Nemám libido

14. jún 2022

Ahojte mám priateľa ktorý má s predošlého dlhoročného vzťahu 4 detí -2dospele a 2-13,14 a so mnou má 5 ktoré má vyše roka..Od narodenia nášho syna vôbec nemám chuť na sex ,nejak raz za mesiac sa premôžem a to je asi tak všetko.. Neviem či to nieje aj tým že mi po narodení syna opadla naivita a paska z očí pretože mi zrazu už začala vadiť aj jeho minulosť, Neviem teraz čo mám spraviť či sa s ním rozísť ale sa posnažiť o stratenú vášeň atď..

nurielka
14. jún 2022

Tak vo vzťahu sa treba snažiť aj z jednej aj z druhej strany, ísť niekam na večeru, na akých základoch ste začali stavať tam treba začať..čo sa sexu týka sexuológa alebo sú rôzne kvapky alebo lieky na podporu libida. Inak žena máš riadnu kuráž dať sa dokopy s mužom čo má pred tebou 4 deti. Iné fukoty.😃👍

autor
14. jún 2022

@nurielka Deti navštevuje 2 x za mesiac a aj keď prídu sem tak sa stále iba nudia,na výlety nechcú chodiť pretože sú domasedi

stanulienkat
14. jún 2022

Ty si sem uz pisala, ze? Ste vhupli do vztahu asi aj dost neuvazene.

autor
14. jún 2022

@stanulienkat Áno do tejto skupiny

liljana
14. jún 2022

To je v poslednom case celkom caste, ze par ma dieta 1-2 roky a partner zacne liezt na nervy ako nadbytocny a zacne na nom vsetko vadit. 🙂

cubo2
14. jún 2022

@liljana to znie ako z nejakej evolučnej teórie, také pocity, že "dieťa mi už splodil, misia splnená, teraz mi je už nanič, tak nech vypadne a nezavadzia" 😅

mareri
29. jún 2022

deti k starkym a ty si daj afrodiziaka a uvidiš,že to pomože. Držím palce