Neformálne rande s mladším mužom

3. jún 2022

Ahojte. Caka ma neformalne rande s mladsim muzom, spoznali sme sa na jednej akcii par mesiacov dozadu. Sme v kontakte, vidi moj fb a ja jeho, foto si tam nedavame, ani vzajomne neposielame. No a teraz mam z toho normalne stres, lebo uz som zazila, ze sa dotycni po rande neozvali (mladsi muzi). Ja si teda nepridem nejaka stara, viem sa s kazdym porozpravat, nenutim sa, neafektujem, povazujem sa za normalnu zensku, tak naozaj neviem, ci dnesni muzi okolo 30-40 maju problem so zenou +- ich veku. A stalo sa mi aj to, ze na rande sa jeden aj ohradil voci mne stylom, ze som "starsia". Este sme sa parkrat videli, no potom to slo dostratena (vyhovaral sa ze ma o dost podstatne starsiu vydatu milenku). Tak ja uz ozaj neviem... Ma vyznam na to stretko vobec ist? Je treba sa nejako speci tvarit/obliect, zakryt nejak vek? Vdaka za normalne odpovede 😀

barbora0308
3. jún 2022

Predpokladam, ze si je vedomi kolko mas rokov, tak by mu to nemalo prekazat 🤷. Ak by nemal zaujem, tak by ta na to rande asi nevolal. Vies ako sa hovori kym neskusis nevies 😊 mozno bude to rande super a mozno to bude cele zle a to bez ohladu na vas vek. Bud sama sebou a uvidis ako to dopadne, ak mas pochybnosti iba kvoli predchadzajucej zlej skusenosti, tak na to nemozes zakladat, ale ak mas pochybnosti lebo sa ti uz teraz nieco na nom nepozdava, tak to nema asi zmysel silit.

mirkava
3. jún 2022

Išla by som, bola by som sama sebou. Ak sa mu niečo nebude páčiť tak ma smolu. Ak sa ti on nebude páčiť tak znova ma smolu 😁😉. Jednoducho si uži večer a nerob si z toho hlavu... 😊

k0l0b3zka
3. jún 2022

Z rande nemas mat stres, ber to tak, ze ides spoznat noveho cloveka. Aj ked si nesadnete, aj ked si sadnete tak Ti ten clovek nieco do zivota da. Novy pohlad, nove nazory a to je cele. Ci to bude pokracovat alebo nie, nemozes priamo ovplyvnit, bud sama sebou a hotovo . Nebudete si sediet, tak casom pride druhy. Ziadna tragedia.

autor
3. jún 2022

Ani tak nejde o stres, skor sa uz ani netesim na rande, ked budem musiet riesit zasa odpoved na otazku, ktorej sa samozrejme nevyhnem ( on nepozna moj vek) - a kolko mas rokov? Doteraz som hovorila pravdu o veku, a asi sa moc to nestretlo s pochopenim 😀 Tak rozmyslam ze si par rokov uberiem, aby nebol vydeseny...
@k0l0b3zka

dadis
3. jún 2022

A ako vies, ze je mladsi, ked ste si nepovedali vek?

mirkava
3. jún 2022

Aby nebol vydeseny? Tak porom si vyberaj mužov v tvojom veku a nie mladších....

k0l0b3zka
3. jún 2022

Neuberaj si nic, klamat nie je pekne 🙂 A ked ste sa uz videli na akcii tak si sa mu zrejme pacila , neuvidite sa prvykrat.

veronikaszabova
3. jún 2022

A kolko mas rokov?

limoncino
3. jún 2022

Sorry, ale celá téma mi pripada tak, že si nám vlastne prišla povedať, že si stará raroha, ale vyzeráš tak dobre, že randis len s mladšími a tí potom zdupkaju keď Ťa vidia na dennom svetle lebo vlastne je ten vek dosť vidiet 🤷

spadnutaslivka
3. jún 2022

Ak ti ide o rande na jednu noc, tak je jedno, že si uberieš pár rokov. Ak ale hľadáš vzťah, tak je to riadne krátkozraký plán... Najprv povieš, že máš 42 a po pár mesiacoch ho pozveš na oslavu na svoju 50-ku? Ako ti má chlap veriť, keď klameš v takej blbosti, ako je vek?

vilma7
4. jún 2022

Tak na tvojom mieste sa cítim asi rovnako, keďže si mu buď veď zatajila, alebo nepovedala (ty vieš koľko má on). By mi prišlo férové mu to oznámiť ešte pred rande, aby vedel, či nám vôbec ísť alebo nie.

danica2711
4. jún 2022

Booože... tak randi s rovesníkmi alebo staršími a máš problém vyriešený

dadis
4. jún 2022

Boze, co riesis...ved normalne mu povedz kolko mas. Nikto nikdy nepovedal, ze sa ma randit len so starsimi muzmi. Ak sa ti paci a ty jemu, tak neries vek.

ankare
4. jún 2022

Na rande určite chod a nehadz všetkých do 1 vreca, tentokrát možno motyka vystreli. 🙂 Svoj vek nezakryvaj, ale hrdo priznaj. Hlavne buď prirodzena. Nemáš čo stratit, budes o skúsenosť bohatšia. Nemaj žiadne ocakavania a uži si to. Ono sa to samo vykryštalizuje. Držím palce!

ankare
4. jún 2022

A vek si neuberaj, načo? Hrdo ho priznaj, veď sa nemáš za čo hanbiť predsa.

maria1989
4. jún 2022

Dnes je uz bezne, ze zeny maju mladsich muzov.

autor
6. jún 2022

@limoncino no, vystihla si to 🤦‍♂️ ale co mam robit, škaredá si nepripadám, len večer sa normálne bavíme (nebudem klamať že úplne na triezvo) a keď sa vidíme na ďalší deň, už sa malokedy ozvú. A podotykam, že ide o mužov všeobecne, nielen o tych 30 ale aj trochu starších...

mladena
6. jún 2022

najlepšie je fakt normálne si vymeniť reálne foto. A to chceš naozaj zaklamať o veku? Čo keď náhodou spolu zostanete, akože budeš pred ním skrývať svoj občiansky? 😀 Asi máš obavy či si dosť atraktívna, tomu sa dá vyhnúť ak mu jednoducho pošleš fotku a povieš vek. Podľa mňa mladším mužom staršia žena ani moc nevadí, ale pokiaľ je "udržiavaná" 🙂

kornelies
9. jún 2022

Preco randis s 30-40 rocnymi? Ti riesia vek. Muzi 20-30 vek neriesia, boostuju si s tym ego, o kolko rokov mali starsiu milenku.
Hlavne nepocuvaj komentare typu, najdi si seberovneho. Hadam nepotrebujes seladona 🙄, pocuvat nudne reci, chvalenkarstvo. Mladi maju v sebe zivot, ruzove okuliare na ociach a su prijemni spolocnici. 😉