Nedosiahne vrchol

18. mar 2024

Ahojte,pre intimitu tejto témy píšem anonymne..V poslednej dobe sa stáva môjmu partnerovi pri sexe, že sa jednoducho "nespraví"Nie je problém v tom, že by nemal chuť, alebo by to bolo "mäkké, len proste to dlho trvá až to ukončíme..a trápi ma to, mám pocit akoby sa za to hanbil,proste povie, že má kŕče v lytkach alebo niečo podobné.. má 44rokov,deje sa to posledné cca dva mesiace.. poznáte to,v čom môže byť problém?

fido69
18. mar 2024

Možno pokles testosterónu. Väčšinou maju chlapi práve opačný problém. Deje sa to pri klasickom vaginálnom styku alebo pri orálnom alebo pri ručnej praci?

egonsk
18. mar 2024

pokial nema niekde naruzivu bokovku, ktora ho uplne vycuca, tak je to dost zvlastne. Inak krce v lytku su pekna hnusoba, aj v bedrovom klbe, joooooj..brrr.
A neskusila si ty si na nom zajqzdit poriadne, ked jemu to neslo? To by krce nemal dostat 😉🙃

domkakvet
18. mar 2024

Zmenit polohu, alebo nech navstivy lekara, alebo ma inu.

autor
18. mar 2024

@fido69 klasika, áno býva to väčšinou opačne..ide o to, že jemu ani neskväcne, len to dlho trvá a proste sa neurobí, lebo to ukončíme...

autor
18. mar 2024

@egonsk tak začíname,ja si to svoje odrobim a potom ideme opačne,chap odzadu, len to dlllho trvá tak to stopneme a hotovo...

autor
18. mar 2024

@domkakvet ešte rozmýšľam či moc péčka nesleduje 🙈

domkakvet
18. mar 2024

Ano este aj to moze byt.

egonsk
18. mar 2024

mozno sa tak strasne boji toho, ze by pocal potomka, ze mu ani kvapka necvrkne 😉

fido69
18. mar 2024

Ak má chlap vzrušený pohlavný úd, spolu máte normálnu súlož, tak sa mu nedostáva dostačné dráždenie (nie je dostatočne citlivý), aby dosiahol vrchol a orgazmus. Má 44 rokov, takže za mňa málo testosterónu.

autor
18. mar 2024

@domkakvet ja som na káve u brata a bavím sa snim o tom práve 😁a on mi hovorí, že je to vínom, že si mám odsledovať či sa to deje po poháriku alebo mu mám stopnúť ručnú prácu..

fodorka
18. mar 2024

Napis IP... 😊

autor
18. mar 2024

@fido69 Raz či dvakrát užil na wellness pobyte doplnok istý (na spestrenie), vtedy nebol problém s vyvrcholením

fido69
18. mar 2024

Potom poznáš riešenie. Užívajte doplnok aj naďalej a všetko bude fajn. 😉

autor
18. mar 2024

@fido69 asi mu niečo usypem do čaju,nech zistím, či to bude v tomto 😁

gipsy11
18. mar 2024

Mozno sa mu to tak paci .... Alebo si ako to nazvat .....volnejsia....

makak545
20. mar 2024

aky doplnok?

ironman1256
20. mar 2024

mojmu to tiež dlho trvá, tak dlho dokiaľ jednému z nás neodpadne ruka, no ja dlho nevydržim tak to prevezme on, a ked už vtedy nejde tak menime celkovo aj polohu atd :D

vemi23
28. aug 2024

https://www.modrykonik.sk/group/12971/

Pridajte sa do novej skupiny kde sa nehanbíme hovoriť o ženskom orgazme 🙂