Nespávame spolu, lebo ma to bolí

silvusa123
5. aug 2022

Ahojte trápi ma taká vec .. vždy pri pohlavnom styku ma to boli , mám totiž to otočenu maternicu a niekedy si nedokážem nájsť polohu a ak sa aj nájde tak nevydržím pokým sa priateľ urobí .. včera som mu povedala že s ním nedokážem spávať lebo ma to boli a veľmi ma to mrzí on mi stále vraví že keď nechceš tak so mnou nespí ...lenže on nechápe že ja chcem ale nedokážem vydržať ..tak isto mi povedať že už ho neviem uspokojiť ako na začiatku ..no bohužiaľ keď mám stále bolesti nemám chuť s ním niečo robiť... Som zúfalá lebo sa bojím že ma časom opustí ,sám mi povedal že do nekonečna to takto medzi nami nepôjde ..stále nad tým rozmýšľam že som proste "pokazená"

bessie12
5. aug 2022

@silvusa123 ty nie si "pokazena", ale on je sebec, ked to nedokaze pochopit. Skusala si sa s nim na tu temu porozpravat ?

silvusa123
autor
5. aug 2022

@bessie12 áno včera .. väčšinou keď spolu spíme tak mu poviem že už to neviem vydržať že či ho môžem inak dorobiť ..včera som mu to povedala že ma to mrzí že s ním nedokážem spávať ale on mi stále vravel že keď nechcem nech s ním nespim to bol jeho argument

bessie12
5. aug 2022

@silvusa123 tak to je dost ubohy argument. Skuste si spolu sadnut a vysvetli mu to. Ak to ani tak nepochopi, tak neviem ci by som bola s takym clovekom v partnerskom zvazku.

silvusa123
autor
5. aug 2022

@bessie12 my sme spolu vyše roka a stále sa pozerá na to že zo začiatku som takéto problémy nemala ,tiež ma to zvyklo bolieť ale nie tak ako teraz .. veď predsa žiaden chlap by nechcel byť so ženou ktorá ho nedokáže dostatočne uspokojiť .. mám 21 rokov a úplne som stratila chuť na nejaký sexuálny život lebo stále mám nejaké bolesti ..

dadis
5. aug 2022

@silvusa123 Ahoj, to asi nebude tou maternicou, tiez ju mam otocenu a nikdy ma nic nebolelo (obcas pri polohe zo zadu, ale nic, co sa upravou pololhy nedalo odstranit)...boli ta to v kazdej polohe? Nemoze ist skor o vaginizmus, alebo potrebujes lubrikant, ze nie si dost vlhka?

iwesska
5. aug 2022

Pozname...Kto nezazil,nepochopi...Ja ked tu citam diskusie,ze nikdy ma to nebolelo,tak nechapem a zavidim. Ja stale hovorim,ze keby chlapi museli znasat taku bolest,tak polovica nesexuje vobec. Uz ich vidim,ako by sa cez bolest premahali ako my🙈Moj je v tomto nastastie ohladuplny🙏

silvusa123
autor
5. aug 2022

@dadis ahoj ja som sa pýtala na tú maternicu gynekologičky a ona povedala že to môže byť tým lebo niekedy ma to boli keď a hore ,inokedy zas nie , niekedy ma to boli zozadu potom zas nie .. lubrikačný používame ..ja som sa veľa krát liečila zo zápalov ale keď mi povedala že som zdravá a aj tak ma to veľmi bolelo tak sa prikláňam jedine k tej maternici

silvusa123
autor
5. aug 2022

@iwesska ja sa niekedy aj snažím vydržať,už sa veľa krát stalo že som revala od bolesti a nedokázala pokračovať ..pre mňa ako ženu je to dosť ubijajuce

bessie12
5. aug 2022

@silvusa123 su aj dolezitejsie veci ako je sex. Ano aj ten je vo vztahu dolezity, ale .. U mna je na prvom mieste dovera, laska a vediet robit kompromisy. Tvoj priatel je vazne sebecky vol, ked ta nedokaze pochopit. Napriklad ja mam casto mykozy, nastastie uz to nie je az take zle ako to bolo predtym, ale tiez vela krat nemozme mat sex. Nastastie moj priatel to chape.

mimi3008
5. aug 2022

@silvusa123 skusala si vyhladat odbornu pomoc? Ked ti nevie pomoct tvoja gynekologicka, nech ta posle dalej, za inymi odbornikmi, do centra, na kliniku...nenechaj sa odbit tym, ze ti nic nie je

dadis
5. aug 2022

@iwesska
@silvusa123 Mna to naozaj nikdy, ani si neviem predstavit bolest pri tom..a to mi lekarka povedal, ze ju mam velmi vyrazne dozadu otocenu, aj sa nam asi kvoli tomu 3roky dieta nedarilo 😒 (inu pricinu nenasli)

silvusa123
autor
5. aug 2022

@bessie12 ja som sa liečila z ťažkého zápalu skoro mesiac..vtedy sme sa len hádali a o týždeň som dostala ďalší zápal išlo ma poraziť bohužiaľ som na zápaly dosť citlivá

silvusa123
autor
5. aug 2022

@mimi3008 skúšam robit cviky na spevnenie panvového dna

dadis
5. aug 2022

@silvusa123 mne to skor pride ako vaginizmus, teda ak priatel nie je mega velmi obdareny (na co si zena vraj po case zvykne..)

sissy27
5. aug 2022

@silvusa123 sexuálny život je pre partnerský život dôležitý, ale na tvojom mieste skôr vyhľadám sexuológa ako gynekológa. Mať až také bolesti, že plačeš, to je úplne cez a nemyslím si, že je to otočenou maternicou. Lebo opravte ma niekto ak sa mýlim, ale pri styku sa penis nedostane do maternice... Skôr by som povedala, že on bude viac obdarený, ty možno užšia, slabá predohra a k tomu tvoj psychický blok (podvedomie neoklameš, sex máš spojený s bolesťou a nedokážeš sa uvoľniť). Toto je tvoj prvý partner, alebo ako to bolo predtým?

silvusa123
autor
5. aug 2022

@dadis no ako som písala ja idem zo zápalu do zápalu ale keď mi doktorka povie že som v poriadku a o mesiac mám ďalší zápal a boli ma to aj cez dobu čo som vraj v poriadku tak naozaj neviem

silvusa123
autor
5. aug 2022

@sissy27 nie nie toto nie je môj prvý partner ..ale už predtým sa stávalo že ma to boli pokiaľ je moc rýchly ..vtedy neviem vydržať ..je pravda že ja sa toho sexu už aj bojím lebo sa nedokážem dostatočne uvoľniť pretože sa bojím bolesti

sim_icek
5. aug 2022

@silvusa123
Ja mám 24r a okolo 11 rokov furt samé problémy. Tiež som mávala samé zápaly,mykózy, cysty, mám pco s anovulačnými cyklami (menzes raz za pol roka)... Skrátka celý život ATB aj v nemocnici som bola. Vyskúšaj zmeniť lekárku. Ja som menila asi 5-6x kým som našla faktže LEKÁRKU, ktorá sa reálne snaží. Napr. mi aj vraveli, že neotehotniem ani s umelým oplodnením a kadečo a mám malého syna, plus už 2 roky som nemala žiadny zápal ani nič.

bessie12
5. aug 2022

@silvusa123 najdlhsie som sa z gyn. problemov liecila 4 mesiace. Este to by mi chybalo, aby sme sa kvoli tomu hadali. To by som mu vtedy dala vyzrat.
Skus vyhladat nejakeho odbornika. Mozno ti s tym bude vediet pomoct.

silvusa123
autor
5. aug 2022

@sim_icek ja mam dobrú lekárku to zas nemôžem povedať že nie keď mám nejaký problém len jej napíšem a ona mi predpíše lieky ,zaujíma sa

sissy27
5. aug 2022

@silvusa123 skús toho sexuológa a asi by som aj zmenila gynekologičku, lebo nie, nie je v poriadku ísť zo zápalu do zápalu...

silvusa123
autor
5. aug 2022

@bessie12 neviem už kde koho mám hľadať ,priateľ pozná pani ktorá sa zaoberá spevnenim panvového dna len keď mu poviem že tak teda chcem ísť ku nej tak mi povie že to sú ďalšie peniaze navyše ale ja ju nepoznám ..neviem kto to je nemám ako zohnať kontakt na ňu keď ju pozná iba on

majka176
5. aug 2022

Ahoj, ja som to mala podobne, zo začiatku, tiež som len trpela, našťastie môj už terajší manžel bol chápavý a skúšali sme rôzne spôsoby aby to nebolelo, dokonca sme používali aj lubrikačný gél, vtedy to išlo ľahšie. Teraz po dvoch pôrodoch sa to už zmenilo🙂
Skúste to s tým lubrikantom, možno to nebude až také bolestivé 🙂

katkazuz
5. aug 2022

@silvusa123
Prelieči sa aj partner? keď mávaš opakované zápaly je dobre preliecit aj partnera. Možno sa ti to aj preto tak často vracia 😊

pragmaticka
5. aug 2022

To ze ta to boli nie je normálne!!! Určite by som hľadala príčinu. Nemá ho veľmi velky/hrubý??? Nepriraza veľmi??Predohra?
Navrhujem veľa lubrikantu, jemnejšie prirazanie. Ak samotný akt trvá dlhšie, opäť lubrikant..Mas len 21 rokov. Sex je pôžitok!!! Ja sa mu nečudujem. Mladý chalan chce sex a nie babu co plače a vyhovára sa.

Pripadne vyhľadať pomoc sexuológa!
Ak ti na tom chalanovi záleží tak musíš tvoj problém začať riešiť a nie očakávať od neho celibát!!

Doktora by som určite vymenila! Alebo minimálne navštívila i iného pre druhý názor!!

mimi3008
5. aug 2022

@silvusa123 vy mate spolocnu kasu, ze ho trapi, kolko to stoji?

silvusa123
autor
5. aug 2022

@katkazuz priateľ je už dávno preliečeny

sundew
5. aug 2022

@silvusa123 ked mas zapal alebo mykózou lieči sa aj partner?lebo ak nie tak to je cele zbytocne!prenasa vsetko stale na tebA

sundew
5. aug 2022

@silvusa123 davno nedávno ked sa liečis ty musi aj on!

pininka1
5. aug 2022

Suhlasim ze to nebude tou maternicou, aj ja ju mam obratenu a nikdy nebol problem. Skor je to psychika. Ty sa uz podvedome bojis, ze to bude boliet, nevies s uvolnit. Suhlasim ze s tebou asi dlho nevydrzi, nejde tu o to ze je sebec, ale proste je to velmi dolezita sucast vztahu. A ja teda by som za tym rozhodne isla a skusala vsetko mozne, lebo prezit takto cely zivot, no neviem