Nepáč sa mi môj vlastný manžel

16. apr 2024

Baby, mozno sa chcem len vyzalovat alebo ja uz neviem... Mam problem s tym, ze sa mi nepaci vlastny manzel 🙈 Milujem ho nadovsetko, je to najlepsi chlap. Ale strasne pribral uz XY rokov dozadu a proste mne sa to nepaci. On to vie, uz parkrat bol aj na diete, aj cvicil.. ale ta jeho strava.. ked mu ja nenachystam nieco zdravsie, tak proste koniec. Nema zmysel ze si raz za sto rokov zacvici, ked sa potom zasa vyje hovadin. Povedala som mu ze mi to vadi, ale zase v tomto som ja taka, ze mu nechcem ublizit, ved keby on mne take cosi povedal, tak by ma to strasne zranilo. Lenze ja sa cely zivot udrziavam vo forme, cvicim denne, stravujem sa zdravo, takze proste fakt sa mi nepaci. Som z toho smutna, nastvana na seba ze co som taka povrchna, nastvana na neho ze sa nesnazi... pred detmi sme spolu chodili cvicit obaja, teraz ten cas nie je, resp mame ho ale cvicime len doma po veceroch (vyznelo to dvojzmyselne, ale chapeme sa :D )

Tak uz neviem ako z toho von. Ja viem ze najdolezitejsie je dobre srdce, ktore teda on fakt ma. ale zase pre mna je dolezity vzhlad. jemu je to asi jedno.

neukamenujte ma

gribka1
16. apr 2024

Tak jeho stravovanie si vezmi do rúk. Nech sa tiež stravuje zdravšie. A cvičte spolu. Povedz mu, že chceš, aby bol zdravý, lebo nadváha prináša riziká. Že sa o neho bojíš. Aspoň ho naštartuj.

madeincssr
16. apr 2024

Jeho to, predpokladam, trapi tiez, ale nie kazdy ma taku pevnu volu (ako ty), dokaze prekonat seba sameho. Keby si mu v tomto nejako dokazala byt oporou. Len zatial neviem ako.

michaela567y
16. apr 2024

Ja si myslim, že jedine čo ho motivuje, je tvoja úprimnosť. Proste mu narovinu povedz, že pribral a že sa ti to nepaci. Čo ho môže viac motivovať ako to, aby priťahoval vlastnú zenu?

fido69
16. apr 2024

Koľko má rokov? To nie je len obezita, ale aj nápor na srdce, žalúdok, pečeň, črevá, kĺby,... na celé telo. Koleduje si o predčasné úmrtie?

bluka2
16. apr 2024

Povedz mu to citlivo. Milujem ta nadovšetko, si ten najlepší chlap, akého som si mohla želať. Trochu si robím starosti o tvoje zdravie. Ľudia s obvodom pasu viac než 80 cm majú x-krát vacsie riziko toho a toho, podľa toho, čo je jeho najväčší problém a aké dôsledky už začínajú byt viditeľne na zdraví. Rada by som, keby si tu bol čo najdlhšie. Poďme zmeniť to a to. A vymyslí niečo, čo je splniteľné. Malé zmeny. Od zajtra dávame 8000 krokov 3x v týždni alebo niečo, čo na neho sedí a čo ma šancu udržať

vanilkovazmrzka
16. apr 2024

Ja ta chapem. A neviem ci sa to da povedat citlivo…

alazala
16. apr 2024

No to nie je o tom, že sa ti len nepáči. Hlavne ide o jeho zdravie. Obezita je vysoko riziková pre kopu ochorení. Otvorene sa s ním o tom porozprávaj, nech to rieši, kým nie je neskoro .

walentina7
16. apr 2024

Aspoň všetci vedia, že dobre varíš.

thereisabear
16. apr 2024

Skús to viac na zdravie obrátiť.

thirstymonk
17. apr 2024

Jemu zalezi na tom ako vyzeras? Lebo ak hej, tak potom je len normalne, ze aj ty chces mat doma sexosa a nie tlustoprda. Rozumny muz si to uvedomi a zacne nieco robit. 😉 my muzi standardne taketo narazky na vahu neberieme nejako extra tragicky, takze nemusis sa bat, ze by ho to ranilo alebo co 🙂

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
17. apr 2024

povedz že ak ešte o niečo priberie tak si neuvidí na penis alebo že s nadváhou sa mu opticky zmenšuje 😜 ale povedz mu to s kamennou tvárou po sexe, to by mohlo zabrať

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milos81
17. apr 2024

@jozko_z_lesa ale ak sexujú každý deň, bude ho to motivovať skôr k priberaniu 😂

ericka2503
18. apr 2024

Je skvele,ze ti zalezi na manzelovej postave, váhe,je to dolezite pre jeho zdravie.Urcite sa posnaz mu pomoct,aby schudol,motivuj ho svojou laskou,bud mu oporou a skus zmenit jeho stravovacie navyky a pridaj kludne spolocne pohybove aktivity.
Niektorí ludia sa miluju takí,aki sú,v kazdom životnom obdobi,so vsetkym,co to prinasa,fyzicky.
Ja si myslim,ze život zeny je aj v telesnych zmenach ovela zlozitejsi a tazsi,jedneho dna sa moze karta obrátiť a mozes to byt ty,napriek snahe zit zdravo,cvicit a pod.,kto zacne priberať a nepojde to za ten svet dolu,k tomu sa pridajú nalady a tym sa to este zhorsi a cela snaha schudnut, bude viac menej zbytočná.Vo vela pripadoch to tak je.A ja Ti prajem,aby to Tvoj muz prijal, podporoval ta a pacila si sa mu aj taka,ak sa ti to teda tak stane,pocas klimakteria.Prajem Ti,aby si mala stale dobru postavu,aby si sa manzelovi vždy pacila.Muzi sa radi obzru za peknou zenou,aj vo vyssom veku,kedy uz ta ich ma vrasky,kila naviac a pod..Ale aj ta najkrajsia zena,so skvelou postavou,ale zlym srdcom,ci prazdnou hlavou,žiadneho dlho zaujimat nebude.
Moj oblubeny citat na zaver:
"Ženský starnou otresne.
No jó, mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. Ale pak najednou… zdechnou.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty/263540-vera-chytilova...

autor
18. apr 2024

@zuzanka.zuzu to asi nie 😁 Takto by som mu to urcite nepovedala

fido69
18. apr 2024

Jedine liečba šokom. Ver mi na muža nič iné nezaberie. Do poslednej chvíle bude dúfať, že to brucho spľasne nejak samo. Respektíve ti povie, že aj ostatní chlapi majú brucho... 😉

minenkak
18. apr 2024

Môj keď hľadá niečo sladké,tak mu vždy poviem nech sa pozrie dole,či si vidí vtáka,tak to sladké vráti,ale on zas dva mesiace iba ležal

fido69
18. apr 2024

@minenkak Niekedy musí byť človek hnusný, aby pomohol. A chlapi sú citlivý len na svoje ego a vtáka. 😉

minenkak
18. apr 2024

@fido69 ako každý človek,ego je sviňa a ja mám tu smolu , že môj chlap má strašne malé ego,on vie,že s prasatom tučným nebudem mať sex

autor
24. apr 2024

@minenkak 😀 Chudák. Ale ked to zaberá a ked sa nejako extra neurazi, tak dobre. Uz som to muzovi povedala. teda nie takto :D Ale neviem no.. asi len zobral na vedomie. tak asi aj toto vyskusam

mmoni89
24. apr 2024

@minenkak drsne 🤣

mmoni89
24. apr 2024

Asi len uprimne povedat ze si ti tak nepaci,ked ho nedokaze motivovat nic ine