Nemal by mať na mňa častejšie chuť?

15. aug 2022

...Zoznámila som sa s jedným chlapom na zoznamke...
Ja mám 26 a on 33.. ..
Sme z iných miest, preto sa stretávame menej, ale ja sa kvôli práci sťahujem do jeho mesta.
...už sme sa stretli aj tak, že sme navzájom prespali u seba.....a tu je problém, že si super rozumieme po všetkých strankach, aj sex je super, ale keď som uňho 4 dni prespala, sex bol len 1x. Potom sme spolu boli týždeň a zase len 1x. Bol dosť nachladeny, vraj vtedy nemá chuť.
....rozprávala som sa s ním o tom, či ho pritahujem, vraj ano. No nemal by to chcieť častejšie keď je už zrely? Videli sme sa spolu 4x po viac dní a sex bol len 2x...
....Čo sa týka bozkov, dotykov, to všetko je intenzívne z jeho strany,.. Ale sex akoby unho nebol zatiaľ priorita, keď sa ešte len spoznávame, hoci ja naňho chuť mám. Mám počkať, či sa to zmení, keď sa zalubi? A keď sa viac spoznáme?? V bývalom vzťahu to chcel priateľ aj 2x za deň.... Ale je pravda, že keď sme sa spoznávali, tá frekvencia taká častá nebola...

viestta
15. aug 2022

No keď už spávate spolu, hádam už je dostatočne zaľúbený, a hádam aj ty.
Ináč neviem poradiť, možno ma menší sexuálny apetít. Možno naozaj mal problém, možné je kadečo. Skus byt iniciatíva, môže čakať práve na to.

elizabet173
15. aug 2022

aj muž môže mať menší sexuálny apetít, to nemusí ale vôbec znamenať, že do teba nie je zamilovaný. Jeden by mal chuť dva krát denne, iný dva krát za týždeň, ďalší dva krát za mesiac, každý muž to má ináč

marseillefan
16. aug 2022

V budúcnosti nebude chcieť viac sex...v tom najlepšom prípade to bude rovnako, v tom horšom to bude ešte menej ako doteraz... ale určite nie viac. Buď si zvykaj, alebo hľadaj ďalej...

aneta129
16. aug 2022

Haha to je ten vek 33 😂😂😂 jim sa nechce v tom veku ale potom dostane o 2 roky zas smak 😂😂😂