Neúprimnosť na zoznamke

30. mar 2023

Ako by ste reagovali, keby vám muž na zoznamke poslal fotku starú 13 rokov s tým, ze on sa nefoti?

pribinak
30. mar 2023

Zablokovať

zuza265
30. mar 2023

Ze je to divne 🤗 a asi by som nedokazala velmi verit. Najma ak je to mlady aktivny muz

lindous
30. mar 2023

Ak máš potrebu sa k tomu vyjadriť resp. chceš komunikovať ďalej, tak by som to asi okomentovala v štýle, že k zoznamovaniu sa online patrí aj aktuálna foto, tak by to mal napraviť 😅 keď má čas si vypisovať na zoznamke, musí mať čas cvaknut schopné selfiečko..

dzulli1980
30. mar 2023

Čo najskôr by som iniciovala osobné stretnutie ... nech je sranda ... sa bude vykrúcať ako had, len aby nemusel prísť ... to bude taký ten chronický namotávač ... nízky, pupkatý, plešatý, úchylný.

viestta
30. mar 2023

Predstavila som si ako tu fotku posiela taky 26 rocny😂

svetlonos
30. mar 2023

A v dnesnej dobe ani telefon s fotakom nema, hmmm. Strats casu, vypla by som ho.

jarmillka
30. mar 2023

ani ja sa nefotim…nemam rada ak ma fotia ini, vacsinou to nedovolim a ak by mi niekto povedal urob si selfie 🙈🙈🙈 nikdy 😂 nemam ani fotky, ked som bola tehotna, nemali sme na svadbe fotografa atd.. aj moj syn je presne ako ja.. Takze predpokladam (aj ked je to “divne” v tejto dobe), ze existuje vela ludi, ktori sa proste neradi fotia…

zobaka
30. mar 2023

asi bude stary chren za zenitom 😉

ljzozv
31. mar 2023

@jarmillka a ešte dopoviem k tomu tvojmu, že v telefóne milión fotiek dieťaťa, kocúrov, nájde sa aj consom jedla. Ale mňa nemá kto odfotiť, takže moja fotka tam pomerne aktuálna nie je .
Ale na druhú stranu , ak sa chce chlap online zoznamovať, tak by mal si zaobstarať aktuálnu fotku. To už by sa prekonal každý , aj chronický nefotic. Lebo mne to evokuje klamstvo. 🤷

elmivelmi
31. mar 2023

A na tej fotke ma kolko rokov?Urcite sa stretnut ,nevh si nepises s niekym,na koho by si sa ani nepozrela v reali.

jarmillka
31. mar 2023

@ljzozv klamstvo coho? 🤷‍♀️ ved keby chcel klamat, tak stiahne fotky z netu a neposle ani jednu svoju.. Najlepsie je stretnut sa a budu vediet na com su 🙂

panelacikova
31. mar 2023

že je už plešatý 😀

lilly16
31. mar 2023

Že niečo pred tebou skrýva

jaskolka
31. mar 2023

Ze je to buď starý chlap, ktorý chce "baliť baby" na zoznamke a zvyšuje si tak ego, alebo proste blbec. Ani jeden prípad to myslím netreba, tak by som ho na tvojom mieste zrušila a hotovo

h2
31. mar 2023

Poslala by som mu svoju fotky zo základnej školy. Ideálne tú, kde sme sa ako prváci fotili so Šlabikárom.

tamtamka26
31. mar 2023

mala som s takými dočinenia....najhoršie bolo, že mi ani nenapadlo sa opýtať, či je foto aktuálna. a keď sme sa stretli, padla som na zadok - v zlom samozrejme 😀

kvetinka75
31. mar 2023

ja sa teiž nerada fotím, ale nie je problém spraviť jednu aktuálnu fotku ak sa chce zoznamovať. Niečo tam nesedí

ljzozv
31. mar 2023

@jarmillka klamstvo-neúprimnosť /pre mňa je to to isté/.
urobiť aktuálnu fotku v takomto prípade mi príde ako samozrejmosť
Samozrejme iné je, ak sa v dohľadnej dobe stretnú, to by bolo najlepšie.
Prepáč hovoria zo mňa dlhoročné skúsenosti pozorovateľa takýchto ľudí. Iné v skutočnosti a inak prezentované na nete, fotky a prezentácie ako žena v skutočnosti muž.... Krásne fotky muža na nete, v skutočnosti nič moc.... Písmenká znesú veľa, realita je ale inde.

mamkalentedkova
31. mar 2023

Poslala by som.m svoju fotku spred 13 rokov ,alebo zozadu ,že sa neviem tváriť na fotkách,tak sa nefotim a viac by som neriešila ...

tamtamka26
31. mar 2023

@mamkalentedkova mňa najviac iritovalo, že oni si pýtajú prví foto, či vôbec tá na druhej strane stojí za niečo... a ty nakoniec zistíš, že o neho by si ani bicykel neoprela! 😀

stanulienkat
31. mar 2023

Asi bude stary, tucny, plesaty.😁 Mala si mu aj ty poslat fotku, ked si bola 17 rocna sexica.😆

mamkalentedkova
31. mar 2023

@tamtamka26 hej ,to je na tom tá najväčšia sranda 🤣😁.A hlavne tí pupkati ,plesati sa tvária ako majstri sveta 😊

lindous
31. mar 2023

@jarmillka ono to nie je divné, ja som tiež omnoho radšej za foťákom ako pred ním, ale jednoducho, keby som sa zoznamovala online, kde tá fotka je jediné čo ti hovorí ako ten druhý vyzerá (a áno, aj to je dôležité), tak by som si jednu aktuálnu spravila, nech toho druhého nezavádzam, lebo s takto starou fotkou to je v konečnom dôsledku ako rande na slepo (môže vyzerať úplne rovnako, ale mohol sa aj šialene zmeniť)..

marcellka32
31. mar 2023

A ja obhajim aj mužov, ženy v dnešnej dobe posielajú fotku a pomáhajú si filtrami, je aktuálna, ale trošku inak vyzerá naživo tá žena, takze tiež odveci...brat isiel na rande, a keď sa vrátil tak povedal že teda realita bola iná ako foto, a to on nie je nejako náročný, sám nie je donchuan z telenovely

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka99999
31. mar 2023

Tiez sa nerada fotim, ale kazdy rok som aspon na 1 foto. Ked sim bola na zoznamke v 2010, tiez som tam mala aktualne fotky, uz vtedy som mala selfie, tak neviem, co je to za problem. Asi dotycny ani nema kamaratov, ze s nimi nikam nechodi, ani nie su zenati... Naozaj sa nenasla prilezitost za 13 rokov. Aj na obcianskom je max. 10 rokov. 😁 Ved to mohol pribrat 30 kil alebo vysportovat sa zo sparatka na kulturistu. Vela muzov v 20ke vyzera nedospelo, ak ma trebars 35, to moze byt uplne iny clovek.
PS moj muz mi poslal inac tiez starsie foto a vyzeral na 13, hoci mal cca 25 vraj. 🤣 Nastastie sa skutocnost az tak velmi nelisila, len teda vyzeral konecne dospelo.

tamtamka26
31. mar 2023

@marcellka32 no ja som zistila, že muži používajú oveľa viac filtrov na zoznamke, ako ženy....resp. ako ja, ktorá nepoužívala žiadne.

daniela2202
31. mar 2023

Že to bude riadny fešák 😁😁😁.... no tak mu pošli aj ty, keď si mala sladkých 17 .... tak asi mu nezáleží na vzhľade a má úžasné srdce 😁♥️

jarmillka
31. mar 2023

@ljzozv nooo ja skusenosti nemam, ale tak ja by som ho urcite hned neodpisala.. navrhla by som stretko a je to.. na fotke tiez ludia mozu vyzerat super a nazivo zavazia uplne ine veci.. rec, charizma atd…
@lindous jasne, chapem… ale ako pisem vyssie, urcite by som ho koli tomu hned neblokla 🤷‍♀️

mikadooo
31. mar 2023

Že asi moc neopeknel za ten čas.... 🤣