Nerozumiem mužom

1. jún 2022

Asi potrebujem čítať nezainteresovaný názor…
Stretavali sme sa asi rok, boli skoro v dennom kontakte, ked to z nicoho nic v lete ukoncil, prislo mo to extrembe emocne a urychlene rozhodnutie ale akceptovala som, 10 mesiacov sme neboli v kontakte kym mi neprekoplo a nezagratulovala som mu k narodeninam, podakoval necakal to prekvapila som ho. potom nic.
po 3 tyzdnoch som sa znova ozvala ako sa ma, sama si neviem vysvetlit preco. odpisal ze ho moja sprava velmi milo prekvapila a velmi potesila, ze to necakal, ze sa musi priznat ze casto si na mna spomenie a vzdy ked vidi auto ake mam ja pozera ci ma nestretne…
a teraz babo rad, je to normalne? hladam nieco co tam nie je?
ak vam na niekom nezalezi nemyslite na nho, CASTO, nedufate, ze ho stretnete a hlavne mu to nepoviete v 6tej sprave…o tom, ako vela to bude ked usudil ze casto, sa bavit nebudeme…

tinkavvv
1. jún 2022

Ak by bol zaujem, ozval by sa. Nepis mu a pusti z hlavy.

tosomja
1. jún 2022

Podľa mna si domýšľaš čo nie je. Zaspomínal keď si sa mu pripomenula. Medzitým spoznal iné, na ktoré tiež spomína.

travelllerka
1. jún 2022

Hľadáš to, čo tam nie je. Ja mam to iste, keď vidím auto, alebo niečo co mi pripomína niekoho, s kým som randila, tiež by som sa potešila, keby ich uvidím, som proste extrovert. A to som šťastné vydatá.

ailiba
1. jún 2022

Vsak ste sa nerozisli v zlom, preco by na teba nemohol v dobrom spominat? Kasli na neho... On svoj postoj vyjadril tym, ze sa s tebou rozisiel.

andrea78
1. jún 2022

Podsuvas sa mu, tak preco by to nevyuzil , smeruje to ku tomu. Potom Ta zase odkopne. Treba Ti to? Naco mu vypisujes? Keby zaujem mal, tak sa ozve sam. Po tom narodeninovom priani urcite, nadviazal by. Hladas co tam nie je, nema naozaj zaujem, konal by inak.

autor
1. jún 2022

@andrea78 nikomu sa nepodsuvam vyzeralo by to uplne inak...

andrea78
1. jún 2022

Chcela si cudzi nazor, napisala som ho😉. Ine za tym nehladaj. Kazdy clovek je iny, kazdy ma hranice inde, vnimame odlisne.
Vela stastia, nech to dopadne ako si zelas ❤️

viestta
1. jún 2022

Nečítala som celé, ale za seba ti napíšem, že ani ja im nerozumiem.

autor
1. jún 2022

@andrea78 nazor je uplne v pohode len to vnucovanie je nieco co zasadne odmietam lebo to nerobim ani teraz ani nikdy, len ma uprimne zaujimalo ako sa ma, bol sucastou mojho zivota...

autor
1. jún 2022

@viestta a oni si rozumeju? lebo tiez mam pocit, ze nie, ani sami sebe

viestta
1. jún 2022

A ty si rozumieš?

mandzula
1. jún 2022

Podla mna si len nechces priznat, ze sa mu pripominas akoze zaujmom, ako sa ma...

konikkon
1. jún 2022

Chcel byť len zdvorilý. Už ho nechaj tak.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estrella5
1. jún 2022

Nerozumiem im ani ja 🙈 A prečo sa mu ty ozývaš? V prvom rade by som si odpovedala na toto.

wig
1. jún 2022

Samozrejme, že ani muži si nerozumejú, presne ako ženy! 😀 Vždy je niekto, kto ľúbi viac a v takýchto prípadoch ťahá za kratší koniec. Myslím, že sa úprimne potešil, že si sa ozvala...ale už je to pre neho asi minulosť...

vilma7
1. jún 2022

V dobrom ste sa rozišli, tak slušne odpíše a asi napíše to, čo by si chcela počuť.
Keby má záujem, vie kde ťa má hľadať. Záujem tam žiaľ nie je, treba to brať ako fakt a zmieriť sa s tým.

marseillefan
1. jún 2022

Nič to neznamená, len si potrebuje trošku pomasírovať ego... keď zistí, že ťa môže mať, stratí znova záujem...

zorkahorka
1. jún 2022

Chcel byt mily. Preco sa mu bobec ozyvas?

ivana11155
1. jún 2022

Moc to analyzujes. Keby si sa neozvala, on sa neozve. Takže až tak veľmi ne teba nemyslí.

aandrea9
1. jún 2022

Ja zas nerozumiem tvojmu konaniu. Nájdi si iný objekt a bacha na prekopnutia. Vidíš, čo vidieť chceš.

zuzanazu85
1. jún 2022

Páni majú pravdu . Masíruje si ego a v niečom mu nesedis ,ináč by sa ozval prvý,alebo našiel čosi iné a jeho záujem je inde . Nepíš mu,neponižuj sa.

0silvia0
2. jún 2022

Dobre, uprimny zaujem si uz prejavila. Zistila si, ze sa ma dobre aj bez teba. Zaujem neprejavil, bez si po svojom. Bodka.

amiaja
2. jún 2022

Ak by mal zaujem rozvinie konverzaciu uz po tej gratulacii.
Kasli na neho, nevypisuj mu.

jaskolka
2. jún 2022

Záujem nemá. Je len slušný, a je normálne, keď si človek spomenie na druhú osobu, keď sa mu ta pripomenie.
Keby mal záujem, tak tu napíše aj sam, debatujete.To očividne nie je čiže zbytočne si to neidealizuj a nestavaj vzdušné zámky.
Mne tiež párkrát ex napísal, že ako sa mam, čo nové. Slušne som mu odpísala pár slov a to bolo všetko.

nestastna21
2. jún 2022

Nechce ta. Nepíš mu.

mamkalentedkova
2. jún 2022

Áno ,ako píšu baby ..ak by mal záujem ,ozavl by sa už dávno skôr a sypal si popol na hlavu ,že akú chybu urobil a bla bla bla ..ty si sa ozvala ,on slušne odpísal ..možno také zadné dvierka keď mu bude niekedy smutno ...tak tá troška ponatahovala,že pozerá,či tá nestretne ,keď vidí auto ..ale nič viac určite .

danica2711
2. jún 2022

prepáč, ale ty si vtierka a on je len zdvorilý. Ak budeš pokračovať, možno už ani zdvorilý nebude

jana_eyre_2
2. jún 2022

Na to čo by písal ako často si na teba spomenie by som odpísala niečo ustipacne a už by som sa neozvala.. keď ma muž ozajstný záujem, tak sa ozve sam a nie že spomína keď vidí auto..

simca06022011
2. jún 2022

A co mal urobit? Nepodakovat? Neodpisat?Alebo ta rovno poslat do teplych krajin? Rozisli ste sa, neries, necakaj nic. Nemyslim ze on cokolvek rieši atd. Proste napísala si, odpísal.