Nepáči sa mi partnerov hlas

4. júl 2023

Čo by ste robili keby sa vám nepáčil partnerov hlas?

obleckodogymu
4. júl 2023

Asi by nebol mojím partnerom...keby mi má jeho hlas vadiť tak asi by som s takým človekom nedokázala dlhodobo fungovať 🤷

jessx
4. júl 2023

A predtým než sa stal partnerom ti hlas nevadil ?😊

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
4. júl 2023

Čo znamená nepáčil? Je to v zmysle, že si si vysnívala chlapa so sexi hlbokým hlasom a tvoj partner ho taký nemá alebo ti jeho hlas vyslovene vadí a je ti neprijemný? .... ja poznám iba jedného človeka, ktorého hlas mi naozaj vadí, ale to je tak nejak spojené s celou osobnosťou, čiže si to asi ani neviem predstaviť, no za mňa je to jedna z málo podstatných až nepodstatných vecí... a ak to prišlo zrazu, treba nájsť čo ti skutočne vadí....

autor
4. júl 2023

@sheila121 nejako som myslela,že to prekusnem

autor
4. júl 2023

a zvyknem si

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macekovam
4. júl 2023

@sheila121 podľa mňa tenký...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. júl 2023

@sheila121 tenký ano 🙃

jessx
4. júl 2023

Raz som bola vonku s jedným chlapom ktorý mal taký hlas aký som ešte asi nepočula na dospelom chlapovi 😃 bolo to uplne antisexy ale nepáčil sa mi ani inými vecami bolo to kamarátske stretnutie a hneď som vedela že iné by ani nemohlo byt 😃hádam to nebol ten tvoj 😂 ale chcem tým povedať keby ma zaujal svojou charizmou a celkovo niečim ten hlas by mi až tak asi nevadil, na každom sa vždy nájde nieco čo nie je dokonale

zanka777
5. júl 2023

Nebola by som s ním neexistuje.... Ale fakt u mňa je hlas veľmi veľmi až veľmi dôležitý záujme ma v prvom rade ako sa muž vyjadruje čo z neho vyžaruje a potom hlas....to sú dve top veci pre mňa

stanulienkat
5. júl 2023

To je zaujímavé, že všetky by ste sa s ním rozišli. Keď som napíše tučná, neupravená baba, že manžel si jej dovolil pripomenúť, že má so sebou niečo robiť, tak všetky tu toho manžela hejtujete, že čo si dovoľuje. Tento chlapík možno nemá iné vaznejsie chyby okrem hlasu a všetkej radite rozchod. Cudneeeee.🤔

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macekovam
5. júl 2023

Ale s tým už nič nenarobí... Co ma robiť? Cim ta zaujal? Véd zasa hlas nie je všetko...