Nemôžem dosiahnuť orgazmus

18. okt 2020

Ahojte je to taká citlivá téma ale chcem sa uistiť že buď nesom sama alebo či nemáte nejaké triky. Proste pri normálnom vaginálnom sexe nemôžem dosiahnuť orgazmus. Už aj na mňa to ide a nič. Alebo na partnera to už príde. Snaží sa aj on to oddialiť ale asi mne to trva o dosť dlhšie. Skúšali sme aj vankúš od zadok, všetko asi už. A stále nič. som z toho trochu smutka keďže by som chcela aby sme spolu to zažili. Ďakujem 🙂

falbala132
18. okt 2020

ak ta ukludni, ani ja ho nezazivam. a ani to nejako neriesim, budme rady ze klitorialny mame 😉

goodidea
18. okt 2020

Máloktorá žena vraj dosiahne vaginálny predsa len vy ženy máte ten najvyšší bod vzrušenia inde

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
19. okt 2020

Skus polohu na “konika” ty hore., a mohlo by pomoct mat predohru 20-30minut nie ze sup Ideme na to. A xA

marseillefan
19. okt 2020

Je to celkom bežná vec, ale dá sa tomu pomôcť... jednak je tu poloha, že ty hore a vieš si to celé regulovať, alebo môže partner použiť taký ten krúžok na penis (vibračný, ale možno ani nemusí vibrovať, stačí ak bude mať tvar vhodný na masáž klitorisu). Alebo tretia možnosť je, že ty alebo partner ti bude dráždiť klitoris... týmto veciam sa treba proste prispôsobiť.