa tak nespravala ako decko a potom sa rozplače. Hovoril som jej ze nič necítim pri sexe a ona ze ani ona. Vôbec si to neužíva. A není to ono co bolo bolo na začiatku. Hovorím ešte raz. Mam priveľa trpezlivosti. Už by som sa rozišiel xyz krát.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betty_image
13. mar 2021

Rozídte sa a choďte mať každý sex s niekým, s kým vás to bude baviť a vzrušovať. Nie ste manželia, nič vás spolu nedrží, choďte každý svojou cestou a uvidíte, že bude dobre...:DD

deti95060810
13. mar 2021

nemá to zmysel...😉

moonlight1210
13. mar 2021

Tiez hlasujem za rozchod. Ste este mladucki, aby ste sa obaja teraz obetovavali nezrelemu vztahu na cely zivot.

iwesska
13. mar 2021

A naco si teda s nou? Nevyhovuje ti povahou,ani v posteli,nemate ziadne zavazky...Na co cakas? Co sa bojis,ze si v 23r.uz nikoho nenajdes?

sweet20
13. mar 2021

@iwesska suhlasim, tiez by som sa rozisla.. najdi si rovesnicku

autor
13. mar 2021

Nebojím sa o to. Ťažko sa bude od nej od zvykať. Nájsť nájdem nejde o to. Najväčší problém je v sexe

iwesska
13. mar 2021

Kazdy rozchod je tazky. Ja som bola s prvym 4 r. Po 3r sme sa rozisli,lebo bol komplikovana povaha a on si bol toho aj vedomy. Inak bol super,pozorny, vela sme sa nasmiali, kadeco sme v sexe poskusali a po rozchode sme si chybali velmi,stale mi vypisoval,ze s nikym inym nechce byt. Dala som tomu sancu, ale bolo to o tom istom,tak sme isli od seba. Bolo divne vediet,ze uz ho nikdy neuvidim, dlho ma este otravoval,este mi vypisoval aj ked frajerky mal 🤦🏻‍♀️Ale odstrihla som sa uplne od neho,ked som manzela spoznala. Este aj dnes si na neho spomeniem. Prvy je proste prvy.

vilma7
14. mar 2021

Hm.. možno je problém aj v tvojej sexualite, keďže si si to užil až raz. Ale to nezistiš pokým nevymeniš partnerku. Možno by to chcelo nájsť si nejakú skúsenejšou, aby si zistil kde je problém.

autor
14. mar 2021

@iwesska okej ani ja nemám neviem akú dobrú povahu, nervózny som, vybuchnem keď pretečie pohár. Mam strašne veľa trpezlivosti. Napríklad od včerajška sme u mojich rodičov aj sme tu spali. Celý deň nič neje len jednu malú pizzu lebo mama robila pizzu. Vôbec nič nepije celý deň. Mamina už nevládze, a nebaví ju to stále ju núkat. Potom priateľka hovorí ze ja som ju vôbec nenukal. Hovorím jej nie si tu prvýkrát najedz sa normálne. A potom sa rozplakala ze som jej povedal ze nič nejedla celý deň. Ze chce schudnúť. Ja som jej raz povedal ze ma veľké brucho a aj to so srandy. Ona ma stále ponižuje že rob niečo so sebou máš veľké brucho. Okej aj ja mam svoje chyby, ale čo ona robí je vrchol. Potom hovorí ze toto s ňou žiadny chlap nerobil. Co? Ze som agresor a pszichopat že čo robím co jej vyčítam. Nebijem ju. Minule som sa s ňou rozprával a hovoril som jej nech sa pozrie na mňa. 10x som jej povedal. Nepozrela. Potom som sa nasral. Chytil som jej ruku a pýtal som sa jej ze co sa deje prečo sa takto správa a ze ci ma chce stratiť. Ze ju nemám držať za ruku lebo jej to boli. Ja som ju nedrzal silno, len ona odchádzala. Hovorím idem domov môžem ta jebat. Možno nebolo dobre správanie to ze ju chytím za ruku silou mocou aj keď nechcela, ale ja som taky, keď je nejaký problém nech sa to vyrieši a nie ze nič sa nedeje. Co ju trápi to trápi aj mňa. Potom hovorí priateľka včera že ona všetko robí doma sama upratuje a tak a ze ja jej nepomáham. Hovorím más dve sestry nič nerobia celý deň im nič nepovie. Ze somnou bude žiť a nie s nimi. Prídem domov z roboty unavený jak pes aj tam nervy, nespím oddýchnem si pozerám telku. A potom ze ona robí všetko. Nech jej pomôžu sestry, aj tak nerobia celý deň nič. Potom je nervózna a potom ja si to zliznem

autor
14. mar 2021

@vilma7 tiež som nad tým rozmýšľal už veľakrát. Možno je chyba v nej v ohľadom sexe a nie vo mne.

natyreggae
14. mar 2021

Si ty normálny? Povieš že máš vela trpezlivosti ale povieš jej že ideš domov môžeš ju j#ebať? Toto keby mi povie chlap už neni môj chlap....fakt chodte od seba obidvaja ste ešte deti.. ona tiež keď ťa obviňuje že ju nenúkaš jesť a ty tiež lebo jej nadávaš...

michaela567y
14. mar 2021

Vy ste decka obidvaja

autor
14. mar 2021

@natyreggae a prečo to hovorím? Vieš prečo? Lebo co robí to není normálne. Žiarli vymýšľa picoviny. Potom poviem dobre más pravdu co hovoríš a potom plače. Potom hovorím plač teda neviem kvôli čomu keď som nič nespravil. Flegmatička je, "co je, čo chceš, prečo tak pozeráš na mňa" proste úplne decko správanie. Akože prepáč aj ja mam len jedny nervy. Poviem niečo čo sa jej nepáči a povie ze som agresor a pszichopat. Nebijem ju bože chráň taky nie som to by bolo posledné. Ona mi dáva niekedy facky keď žiarli a pozerám na nejakú ženu. Facky mi dáva

diewcatqoo
14. mar 2021

Vy ste sa museli asi dlho hladat, ze? 🙂

autor
14. mar 2021

Ja som o ňu bojoval keď ju chcel naspäť bývalý. Ona sa nevedela rozhodnúť koho chce tak som jej dal čas. Vybrala si jeho potom zistila ze sa vôbec nezmenil tak skúsila somnou. Ja som nato tlačil trosku na pílu. No a aj tak som dopadol.

zuzizu2
14. mar 2021

Hmmm veru ale aspon si to vedel takto nahlas poveda. Podla mana by ste proste mali ist od seba takto takyto vztah fakt nema zmysel a obera ta len o cas a moznost si najst niekoho, s kym to proste bude po vsetkych strankach ono

autor
14. mar 2021

@zuzizu2 keď by to fungovalo aj v sexe ale ani v tom to nefunguje. Uráža sa plače, robí jak decko.

natyreggae
14. mar 2021

Tak ťa ešte aj bije?😂😂😂no konec zamávaj jej že čau toto je samí problém tu neni čo riešiť proste rozchod