Nejaví záujem. Čo mám robiť?

22. jan 2022

Ahojte. Chcela by som opýtať na váš názor keďže som sklamaná, nahnevaná.... PROSÍM HLAVNE BEZ BLBYCH REČÍ KTORÉ MI NEPOMÔŽU. Asi 2 roky dozadu som spoznala chlapca, rozumeli sme si všetko. Bohužiaľ, každý robíme chyby, bol odsúdený do väzenia. (nezabil nikoho) odsedel viac ako rok. Celý čas sme boli spolu v kontakte, chodila som mu na návštevy, každý deň mi volaval. Dá sa povedať, že sme planovali čo bude keď výjde. Jeho rodičia kumne chodili, ja zase k nim na víkend všetko bolo super. Celý čas som mu písala listy, stála pri ňom. No už je na slobode pár dní... Prišiel zamnou, všetko bolo v poriadku ale cim dalej nemá záujem. Mrzí ma to, že najprv sme si rozumeli, pomáhala som so všetkým, a on nejaví záujem o nič. Čo mám robiť? Mám mu dať čas, nech sa postaví na nohy alebo čo? Lebo bavila som sa sním o tom, napísal mi že potrebuje chvíľu čas nech spamätá, že je vonku. Ale osobne si myslím, že keby chcel, tak si čas nájde vždy... Nejsom naivná zas. Čo by ste robili na mojom mieste? Mám mu napísať tak končí naše kamarátstvo alebo ignorovať alebo ja uz fakt neviem... Nečakala som to, že ma takto odpíše zo života a jediná som stála pri ňom.... Prosím fakt rozumné názory....

tosomja
22. jan 2022

Stoj pri nom naďalej, ak chceš čakať. Možno nemá chuť teraz riešiť vzťahy. Potrebuje sa znova zaradiť do spoločnosti.

cyberk
22. jan 2022

Rok nie je velka doba. Ja by som ho nekontaktovala nasilu a nechala jeho, ak chce tak sa ozve aj sam.

martina1201
22. jan 2022

Vieš ono človek ktorý bol vo väzení sa musí zaradiť do spoločnosti. Nájsť si prácu. Bude sa stretávať s predsudkami voči ľuďom čo boli v base. Môže o sebe pochybovať či je pre teba dosť dobrý, či ti neublíži keď s tebou bude aj naďalej. Možno nepochybuje o tebe ale o sebe. Daj mu čas a správaj sa k nemu ako ku kamarátovi. Podporuj ho ak o to bude stáť, komunikuj s jeho rodičmi, pýtaj sa ich ako sa mu darí a tiež ako mu môžeš pomôcť. Ale nevnucuj sa mu.

karhu
22. jan 2022

ja mam pocit, ze si mu vyplnila volny cas kym bol v base, teraz ma uz ine moznosti, nechaj ho ist

dadulamamula
22. jan 2022

Nekontaktuj ho, počkaj si až ti zavolá on, ale hovorí sa večne by som nikdy nečakala. Ale zas tiež musíš byť trpezlivá, on sa musí adaptovať. A

zuzubb007
22. jan 2022

Neozyvat sa mu prva v ziadnom pripade ak ma zaujem bude on kontaktovat teba

martinajurkechova
22. jan 2022

Asi by som počkala pokiaľ sa v mojom živote neobjaví niekto kto ten záujem bude mať. Neviem no, tu ti asi neporadime. Niektoré vzťahy sú zabitý čas.

asia83
22. jan 2022

Vy ho dusíte, ste na neho príliš “hrrr”, príliš často chcete byť v kontakte, doslova ste otravná. Nechajte ho na pokoji, on sa potom ozve.

bennn
22. jan 2022

tak si od toho nič nesľubuj... a bud kamarátka... kamaratke to predsa nevadí... ti neprehovoria spolu aj cele roky...

charaka
24. jan 2022

dobre mu padlo, že si mu bola oporou... teraz ta uz nepotrebuje a asi vníma city voči tebe inak...

petkazamborska
24. jan 2022

mozno ti nechce byt na pritaz ze si potrebuje povybavovat veci a vrati sa,
ked si rozumeli s tebou aj jeho rodicia urcite to nie je take zeby sa na teba vykaslal teraz ...len sa mozno tak citi ze toto si potrebuje poriesit sam , daj mu priestor a uvidis sama, podla mna nie je to tak ze sa na teba vykaslal a ma ine moznosti atd ...potrebuje si podla na zistit veci co sa stalo ako na tom je s kamaratmi alebo tak ....a potom ked bude mat tieto veci zakladne pracu byvanie poriesene tak sa upokoji a budete spolu ...

konikmodry111
24. jan 2022

Ako dlho je von?Mne to príde že mal záujem lebo nemal inú možnosť, a teraz keď je vonku už ta nepotrebuje lebo ma aj iné možnosti

susminka
24. jan 2022

... a možno chce urobiť hrubú čiaru za chybnou minulosťou... a v nej si zostala i, žiaľ, ty ☹

ouwecka
24. jan 2022

Určite potrebuje cas,nema ziadne sebavedomie,musia sa munistalit hladiny testosterónu,zvyknut si ze nema tvrdy rezim ale slobodu.. musi nazbierat silu.. daj mi cas...tebe vela síl 😘

slovakboy
25. jan 2022

Možno si veľmi tlačila na neho. Neplánovala si mu život? Nevyžiadaná pomoc nemusí byt pre toho druhého vždy príjemná. Ono vy ste si rozumeli ako priatelia ale možno si uvedomil že ako partnerka by si mu riadila veľmi život. Neviem len si to myslím. Lebo len toto by mne vadilo ak by som bol v base a žena by ku mne chodila. Bol by som jej vďačný a chcel by som ju aj za ženu. Iba ak by sa mi nesnažila riadiť a plánovať život. Mal by si robiť to a budeš robiť tamto uvedie bude to fajn. To by som asi nemohol. Alebo tam stratil libido a nevie čo s tým. To sa vrati. To môže byt tiež veľmi pravdepodobne a nevie sa k tomu postaviť mysli si že je to nafurt. Ale nie je

miadi
25. jan 2022

Kazdy den ti volaval
Z basy lebo si bola jeho utecha jeho jedina hviezdicka ktora nanho svietila cakala. Drzala si ho nad vodou. Teraz je vonku mà slobodu obloha plna hviezd a ty mu len pripominas ten ritual dennu sucast basy. Ty mas teraz ticho trpezlivo cakat kym sa on aklimatizuje. Ak ti za to stoji vztah v ktorom ty viac davas ako dostavas.

autor
25. jan 2022

Aby som upresnila niektoré názory. Ja som nikomu nič neriadila... Nepisala som mu prvá, netlacila naňho.... Chápala som, že sa musí znovu zaradiť do života a bola som trpezlivá....