Neklape nám to v posteli. Čo mám robiť?

17. jan 2022

Ahojte prosím po predu nepíšte mi nenávistné odpovede chcem slušnú radu mám priateľa dva roky máme spolu 8 mesačnú dcéru zo začiatku vzťahu nám to klapalo v posteli zdalo sa byť všetko fajn len poslednú dobu sa to už nedá... On chce stále tú istú polohu zo zadu nie lebo tak sa mu to nepáči hen tak nie keď chcem praktikovat orál ani to nie lebo sa mu to nepáči my nemáme vôbec žiadnu predohru lebo on proste nechce snažila som sa snim komunikovať vždy to skončí hádkou a ja len plačem včera keď som mu povedala že či by som mu to mohla urobiť orálne tak že nie lebo on ma radšej sex a vždy len na mne nijak inak nepáči sa mu ani tvrdší sex proste nevieme si v ničom sadnúť on najradšej len na mne a to je všetko bez predohry nič keď si chcem kupovať pekné spodné prádlo tak povie načo však aj tak budeš nahá ja už nevládzem z tohto veď sa vôbec necítim uspokojená je dobrý otec aj super chlap starostlivý len už neviem čo mám robiť komunikovala som snim ale márne čo mám robiť mám pocit že takto nám to dlho nevydrží on mi ani neopvie si pekná snažím sa starať o seba kôli nemu aby som sa mu páčila ale on to nevidí ani mi nikdy nič také šteklivé nepovie pri sexe to chápem ale proste aby ste pochopili že vôbec nič z jeho strany nejde... 😭😭😭

sima338
17. jan 2022

to sa na teba len tak zvalí a máte jednu polohu celý čas? len tak bez ničoho, len tak máte sex? no neviem, to od začiatku tak fungujete? Jemu nevadí, že sa pre to tak trápiš?

autor
17. jan 2022

@sima338 áno len tak proste ☹️ nevadí mu to zjavne

fednaja
17. jan 2022

Sa čudujem že ako pre chlapa je to takto ok, to je divné nie?

autor
17. jan 2022

@fednaja je veľmi sama tomu nechápem on je prvý chlap s ktorým niečo takéto zažívam proste zo začiatku ešte chcel skúšať ale potom už nie

sima338
17. jan 2022

veľmi zvláštne :(( a hlavne to, že ho to netrápi a stačí mu tak. Za mňa divné, že nechce ani orálne od teba uspokojiť, proste záujem o jednu jedinú polohu je až divný

greywolf
17. jan 2022

1) otazka je co by on napisal. Tvoj pohlad je subjektivny. Predpokladajme ze pises pravdu. Takze 2) nepoznam muza co nema rad oral 3) nepoznam muza ktory nema rad pekne spodne pradlo 4) nepoznam muza ktory ma rad len misionara. 5) bud je teply prip. bisexual, alebo ma inu a s Tebou ho to nebavi. Prepac ale napisal som ako to vidim Ako muz.

katkati
17. jan 2022

Žiaľ, aj takíto chlapi sú. On sa nezmení. Aj keď ho nejakým spôsobom donútiš možno ešte k jednej polohe, no v podstate to bude stále o tom istom. Lebo on nevie ani nikdy vedieť nebude čo má robiť a čo žena potrebuje.

erika_230
17. jan 2022

A pocas tych dvoch rokov bolo vsetko ok?

kiki68
17. jan 2022

Poviem to rovno, pustit ho k vode. Sexualna cast partnerstva je aj po rokoch velmi dolezita. Ked tam nie je zaujem z jeho strany o nejaku zmenu, kompromis, tak je to vopred bez sance. Keby ma zaujem a nieco prisposobi, tak to ma buducnost. Takto to bude len trapenie. Predstav si, ze po 10,15 rokoch budes mat stale len toto. Pokial teda nebudes hladat na tajnasa riesenia inde. A to ja som taka, ze radsej z kratkej cesty ako robit mozno potom veci zo zufalstva.

kiki68
17. jan 2022

@greywolf tiez ma toto napadlo popravde. Ze tam nieco bude specificke. Lebo jediny chlap, o ktorom som vedela, ze nema rad taketo veci bol naozaj divny a obracal to na vieru. Kamoska sa s nim rozisla, on si potom vzal nejaku vzdialenu sesternicu. Proste s nim nieco nebolo v poriadku.

h2
17. jan 2022

Tak počkaj, len pre poriadok: Ty ponúkneš chlapovi, že mu urobíš orál a on odmietne? To taký aj existuje?

sima338
17. jan 2022

@h2 Tiež som sa čudovala :Dddd

michaela789
17. jan 2022

@h2 tiež nechápem, tu to bude o niečom inom, nie o sexe. Aj keby mala žena 6 rúk a 8 očí, tak si neviem predstaviť nejakého, čo by fajke povedal nie 🤷‍♀️

sarkan333
17. jan 2022

Bez predohry by si u mňa nevrzol. 🙂

cubo2
17. jan 2022

@kiki68 pusti ho k vode? Aj keď má s ním 8 mesačnú dcérku?

simona92101
17. jan 2022

Cize on je taky egoista ze pride,vyzlecie a supne ho nasucho len tak?skus mu urobit to iste s vibratorom,stiahni trenky a sup ho tam bez pripravy a predohry,a ked bude mat reci tak pivedz ze presne rovnako sa ty tak citis..

michaela789
17. jan 2022

@simona92101 asi tak 😂 ale myslím, že to by sa mu nepáčilo ani s prípravou a na mokro, veru 😅 katastrofálny prístup.

petravelasova
17. jan 2022

Ešte by som nehadzala flintu do zita.Ak ta stále ľúbi a chce byť s tebou,tak možno potrebuje len nejako nakopnúť😉..skus mu počas dňa keď je v práci poslať nejaku šteklivu spravu,alebo mms.Spodne prádlo si kup ale nediskutuj s nim o tom predtým,jednoducho si ho kúp a večer ho prekvap..skus začať predohru masazou,pri sviečkach a hudbe,,alebo navrhni rande,daj si pekne šaty a počas večere mu napíš že nemáš nohavicky😁😁niekedy chlapi potrebujú takto nakopnúť,a možno si vezme príklad a začne prekvapovat aj on teba..a keď ani toto nezaberie tak je to v čudu🙄🙄

miricka77
17. jan 2022

Veru su taki chlapi,co to nemaju radi a ano,je to divne.V robote sme sa bavili nieco o sexe,srandicky,a ze oral,a kolega sa zacal striasat,ze on to nema rad,ked mu to zena robi.Tak mu vravim,ze teda aspon on jej,ci urobi,a on ze fuuuuuj.Tak reku,to mate velmi biedny sexualny zivot.A on na to,ze ale duchovny zivot maju bohaty.Su to tridsiatnici,bezdetni,ateisti.

simsalabim
17. jan 2022

@greywolf moj manzel spodne pradlo nevnima a vzdy mu bolo uplne jedno, co nosim... najradsej je, ked ho nemam...ale vacsinou to je tak, ako pises.

miadi
17. jan 2022

Asi nechce oral aby nemusel on tebe robit. Navrhni mu zacat inymi polohami a skoncite tou jeho .. pradlo si kup ake chces Ved nepotrebujes jeho dovolenie. Je egoista a chce Ta uplne submisivnu nepozera na tvoje potreby.

janulicka24
17. jan 2022

Akoze preco by si sa mu mala zakazdym prisposobit, ved to by malo byt o tom, co sa vam paci obom. Skus mu povedat, ze tebe sa zase to nepaci, ze teda skusite spolu nieco ine.

alzbeta311
17. jan 2022

@erika_230 akych 2 rokov? 😂 Su spolu 2 roky, z toho 9 mesiacov bola tehotna a 8 mesiacov ma dieta..takze po cca 6 mesiacoch isli do dieťaťa, potom uz bola tehotna, kto vie ako vyzerá po porode ci aj tam to nieco nenarusilo z chlapovej stranky atd atd

autor
17. jan 2022

@alzbeta311 milá pani po pôrode vyzerám dobre kľudne pošlem fotku áno pribrala som ale cvičím veľa a nejsom tlsta mám len rit nič viac a starám sa o seba snažím sa jak môžem keď je voľný čas idem cvičiť držím diétu páčil sa mu na žene piercing tak som si ho dala teraz hovoril aké pekné je keď má žena veľké pery tak si idem dať napichat pery páčia sa mu kerky čo sa páči aj mne idem si ich dať len aby proste bol somnou spokojný aby som sa mu páčila ja už neviem čo viac mám akoze pre neho urobiť

alzbeta311
17. jan 2022

@autorka ja nevravim ze si tucna alebo nic urazajuce na tvoju osobu mam male dieta, viem ako sa dokaze zenska postava zmenit, ja vravim o tom aky sexuálny zivot ste mali ked ste spolu 2 r z toho 9m tehotna a 8m mala.. a to co robis kvoli chlapovi by som teda urcite nerobila.. tebe sa pacia vyholene hlavy tak si vyholi hlavu? Tebe sa pacia nabuchany tak zacne cvicit a sypat? Bud sama sebou, sadnite si vecer spolu ked zaspi dieta, otvorte si pohar vina aby bol otvorenejsi a uprimnejsi.. a spusti nanho co sa ti nepaci, co by si chcrla zmenit.. my na mk nevidime do vasej spalne, ake je to terax, ale to bolo pref tym, vsetko je o komunikacii.. ver mi presla som si tym tiez

miadi
17. jan 2022

Tvoja tuzba zapacit sa mu je chora. Ty sa mas pacit sama sebe. Skoncis potetovana napichane pery silikon a on raz bude minulost ale vsetky tie upravy tvojho tela uplne zbytocne.,ti ostanu.

anita6666
17. jan 2022

Skor,než si dáš napichat gambu, skontroluj stav tvojho chrupu a mozgovej kapacity.

autor
17. jan 2022

@anita6666 takto sa môžete baviť doma zo svojim mužom a stav môjho chrupu je dobrý možno ten váš je dosť zlý preto ste zakomplexovana že musíte takto urážať ľudí a nepíšte tu nič nejsom na vás zvedavá

miadi
17. jan 2022

Dost ti zdupal sebavedomie. Jemu sa paci piercing na nejakej zene ( alebo skor Ta žena) a ty letis a das si ho. Tak chvilku nemaj sex ked je to len jeho stylom Mozno ked mu budes vzacna zrazu sa bude dat aj v inej polohe. Skor sa zameraj na to co sa paci tebe co chces ty. Trochu ho vypusti z hlavy a Bud menej po ruke.

h2
17. jan 2022

Tak teraz mi zasvietila kontrolka. Páči sa mu pírsing, Ty si ho dáš. Páčia sa mu veľké pery, Ty plánuješ zväčšenie. Chce kerky? Ani to nie je problém. Nech by si čokoľvek robila, nikdy mu nevyhovieš, nikdy nebude spokojný. Bude si vymýšľať stále nové a nové veci. Nie preto, že sa mu páčia, ale preto, že Ty skáčeš, ako on píska. A okrem toho Ti týmto podsúva, že to, že máte mizerný sexuálny život, je Tvoja vina, lebo sa mu nesnažíš zapáčiť (rozumej: ešte si nestihla splniť všetky jeho požiadavky, ktoré ale nesplníš nikdy, lebo stále prichádzajú nové).